Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Gunfire.pl

Polska, 23.01.2013, h. 22:55, dodał: Promant
25

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki budżetowe M4 serii Dragon Guns oraz nowe modele rękawic.



Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki budżetowe M4 serii Dragon Guns. Według informacji sklepu:

Cena replik jest atrakcyjna, gdyż wykonane są one z w dużej części z tworzywa. Mimo tego mają stabilną konstrukcję i są solidne. Każda replika posiada także indywidualny numer seryjny.

W dodatku wewnątrz znajdziemy: metalowy gearbox, jednoczęściową komorę HU,  łożyskowaną prowadnicę sprężyny oraz sprężynę M120 (prędkość wylotowa 380-400 fps). Połączenie plastikowej konstrukcji zewnętrznej, z wytrzymałym wnętrzem i z atrakcyjną ceną sprawia, iż wydaje się to być idealna propozycja dla początkujących airsoftowców. 

Repliki produkcji Dragon Guns są europejskim odpowiednikiem replik amerykańskiej firmy Lancer Tactical Airsoft. Film poniżej prezentuje jakość wykonania oraz działanie replik : 

 

 

 

 

 

W ofercie Gunfire.pl można znaleźć cztery modele M4 Dragon Guns. Repliki DG02 DG06T, w cenie 369.10 PLN.

 

 

 

DG02.jpg

DG06T.jpg 

 

 

Repliki DG05B DG05T, w cenie 441.28 PLN.

 

 

 

DG05B.jpg

DG05Ta.jpg

 

 

 

Sklep oferuje także nowe modele rękawic GFC Tactical. Zielona wersja modelu Shield, serii HDR, w cenie 69 PLN.

 

 

 

rek1.jpg

 

 

Rękawice neoprenowe, czarne, w cenie 29,90 PLN. 

 

 

 rek2.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tiloren 23.01.2013, h. 23:46 Tiloren
Toż to tańsze od cm28.
Zastanawiam się jak długa wytrzyma szkielet gb przy tylu fpsach...
Myślę, że to nie problem http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_F_nUywmDV8 .
Deadmaster 23.01.2013, h. 23:53 Deadmaster
Deadmaster 23.01.2013, h. 23:55 Deadmaster
Chyba szykuje się jakiś "godny" przeciwnik dla cm028 w tym przedziale cenowym :D
Czy ja wiem? trochę szukałem o całym lancer tactical to w sumie metalowa jest lufa zew i oczywiście wew. i piny :] w środku oczywiście GB. Za plasticzane RISy podziękuję podobnie jak i tubus kolby. Wystarczy troszkę dołożyć i można solidną replikę full metal używkę kupić.
OSKi-SNITF 24.01.2013, h. 00:50 OSKi-SNITF
I bardzo dobrze, że RISy z plastiku. Najszybciej zawsze łamały się emki z plastikowym body które miały ciężki przód. Szansa na połamania takiej M733/M933 jest w sumie niewielka, nawet od JG (a miałem też TM, zrobione z XMa) natomiast orisowane repliki lub z długą lufą zupełnie inna bajka.
Wukasz 24.01.2013, h. 09:40 Wukasz
Jeśli chodzi o te wersje za 440zł, to przyznaję Ci absolutną rację, jednak te za 370zł myślę, że są interesującą ofertą dla początkujących. ;)
Deadmaster 24.01.2013, h. 09:45 Deadmaster
Swoją używka (jeśli nie ma znajomego airsoftowca, który by się co nieco znał na grzebaniu w replikach) dla nowego to chyba nie jest zbyt dobry pomysł, co? :P
Deadmaster 24.01.2013, h. 09:56 Deadmaster
Obi-Wan 23.01.2013, h. 23:59 Obi-Wan
Lancer Tactical... w Polsce ta nazwa nabierze dwuznacznego brzmienia ;]
wroobelchannel 24.01.2013, h. 10:17 wroobelchannel
No piaskowej sirki jeszcze nie było, to trzeba im przyznać :P
Vaco 24.01.2013, h. 11:51 Vaco
A ja się powoli zaczynam przyznawać do błędu, za który być może będę zmuszony przeprosić po pierwszych testach i recenzjach tych replik. Na początku się z nich śmiałem i nawet pisałem to otwarcie na forum. Możliwe, że pozytywnie nas zaskoczą te repliki po paru filmikach, które obejrzałem. Zamieszczam dla zainteresowanych oba filmiki, na które się natknąłem:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_F_nUywmDV8

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b6L_7VO7htM

Są to te same repliki. Jeden ukazuje replikę w dość ciężkich warunkach, a drugi pokazuje wnętrzności po tym pierwszym teście.
grunt to przyznac sie do bledu;) repliki zacne, kumpel z USA pisał mi o nich jakis czas temu. Czekalem az wejda na Polske i sie doczekalem. Repliki pancerne. Planuje kupic wiecej póki sklepy nie wywinduja ceny:)
Said 24.01.2013, h. 12:59 Said
GB to wychodzi na to że jest z BOYI a bynajmniej ta sama fabryka :). Zębatki inne ale podobne do tych z cymy. Ciekawe ciekawe przyznam. Jak za taką cenę to się opłaca.
Brzuski 24.01.2013, h. 15:13 Brzuski
a ja zrozumiałem że z WE ale może mój angielski kuleje ;)
deber 24.01.2013, h. 16:21 deber
Na pewno zapowiadają się ciekawie jako konkurencja dla wszystkich G608 i cm.028. Ten DG05T wygląda dobrze no i ma niezłą cenę. Jego bracia tak samo.
Patrząc na ten filmik z przeglądem Gb śmiem twierdzić, że nawet to nieźle się zapowiada.
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. Jak już ktoś kupi i zda recenzję tej repliki, a okaże się, że jest na prawdę dobra, to o ile cena w sklepach poskoczy. Jakby nie patrzeć, to 370 zł jest niewielką sumą za całkiem dobrze wyglądającą replikę.
Vaco 24.01.2013, h. 16:25 Vaco
deber możliwe że tak ja oglądałem bez dźwięku ten filmik :D
Brzuski 24.01.2013, h. 16:43 Brzuski
Twombly 24.01.2013, h. 16:05 Twombly
ciekawe jakie potem luzy ma ..
Dziamdzia 24.01.2013, h. 17:19 Dziamdzia
Ciekawe jak z celnością , bo wszystko fajnie sie trzyma ale jak upada w spowolnionym tępie to replika giba sie jak z gumy , a z nią lufa wewnętrznia . Jak ktoś będzie miał w łapka niech napisze temat na forum . Czaje sie na replikie ale nie wiem jak wygląda jej precyzja strzałów i rozrzut
A niech się giba, tworzywo dobrze absorbuje energię, replika ZnAl już by się dawno połamała. W zwolnionym tempie wydaje się jakby była "z gumy", wydaje mi się, że nie ma to żadnego wpływu na celność, o ile dużych luzów nie będzie.

Jak się okaże, że replika będzie nawet okej, to za taką cenę niejeden się skusi. W końcu jakaś tania eMka :P
Frostu 24.01.2013, h. 17:55 Frostu
Cyma wprowadza emki do gunfire , zaczyna sie wojna o klijenta . Tylko czekać na jakieś przeceny i miłe oferty .
Dziamdzia 25.01.2013, h. 15:38 Dziamdzia
Aliant 24.01.2013, h. 22:06 Aliant
A co z BAR-em 1918? Słyszałem że poszła w zeszłym tygodniu we czwartek jedyna sztuka.
Trudno zrozumieć poczynania owej firmy biorąc pod uwagę że oni po prostu chyba nie chcą naszej kasy bo jak rozumieć fakt że zamawia się sztukę czy dwie gdy chętnych jest od groma ....
Ahmed 24.01.2013, h. 22:40 Ahmed
Było chyba na forum-producent przysłał jedną sztukę BARa jako próbkę produkcyjną.
Nath 24.01.2013, h. 22:59 Nath
Kaprysny 25.01.2013, h. 12:57 Kaprysny
Jeśli mogę skorzystać z opinii ludzi dużo bardziej ogarniętych ode mnie- chciałbym sobie kupić DG05B jestem absolutnie początkującym. Dużo kasy też nie mam więc póki się bardzo nie wkręcę nie wydam więcej na replikę. Czy opłaca się kupić na gunfire tą replikę?
Wyglada na to ze tak. Jednak trudno to jednoznacznie stwierdzić bez opini użytkownikow.

przepraszam e bez polskich znakow ale mi telefon zeswirowal
wespoli 25.01.2013, h. 14:18 wespoli
keymaker 27.01.2013, h. 13:10 keymaker
Wiadomo moze jak ma sie polimer tych replik, do tego z ktorego wykonane sa chociazby G36 od JG? Chodzi mi o wytrzymalosc/twardosc etc.