Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe AK w ofercie Gunfire.pl

Polska, 16.06.2009, h. 23:59, dodał: Promant
51

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki ASG AEG karabinów AK74 oraz AKM produkcji firmy Cyma: CM048 i CM048M.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie sklepu Gunfire.pl dodano repliki AEG karabinów AK74 oraz AKM produkcji firmy Cyma: CM048 i CM048M. Oba karabiny to repliki full metal z drewnem sklejkowym.

 

 

 

 

 

CM048, w cenie 699PLN, ma prędkość początkową 460fps. Waga: 3365g. Akumulator: Ni-Mh 8,4V 1400mAh. Magazynek hi cap, o pojemności 500BB.

 

 

 

CM048M, również w cenie 699PLN, ma identyczną prędkość początkową: 460fps. Waga: 3310g. Akumulator: Ni-Mh 8,4V 1400mAh. Magazynek hi cap, o pojemności 500BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Poniatkys 17.06.2009, h. 00:03 Poniatkys
460 FPS!?!?!?
HellCat 17.06.2009, h. 00:04 HellCat
Cyma z gunfrajera? zapomnij...
Poniatkys 17.06.2009, h. 00:10 Poniatkys
ale 460 fps? na "muzgi" poupadali. 74'ka wygląda miodnie - downgrade i jest porządny karabin...
sppinacz 17.06.2009, h. 00:11 sppinacz
przez pierwszy tydzień te 460fpsów??
Promant 17.06.2009, h. 00:15 Promant
Tydzień jak dobrze pójdzie
Bate 17.06.2009, h. 00:17 Bate
Albo mi się wydaje, albo taiwangun.com ma te repliki już od tygodnia czy dwóch
Morn 17.06.2009, h. 00:19 Morn
wg. mnie 74ka powinna się świecić jak psu... nos, a nie takie matowe wykończenie.
Swoją drogą przy tym tempie wzrostu fpsów w chinczykach to na 2010 możemy się spodziewać 600+ fps i full auto ... ;/
Gogin 17.06.2009, h. 00:28 Gogin
Ładne kałaszki, ale fakt, że Krakmani już je mają od pewnego czasu. Tak czy inaczej wolałbym dołożyć stówę dla repliki od w/w, niźli brać z ganfrajera :>.
Cement 17.06.2009, h. 00:28 Cement
Czy AKM ma ten "(jakiś tam)ogon" (czy jak tam się zwie ta boczna szyna montażowa)
Cóż czekam tylko na AKMs wiem że kolba ine wygodna ale takie swojskie
Co do 460 w stocku Największy problem jak dostanie to jakiś dzieciak na osiedlu i zrobi komuś krzywdę (bo na strzelance jebance został by pewnie dość szybko spacyfikowany)
Wykonanie: Nie miałem w ręku ale sklejka na zdjęciach wygląda bardzo ładnie ciekawe jak w realu będzie. czy nie skrzypi, czy nic nie "loto" etc....
zordrak 17.06.2009, h. 00:30 zordrak
karabiny miodne, moc przyzwoita, tylko mnie to drewno sklejkowe odpycha. W najtańszych wiatrówkach za 100zł mamy prawdziwe drewniane łoże, jakie by nie było lepsze niż w replice za 700PLN. Słabo
Morn 17.06.2009, h. 00:33 Morn
zordrak, o co ci chodzi? w oryginałach też wszelkie elementy drewniane były ze sklejki, poza tym, oczywiste jest że sklejka jest wytrzymalsza od jednolitego kawałka drewna.
zordrak 17.06.2009, h. 00:36 zordrak
a tego to nie wiedziałem, jeśli naprawdę jest tak jak mówisz to nie mogę się do niczego doczepić, oby tylko przy tej mocy nie była zbyt awaryjna
ebola_85 17.06.2009, h. 01:39 ebola_85
Ile kosztuje 1FPS u chińczyków?

1,50zł
happy666 17.06.2009, h. 02:01 happy666
Hehe, i tak nam z chinoli za 400 stówy zrobiła się całkiem porządna marka . Ale te 460... Promant, ty serio z tym "ubytkiem" mocy?
Prezes_____ 17.06.2009, h. 07:34 Prezes_____
lepsze drewienko, ale mocy za dużo
sniper_tarzan 17.06.2009, h. 08:06 sniper_tarzan
Szkoda, że cyma nie jest już tania tak jak kiedyś. Przez pierdyliardy FPSów powoli zbliża się do dawnej ceny CA (800-1000zł). Mogliby poprzestać na ładnym wykonaniu
Fear Factor 17.06.2009, h. 08:20 Fear Factor
Mogliby już przestac te baterie dodawac, albo chociażby stosowne do fps repliki.
Zachar 17.06.2009, h. 08:25 Zachar
Ceny takie bo jest kryzys
Lida 17.06.2009, h. 09:20 Lida
430 fps tak podaje Krakman z sprężyną 130 ma około 460.Gunfire robi chwyt reklamowy.
Pasti 17.06.2009, h. 09:35 Pasti
Cement: ten AKM ma boczną szynę na montaż(ten jaskółczy ogon). BTW może głupi szczegół ale AKM ma nieco inną stopkę kolby .
kalach 17.06.2009, h. 10:05 kalach
"wg. mnie 74ka powinna się świecić jak psu... nos, a nie takie matowe wykończenie.
Swoją drogą przy tym tempie wzrostu fpsów w chinczykach to na 2010 możemy się spodziewać 600+ fps i full auto ... ;/ "

Mam AK-74 na śrut, który jest w oryginalnej skorupie, i jakoś wg nie błyszczy.
kiler88 17.06.2009, h. 10:13 kiler88
Repliki faktycznie bardzo ładne, ale w te 460fps to nie wierzę, raczej bardziej wiarygodni są Krakmani którzy podają 430 fps dla obu replik, a i cena u nich mniejsza.
Azur 17.06.2009, h. 10:41 Azur
Wspaniałe... mmmm
A może w końcu panowie z Chin uzyskali uszczelnienie a nie tylko mocny spring ?
Lida 17.06.2009, h. 10:48 Lida
Przynajmniej nikt nie będzie stał 30m od ciebie i krzyczał że nie dolatuje.Trochę więcej realizmu tylko dla ludzi z głową i lubiących hardcore.
Morn 17.06.2009, h. 11:01 Morn
fpsy to nie wszystko, tym bardziej biorąc pod uwagę jakość hop upów w chinolach.
tkn07 17.06.2009, h. 11:04 tkn07
no może wreście wyskoczył jakiś chińczyk w przystępnej cenie z dobrymi osiągami na stocku
Ptaszek 17.06.2009, h. 11:32 Ptaszek
"fpsy to nie wszystko" dokładnie!!
Ja do tej pory lubie pobiegać sobie z moim shotgune i sieje postach
Codename666 17.06.2009, h. 11:47 Codename666
Może redakcja zrobi testy?
Karol_K 17.06.2009, h. 12:17 Karol_K
Emm moc jest za mocna
poza tym OK ..wreszcie porządne drewno...
mr-feta 17.06.2009, h. 12:24 mr-feta
ciekawe jak stockowa batka 8,4 ma uciągnąć taką sprężyne... Już lepiej by było jak by żadnej nie dawali chyba
pumbishon 17.06.2009, h. 12:26 pumbishon
Wyobraź sobie, że ciągnie i to całkiem nieźle Ale faktem jest, że nie ma takiej mocy jak podaje gunfire.pl.
Cheatmaster 17.06.2009, h. 12:33 Cheatmaster
Gdyby się czepiać na siłę, to 74 ma niepotrzebne otwory wentylacyjne w chwycie przednim.

Ale to na siłę.

Repliki miodzio.
Armand 17.06.2009, h. 13:01 Armand
Beka, przyzwoity wyglad i w cenie dobrze to wyglada ale CHINCZYK
pawelkotas0412 17.06.2009, h. 13:50 pawelkotas0412
420fps na pewno by starczyło. kupi to sobie jakieś dziecko i będzie rzeźnia
pawelkotas0412 17.06.2009, h. 14:57 pawelkotas0412
na taiwangunie pisze że ma 430fps i kosztuje 675zł
pumbishon 17.06.2009, h. 15:23 pumbishon
@Cheatmaster

A kto powiedział, że AK 74 nie może mieć otworów wentylacyjnych?
P.S. Ja w swoim AKM'ie np. nie mam otworów w chwycie przednim ale kupowałem z poprzedniej serii 048m
Kamil 17.06.2009, h. 15:32 Kamil
"A kto powiedział, że AK 74 nie może mieć otworów wentylacyjnych?"

Nakładka rury gazowej miewała w starszych wersjach otwory, ale chwyt przedni nie.
pumbishon 17.06.2009, h. 15:37 pumbishon
No cóż W kałachach tak to już jest, że wszystko się może zdarzyć bo ja widziałem taką 74-ke z otworami również w chwycie Ale to w końcu tylko AK
Krystian_Ck 17.06.2009, h. 16:20 Krystian_Ck
eh Grono ekspertów sie zebrało i cały dzień obradowało.
pumbishon 17.06.2009, h. 16:48 pumbishon
A Chińczycy idą do przodu
MyN3 17.06.2009, h. 17:01 MyN3
fajniutkie
helgrind 17.06.2009, h. 17:17 helgrind
Coś mi ta kolbla od 74 nie podchodzi .
Kształt i kąt. Bo drewno nie takie złe.
Bohun74 17.06.2009, h. 17:30 Bohun74
Pamiętam jak jeszcze całkiem niedawno (jesień 2004) wyciągałem z pudełka kompletnie plastikowego i sprężynowego AKMa z CG (mam go do dziś) i byłem przeszczęśliwy... Mnie oba się bardzo podobają, z dużym sentymentem patrzę na "nowego" AKMa. Kwestia postępu technicznego, za parę lat sądzę, że będą na rynku jeszcze wierniejsze repliki, zatem bawmy się tym co jest czekając na nowości. Pozdrowienia
yakarov 17.06.2009, h. 18:57 yakarov
Tylko po co oni ładują te szyny boczne? Ja wiem, że można odkręcić, wyrwać...ale zostają brzydkie dziury.
A dlaczego odkręcić? Bo w 74 jest nieprawidłowa. Bo jak już występowała to bardzo rzadko i inna. Ale postęp, postęp, może kiedyś będzie prawidłowa.
AKM to już w ogóle nie powinien mieć szyny. A jeśli już, to taką dwuczęściową. Całkowicie nie podobną do znanych z replik szyn.

Tak wiem, ja się nie znam. I piszę bzdury. Bo to jest przecież ASG.
Ale niektórzy lubią airsoft i jeszcze dobrze odwzorowane repliki.
A dlaczego się czepiam? Bo lubię. I nie lubię jak producenci robią z potencjalnych nabywców baloniki. Korzystając z tych samych wzorców, zmieniając 3-4 elementy i napis na pudełku. I robiąc wielkie łał.

A co do drewien to bym się tak nie podniecał. Kupiłem AKMa z Cymy tego nowego... I powiem jedno: są tragiczne. Brzydkie. Ładnie to wyglądają na zdjęciach podesłanych przez producenta. Rzeczywistość jest nieco inna. Tak, źle wykonanej kolby i z tak marnych materiałów jeszcze nie widziałem.
Draq 17.06.2009, h. 19:04 Draq
Kałaszki całkiem, całkiem ale ja chyba wolałbym bez sklejki...jakoś tak solidniej wygląda "normalne" drewno.
@Cement & spółka
Na szczęście "dzieciak z osiedla" nieprędko kupi sobie replikę za 699 zł, skoro może sobie kupić plastik z tanich militariów za 100 pln. Póki co nie musimy się obawiać ąże jakiś pierwszoklasista zabije z AEG'a swojego kolegę. A co do wyścigu fps to był na wmasgu bardzo fajny art
$3
Pritcher 17.06.2009, h. 19:42 Pritcher
Boże, jak tam istotnie jest 460 na standardowej lufie, to co będzie się tam działo jak wsadzi solidną preckę, albo jakiś sadysta tam bore-up założy?
Replika ładna, drewno nawet ładne, tylko downgrade to konieczność.
pumbishon 17.06.2009, h. 20:09 pumbishon
@yakarov

Mam tego AKM'a i akurat może w moim drewna wyglądają lepiej niż te na tych zdjęciach czy zdjęciach od Krakmanów.
Promant 17.06.2009, h. 21:35 Promant
Tylko się nie pobijcie o tę sklejkę...

Spadek mocy?
Będzie. Jakoś nie sądzę żeby Cyma wstawiła nagle kosmicznie lepsze bebechy niż dotąd.
A spadek następuje raz szybciej, a raz później, ale zawsze. Po pierwsze: sprężyny chinoli są gówniane i szybko tracą swoje własności.
Po drugie: HU jest lepsze niż dawniej ale nadal dalekie od dobrego. Razem daje to efekt taki jaki daje.
Marek 18.06.2009, h. 00:12 Marek
Co do drewien zawsze można się pokusić na wymianę od ostrego AKM
uzi43 18.06.2009, h. 14:52 uzi43
Kiedy w końcu AKMS się pojawi...
Kaszub 22.06.2009, h. 16:57 Kaszub
Panowie to opłaca siębrać czy nie bo mam cheć ale czytam tutaj koemnty i coraz mnie kolorowo mi się wydaje, a no i ja bym brał z gunfire bo mieszkam we Wrocku.