Daj cynk
Reklama

Aktualności

Prototyp WE MP7

Świat, 26.01.2013, h. 18:44, dodał: Promant
31

Firma WE zaprezentowała zdjęcia GBB SMG8, czyli repliki MP7.



Niedawno prezentowaliśmy w newsach film z przestrzeliwania prototypu, produkcji firmy WE, repliki pistoletu maszynowego MP7.

Obecnie firma Wei-Tech opublikowała zdjęcia przygotowywanej do produkcji repliki, którą oznaczono jako SMG8 GBB. Nie jest to jeszcze wersja produkcyjna, lecz finalny prototyp. WE zaznacza, że ostateczna wersja seryjna repliki może (choć nie musi) nieznacznie różnić się wyglądem, od PM przedstawionego na poniższych fotografiach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

weairsoft.com/">www.weairsoft.com

Ocena wszystkich (3.67, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Miszak 26.01.2013, h. 19:22 Miszak
na zdjęcie które jest podglądem newsa na głównej stronie, na pierwszy rzut oka wygląda jak g36, bo magazynek ułożył się jak handgrip :)
Dla mnie to to bardziej MP5 :P
WszystkoZajęte 26.01.2013, h. 19:30 WszystkoZajęte
Dla mnie tak samo :D Na pierwszy rzut oka wygląda jak Gieta :D
MolodoY 26.01.2013, h. 19:35 MolodoY
Podobne tez troszkę do SIG 551 :) .
MolodoY 26.01.2013, h. 19:57 MolodoY
Jak dla mnie to Skorpion EVO III
SirHawk 26.01.2013, h. 21:57 SirHawk
Jak dla mnie SCAR-H z zmienioną kolbą.
CIUPAK1 26.01.2013, h. 22:36 CIUPAK1
Dla mnie kałach w wersji ze składaną kolbą.
exdij 27.01.2013, h. 14:11 exdij
Ahh ta anglojęzyczność. W Polsce jesteśmy! Rękojeść a nie jakis tam handgrip :)
Grie 27.01.2013, h. 16:23 Grie
Kończąc już ten temat, każdy widzi coś innego tylko nie MP7.
CIUPAK1 28.01.2013, h. 01:14 CIUPAK1
Czeczot 26.01.2013, h. 19:46 Czeczot
Go home asians, you're drunk.
FUBAR13 26.01.2013, h. 19:48 FUBAR13
Brzydal
sam jestes brzydal:)
yurgen 27.01.2013, h. 00:09 yurgen
SirHawk 26.01.2013, h. 19:51 SirHawk
Jak dla mnie to to jest wytwór na bazie MP7, nie jego replika. A przynajmniej nie jest repliką uznawaną przez półświatek airsoftowy jako dokładną.
Półświatek airsoftowy przez wiele lat żył(i dalej żyje) z niedokładnymi AEGami :)Dlae fakt jest faktem, dokładna replika to nie jest. Smutny wpływ trolli licencyjnych takich jak Cybergun i Umarex.
Pritcher 27.01.2013, h. 13:13 Pritcher
MatriX482 26.01.2013, h. 19:51 MatriX482
Zniszczyli takie piękne MP7- ale to przez te licencje i inne sankcje. Szkoda.
SnajperSWD 26.01.2013, h. 20:57 SnajperSWD
Jakoś średnio widzę że się to sprzeda w tej wersji wygląda koszmarnie.
PoLi 26.01.2013, h. 21:13 PoLi
, ja tam mp7 nie widzę, Promant napewno wie co pisze więc zapytał bym jeszcze raz Wei E Tech co to właściwie jest.
Promant 26.01.2013, h. 21:30 Promant
To jest efekt istnienia takich firm jak Cybergun czy Umarex. Jak rozmawiałem z Azjatami na IWA to jasno twierdzili, ze szybciej można się dogadać z producentem wersji palnej niż z taką firmą, która przejmie prawa licencyjne na rynku airsoftowym.

Ale mam nadzieję, że trochę ściemniają i stąd te teksty o różnicach w wyglądzie, być może finalny seryjny PM będzie jednak bardziej zgodny z pierwowzorem.
Może też być tak, że WE postanowiło odejść od wyglądu pierwowzoru i pójść śladem ICSa czy APS, to o wiele łatwiejsze - robisz własną "replikę" koncepcyjną - tylko na czymś wzorowaną i po problemie licencji.
Ale aż tak? Cybergun jest niezły. Zły, ale niezły.
Mixon 27.01.2013, h. 17:20 Mixon
koho 26.01.2013, h. 22:03 koho
No... takie nieślubne dziecko dobrych chęci i braku licencji właśnie ;).
AS333pl 26.01.2013, h. 22:29 AS333pl
Może zrobią coś trochę innego ale będzie morzna dokupić jakieś części które poprawią sprawe realistycznego wyglądu.
A tak w ogóle to we strasznie się rozpędziło, oby tak dalej.
yurgen 27.01.2013, h. 00:10 yurgen
Piękne cacko:) większość konwersji giet jest do bani a to to muaaaaaaaaaa :)
Yyyy, ale tu nie ma giety?...
-Otto- 27.01.2013, h. 00:34 -Otto-
yurgen 27.01.2013, h. 01:10 yurgen
szcerbinka muszka szyna górna poczne"body"? cholre czy ja jestem juz tak naciukany?")
To jest wariacja nt MP7 :P
http://wmasg.pl/var/images/396084/big.jpeg
To z tyłu to nie chwyt pistoletowy, a to z przodu to nie magazynek :P
-Otto- 27.01.2013, h. 01:19 -Otto-
darksoviet 27.01.2013, h. 09:53 darksoviet
Ale brzydal
Djfilet 27.01.2013, h. 10:57 Djfilet
Nie jarajcie się tak, to tylko WE
Ja i tak się będę jarał :) Bądź co bądź przyznam, że WE wymaga wymiany kilku części już na starcie, ale moim zdaniem ich repliki - mam na myśli w szczególności karabiny GBB - mają bardzo duży potencjał. Szkoda tylko, że RA-tech coś ostatnio zwolnił tempo z wypuszczaniem części...

Jestem za to ciekaw co WE zamierza zrobić z innymi projektami, które były tak reklamowane a do tej pory nie doszły do skutku. Jeszcze przed ich SWD o lekko kiczowatej nazwie "Ace VD" a nawet chyba przed AK były zapowiadane o ile pamiętam inne repliki w tym np. P90 czy bodaj MP5
Tofikos 29.01.2013, h. 23:18 Tofikos
HAMMERxPL 28.01.2013, h. 18:46 HAMMERxPL
Ciekawe ile takie cacko będzie kosztować. :)
Basta 28.01.2013, h. 21:07 Basta
Pewnie osobom, które lubią rożne wariacje się spodoba, dla mnie osobiście to trochę niewypał.
Tofikos 29.01.2013, h. 23:25 Tofikos
"WE zaznacza, że ostateczna wersja seryjna repliki może (choć nie musi) nieznacznie różnić się wyglądem"

Może chłopaków z WE poniosło lekko przy projektowaniu i zostawili sobie bramkę: wrzucili kilka zdjęć swojej wariacji, serwisy traktujące o ASG w necie to opublikowały a oni czekają jak zareaguje na to środowisko. Takie swojego rodzaju badanie rynku zbytu i upodobań potencjalnego klienta? :D Może jeszcze nie wszystko stracone... ale to tylko ja i moje teorie spiskowe...

Replika bądź co bądź może być ciekawa