Daj cynk
Reklama

Aktualności

Socom Gear Robinson Arms XCR – RDC

Świat, 24.01.2013, h. 22:13, dodał: Promant
26

Firma Socom Gear wprowadziła do oferty replikę licencjonowaną karabinu Robinson Arms XCR – RDC.



Firma Socom Gear włączyła do swojego asortymentu, ciekawie się prezentującą, replikę licencjonowaną karabinu Robinson Arms XCR – RDC (Rapid Deploy Carbine).

Jest to AEG, z okablowaniem wyprowadzonym do tyłu. Replika posiada licencjonowane oznaczenia producenta wersji palnej - firmy Robinson Arms. Karabin stanowi replikę broni przygotowanej przez Robinson Armament Co. dla U.S. Special Operations Command (SOCOM)

Charakterystyczną cechą karabinu jest szyna grzbietowa typu flat top, czyli biegnąca na całej długości górnego korpusu (i frontu). Replika wyposażona jest w magazynek mid-cap, o pojemności 120 BB. Generuje prędkość początkową pocisku rzędu 390 fps.

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Czorny666 24.01.2013, h. 22:20 Czorny666
Prawie jak połączenie emki z kałachem ^^
takie tez bylo moje pierwsze wrazenie :D
Karol93 24.01.2013, h. 22:24 Karol93
Tylko o wiele brzydsze :D
you-dash 24.01.2013, h. 22:25 you-dash
Gdzie wy tu kałacha widzicie? Że rura gazowa?
Obi-Wan 24.01.2013, h. 23:32 Obi-Wan
Obi-Wan

Jak to gdzie tył korpusu i górna części jak że podobna...
Ghost_pl 25.01.2013, h. 10:17 Ghost_pl
tylko rura gazowa jest w podobny sposób skonstruowana...
O wiele ładniejsze od kałacha,ale to kwestia gustu...
DyingFetus 25.01.2013, h. 18:24 DyingFetus
luki_111 24.01.2013, h. 22:29 luki_111
Jakieś takie to dziwne...
Reegz 24.01.2013, h. 22:33 Reegz
Z kolbą od m16 było by o wiele ładniej.... czyli nadal brzydko ale ładniej. :P
Dziamdzia 24.01.2013, h. 22:37 Dziamdzia
mi to troche przypomina k2
DamiŁ 24.01.2013, h. 22:43 DamiŁ
ochyda... jakis nie dorobiony mama mka i tata ak zkopali misje..
Hornet 24.01.2013, h. 22:48 Hornet
Te ze składaną kolbą były bardzo ładne, te z kolbą od M4 są straszne, obecnie produkowane są takie sobie :(
Dokładnie to samo pomyślałem
Obi-Wan 24.01.2013, h. 23:29 Obi-Wan
Obi-Wan 24.01.2013, h. 23:28 Obi-Wan
Całkiem ciekawe te robinsonki. Jak to jest w końcu z tymi emkami socom gear? Niektórzy twierdzą że dobre, inni że kiepskie
Kiepskie? Nie. BARDZO kiepskie :) Miałem jedną. W życiu nie kupię drugiej...
Wiewioor 25.01.2013, h. 21:42 Wiewioor
Wiewioor chyba troche przesadzasz :P Moja emka od SG sprawuje się bardzo dobrze.
Krwawy 25.01.2013, h. 22:02 Krwawy
Ru-D 25.01.2013, h. 00:52 Ru-D
A mi przypomina JG Krebs
KnightMoritz 25.01.2013, h. 01:59 KnightMoritz
Jedno jest pewne- Nietypowe jak na nasze realia kałachowo/gietowo/emkowe. I oby więcej takich replik. Chociaż osobiście jestem powaznie chory na Berettę ARX 160.
Borax 25.01.2013, h. 10:16 Borax
Wygląda jak STG44 po faceliftingu. Jeszcze tylko kolby stałej brakuje.
Rogaś 25.01.2013, h. 19:16 Rogaś
Piękność, XCRki zawsze mi się podobały :D
koho 25.01.2013, h. 19:26 koho
No i zmasakrowali XCRa - kolejna replika z cyklu "dokładność odwzorowania wg azjatów".Prawdziwy XCR-L ma dłuższe oszynowanie, co jakby nie patrzeć wpływa na jego sylwetkę.A tu zwyczajnie ciepnięto dłuższą lufę i gitara gra. Delikatne zmodyfikowanie modelu CAD przerosło widać czyjeś możliwości... ;)
Apropos - ktoś mógłby wyprodukować adapter do kolb od ACRa, tak jak uczyniono to w przypadku prawdziwków. XCR wygląda z tą kolbą kapitalnie.
Mea culpa. Nie wiem czemu pomyliłem wersję RDC z L - wszystko gra.
koho 25.01.2013, h. 22:59 koho
roquel 25.01.2013, h. 19:48 roquel
Albo mi się wydaje albo ta replika ma atrapę regulacji komory gazowej na wzór HK416A5.
Hornet 25.01.2013, h. 21:12 Hornet
Ciekawe czy pojawią się jeszcze w Polsce repliki XCR od Echo1 (te full metal), miały chyba jakiś wymyślny GB ale były śliczniutkie :)
O ile się orientuje, to w sensie fabrycznym te od Echo1 są tym samym produktem.
koho 25.01.2013, h. 22:05 koho
Możliwe, ale ten jest ładniejszy http://wmasg.pl/pl/news/show/102042 :)
Hornet 25.01.2013, h. 23:15 Hornet
Nie mogę się nie zgodzić :). A tu sztuka upiększona o kolbę od ACRa:


http://i4.photobucket.com/albums/y143/AEnemaBay/XCR/IMG_4659.jpg