Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie sklepu ZBROJOWNIA

Polska, 16.06.2009, h. 22:32, dodał: Promant
23

Sklep ZBROJOWNIA włączył do swojej oferty repliki AEG produkcji ASG A/S: M4 LMT. Sklep oferuje również repliki kilku producentów w wersjach kamuflażowych.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep ZBROJOWNIA włączył do swojej oferty repliki AEG produkcji duńskiej firmy ASG A/S: M4 LMT. O karabinach pisaliśmy już w naszych relacjach z targów IWA 2009. Firma ASG A/S jest właścicielem praw do licencjonowanych oznaczeń wersji ostrej LMT [Lewis Machine & Tool Co.] w branży airsoftowej.

 

 

 

Dostępne są dwie repliki z serii LMT Defender: M4 LMT Defender SIR, w cenie 1550PLN oraz M4 Carbine Defender LMT, w cenie 1300PLN.

 

 

 

Obie repliki, full metal, posiadają indywidualne numery seryjne i stockowo sprężyny M120. Prędkość początkowa rzędu 415fps. Rozkładanie wykonywane jest jak w wersjach ostrych, co znamy już z replik produkcji ICS.

 

 

Repliki posiadają wzmocnione gearboxy, wzmocnione stalowe zębatki, aluminiową głowicę tłoka, wzmocniony tłok poliwęglanowy, łożyska na zębatce tłokowej 9mm [kulkowe], na pozostałych zębatkach 8mm [kulkowe] oraz stalową, łożyskowaną prowadnicę sprężyny. Wzmocniona jest również lufa zewnętrzna.

 

 

 

Sklep oferuje również repliki kilku producentów w wersjach kamuflażowych. AEG AGM M4A1, full metal, w kamuflażu MARPAT. Prędkość początkowa: 400fps. Cena: 750PLN.

 

 

Pistolet GBB: KWA Glock 17, full metal, w kamuflażu Digital Desert. Prędkość początkowa: 320fps. Cena: 520PLN.

 

 

Chińska replika sprężynowa APS L96A1 w kamuflażu Desert 3C. Prędkość początkowa: 460fps - 500fps. Cena: 750PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.zbrojownia.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 16.06.2009, h. 22:42 Jangi
O, ciekawe czy je malują własnym sumptem, czy jakoś inaczej.
hilaran 16.06.2009, h. 22:54 hilaran
a ten APS to kogoż produkcji?
Keltuzar 16.06.2009, h. 23:15 Keltuzar
Camo przy eMce obleśne a reszta niestety pustynne
deko 16.06.2009, h. 23:19 deko
kamo pustynne niezłe,ale ta eMka wygląda jak odpustowa zabawka
radzio2k 16.06.2009, h. 23:25 radzio2k
Ale ten karabin snajperski ładnie maźnięty:P
Karol_K 16.06.2009, h. 23:25 Karol_K
Emka z odpustu ostatnio widziałem jakiegoś dzieciaka na podwórku w identycznych kolorach miał emeczke ;P
kosmi 16.06.2009, h. 23:55 kosmi
Fuu, jaki ten Glock brzydki.
Denton 17.06.2009, h. 00:07 Denton
Co za obelga nazywanie tych nędznie maźniętych pixeli MARPAT'em!!
zombie_snake 17.06.2009, h. 00:35 zombie_snake
Ten klocek wygląda jak dildo normalnie XD
ZenonZenon 17.06.2009, h. 01:28 ZenonZenon
"Ten klocek wygląda jak dildo normalnie XD"

to dziwnego dildo używasz.

dzkoda że ten aps nie jest cały pomalowany...
happy666 17.06.2009, h. 02:12 happy666
Hmm, nie wiem gdzie ty Zombie_snake widzisz w tym klocku dildo <mysli> Kurcze, w ogóle jedyne dobre malowanie to jest homemade IMHO. Hmm, raczej te emki nie będą stanowić konkurencji dla ICSa, biorąc pod uwagę jego renomę itp.

"to dziwnego dildo używasz.", Zenon, chyba nie ta płeć
Jangi 17.06.2009, h. 08:59 Jangi
@happy666
Oj to jeszcze mało w życiu widziałeś
Hudler 17.06.2009, h. 09:30 Hudler
Bardzo ładny APS, nieźle się prezentuje. A te emki ASG to chyba są dobre i wytrzymałe, jak za taką cenę? Jak się otwierają tak jak ICS to GB jest dwuczęściowy?
lopez 17.06.2009, h. 09:34 lopez
Moje oczyyYYY...
Jak można tak zbezcześcić jednocześnie MCCUU jak i eMke
No nieee...Jeszcze ten glock x/
Żeby ten mapet był w takich realnych kolorach, a ta zieleń wygląda jak moja choinka.
W ogóle patrząc na tego gloka to mam wrażenie że to jest naklejka

Ale aps wygląda nawet fajnie i to jest Well albo AGM jak za taka kasę, bo nie wiem na co Wy liczycie
human 17.06.2009, h. 10:30 human
Wzieli by lepiej Franchiego do sklepu sprowadzili :/

Ja bym chętniej sie postrzelał repliką pomalowaną w takie kolory, jak to M4 niz monotonną czerń ciągle widziec.
poldeck 17.06.2009, h. 10:35 poldeck
Na jaki kij w naszym cudnym kraju ludzie lansują się w pustynce? Sorry ale snajpka ma się maskować a w Polsce pustyni za wiele nie ma...
Azur 17.06.2009, h. 10:38 Azur
A czy to nie jest przypadkiem znak, że zbrojownia zaczyna brać się za malowanie replik?

Armand 17.06.2009, h. 13:26 Armand
JA POWIEM TAK ZENADA... TERAZ TO WYGLAD JAK PLASTIK W 100% Pamietam kilka miechow temu mialem m16, kupilem sprej czarny, brazowy i szary nazbieralem lisci paproci, trawy itp. zrobilem zielony podklad.
Jak podklad juz wysechl poukladalem lisci i trawy i zaczalem malowac wyszedl niesamowity efekt sam nie podejrzewalem, ze to wyjdzie taki super efekt. Teraz mam m4 i generalnie owijam go trawami wczesniej przygotowanymi jesli jset taka potrzeba.

A do czego zmierzam a do tego ze w domowym garazu mozna lepsze camo. zrobic niz to tu zademonstrowane.
pawelkotas0412 17.06.2009, h. 13:58 pawelkotas0412
Według mnie malowanie broni krótkiej nie ma sensu. Może się mylę. Jeśli tak to proszę mi to udowodnic ;D
Kolega poldecki ma rację, pomalowali by to na inne kamo, może więcej osób zakupiło by te repliki