Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 15.06.2009, h. 21:16, dodał: Promant
24

Magpul PTS: kolba UBR™ do replik ASG AEG. Gunner Airsoft: Real Sword SWD. NITRO.Vo: Mini Cam Recorder. MadBull Airsoft: granat Powder Shot-02. AWC: magazynki Lancer L5 do PTW.



 

 

 

 

 

 

 

Niedawno pisaliśmy w newsach na temat chińskiej wersji kolby UBR. Firma Magpul zagroziła pozwem i chińscy producenci ograniczyli sprzedaż tego produktu do terenu Chin. Obecnie firma Magpul PTS wreszcie wprowadziła na rynek własną wersję airsoftową kolby UBR™ (Utility/Battle Rifle), U.S. Patent 6651371. Kolba pasuje do AEG M4/M16.

 

 

 

 

Kolba UBR™ Magpula jest już dostępna w ofercie RedWolf Airsoft, w cenie: 150USD. Kolor: OD.

 

 

W dniu dzisiejszym sklep Gunner Airsoft włączył do oferty replikę firmy Real Sword karabinu snajperskiego SWD, w wersji z optyką. Cena: 792USD. Oczywiście karabin wyprzedano "na pniu".  

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft można nabyć ciekawy produkt NITRO.VoMini Cam Recorder czyli mini kamerę z montażem na szynę RIS. Kamera wykorzystuje jako pamięć kartę 2GB MicroSD. Waga: 15g. Czas nagrywania: 1,5 godziny. Kamera posiada wewnętrzny akumulatorek ładowany poprzez port USB. Cena: 153USD.

 

 

Firma MadBull Airsoft przedstawiła ostateczny projekt granatu Powder Shot-02 zasilanego gazem. Producent ma nadzieję, że, po kilku próbach, uda się wreszcie uruchomić produkcję wersji finalnej.

 

 

W ofercie UNcompany dostępne są polimerowe magazynki Lancer L5 do replik Systema PTW M4 produkcji Andax Works. 

 

 

Pojemność: 120BB. Cena: 148USD za komplet 5 sztuk.  

 

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 15.06.2009, h. 21:19 Gogin
SWD RS'a w sprzedaży... dla niektórych to miód na uszy .
MatriX482 15.06.2009, h. 21:22 MatriX482
No, wreszcie NDM-86 ( tak? ) RS- dostępny! Ciekawe, ilu takich będzie biegało z RS i CA?

Kolba całkiem, całkiem...
scynek 15.06.2009, h. 21:24 scynek
No ten SWD to niczego sobie...
Bodzio90 15.06.2009, h. 21:25 Bodzio90
Do czego służą "klapki" w tej kolbie?
0utsider 15.06.2009, h. 21:33 0utsider
Jak chcę taką kolbę! Tylko nie za 150$ :/
zombie_snake 15.06.2009, h. 21:44 zombie_snake
SWD za 800 baksów z optyką? To chyba nawet taniej niż w pre-orderach chcieli.
Sledzikmaster 15.06.2009, h. 22:07 Sledzikmaster
a od 17 ma być SWD RS na gunfrajerze i na innych sklepach ...
Karol_K 15.06.2009, h. 22:13 Karol_K
Z wypowiedzi ludzi na forach miedzy innymi tym , oraz sądząc po zainteresowaniu , od połowy czerwca będzie zalew snajperów ....
happy666 15.06.2009, h. 22:16 happy666
Ciekawa ta kamerka, ale myślę, że są tańsze wyjścia . Bodzio90, zapewne żebyś coś sobie tam skitrał. Choć myślę co przydatnego tam można by wcisnąć, ale chyba nie wymyślę
Promant 15.06.2009, h. 22:33 Promant
Tak, wielu niedzielnych snajperów szybko się zniechęci, tak jak gunnerów od Minimi.
Był szał na minimi i co? Pobiegali, podźwigali i mieli dość, a później był wysiew tanich minimi z drugiej ręki.

SWD to diabelnie długie wiosło. Do tego w konfiguracji stockowej jest to tylko mocny aeg, jak chińskie szturmy i trzeba zainwestować żeby z tego zrobić snajpę.
A ponieważ tak naprawdę nie wiadomo co są warte jego bebechy - nie wiadomo ile trzeba jeszcze doinwestować.

Piękny wygląd i legenda Dragunowa nie czyni jeszcze z aega snajperki.
Poza tym wielu kupi żeby mieć, a niekoniecznie biegać z nim na strzelankach

A cena wcale nie dla wszystkich...
PRESTON 15.06.2009, h. 22:56 PRESTON
Pomysł kamery dobrty ale wykonanie odpustowe

resolution:320x240
memory system: 2GB MicroSD card maximun (pisownia oryginalna)

Telefonem zrobi się lepsze zdjęcia.
happy666 16.06.2009, h. 02:23 happy666
No fakt, i to o wiele lepsze zdjęcia. Jednak nie zapominajmy, że film jest zawsze w o wiele niższej rozdzielczości, choć to nawet VGA nie jest :/ Hehe, to po jakimś czasie może będzie wysyp w komisach i na aukcjach dragunowów, od tych, którzy je kupili, ale się zniechęcili tym chlebem
Andrzej25 16.06.2009, h. 09:43 Andrzej25
Kupię sobie SWD za 2 miesiące, jak ludzie zaczną wystawiać na allegro za pół ceny ;]
kalach 16.06.2009, h. 11:15 kalach
Dokładnie jak napisał Promant, będzie wysyp niby snajperów, którym po kilku strzelankach znudzi się i wrócą do swoich eMek
Promant 16.06.2009, h. 11:38 Promant
Classikowski czarnuch wygląda bardzo dobrze i do tego jest repliką dragunowa, a nie chinola.
Pomyślimy nad wymianą drewienek na ostre i będzie git.
KWIA_TEK 16.06.2009, h. 15:04 KWIA_TEK
To ja się zachwycę nad magami do PTW (nawet nazwie mają LANC(s)ER-ską ). Może ktoś za jakiś czas pokusi się i zrobi Pmag-a do PTW i będzie pięknie.
Prezes_____ 16.06.2009, h. 15:14 Prezes_____
Tak kamerka to naprawde fajny pomysł , tylko drogo troche :/
happy666 16.06.2009, h. 15:44 happy666
Pmag? A jak to wygląda?
volf13 16.06.2009, h. 16:11 volf13
Kamerka nie jest zła ale zależy jaki ma frame rate i rozdzielczośc trochę mnie odpycha oraz ta cena...
Mati13k 16.06.2009, h. 17:55 Mati13k
Po co ta dziurka w kolbie? Żeby batonika albo MMs'y schować?
ICAC 16.06.2009, h. 20:04 ICAC
W kolbie od MP001 (tak, to ten shit chinol >.>) chowało się Prince Polo, to myślę, że i tu się coś upchnie