Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 13.06.2009, h. 22:39, dodał: Promant
20

SRC: replika CO2 M4. RA Tech: system NPAS w replice AGM M4 GBB. Airsoft GI: replika G4-SP.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Star Rainbow Company zaprezentowała ciekawą replikę: CO2 M4. Kapsuła CO2 ładowana jest do obejmy umiejscowionej w gnieździe magazynka. Niestety nie podano żadnych szczegółów na temat prezentowanej repliki.

 


 

 

Firma RA Tech przedstawiła film pokazujący instalację systemu NPAS w replice firmy AGM: M4 GBB.

 

 
 

 

Airsoft GI pokazał w swoim video kolejną replikę oznaczoną G4, oferowaną w serii limitowanej: G4-SP. Replika oferowana jest w cenie 180USD.

 

 
 
 

Jako ciekawostkę pokazano również wpadki jakie miały miejsce podczas kręcenia filmów Airsoft GI.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jackall37 13.06.2009, h. 22:56 Jackall37
Ale że co ? SRC nie ma BlowBack w gazowej M4 ?

Sam nie wiem - jak już ma nie mieć trzepocącego zamka, to wolę AEGa, bo tańszy w utrzymaniu...
Morn 13.06.2009, h. 22:59 Morn
heheh fajny ten filmik z wpadkami. Akcja z MP5 najlepsza.
a ta Mka na CO2 jakaś taka średnia się wydaje, obecnie mamy już gazowe repliki karabinów z blowbackiem a oni dają na CO2 (którego i tak się w asg nie użyje) i bez bb
LogaN 13.06.2009, h. 23:49 LogaN
MP5K wymiata ^^.

Albo:

Alright, here we go.. .............. Alright, here we go.. xD
Amadem 14.06.2009, h. 00:21 Amadem
"nie ma BlowBack w gazowej M4 ? "

Brak BB = mniej problemów.
Do airsoftu jak najbardziej.
Magna żeby dobrze strzelała (niezależnie od tego czy to AGM, WE, WOC czy Inokatsu) na wstępie wymaga sporej inwestycji w części.
Szczerze to wygląda to jak ulepszony airsoftowy RAM(m.in lepiej wykonane)
I zapewne będzie o wiele tańsze od RAMów (skoro już chińska Magna (AGM etc.)kosztuje 120$)
Myślę, że zapowiada się dobra alternatywa dla kogoś kto chce gazową emkę która ma dobre osiągi i nie wymaga wkładu 1000$ (WOC, Inokatsu etc.)
Sledzikmaster 14.06.2009, h. 00:25 Sledzikmaster
Tylko przerażają mnie troszkę osiągi tej gazówki. (na wstępie po załadowaniu naboju było pow 180 m/sek)
Gogin 14.06.2009, h. 00:40 Gogin
"This is the coolest thing in the store, besides me of course"
Dobry tekst .
Pritcher 14.06.2009, h. 02:00 Pritcher
Tak jak myślałem, rynek długich gaziaków rośnie jak na drożdżach. Minie jeszcze roczek i już wszyscy będą je robić
Flaj 14.06.2009, h. 07:46 Flaj
Co do tego M4 Co2 to dla mnie źle skonstruowany chwyt na nabójc Co2 ... W lesie musisz znowu odkrecaćpodem znowu zakręcić ... Już zdąrzą dać Ci Hita ... Mógłby być w Magazynku zamieszczony tak jak w Mini Uzi KWC którego jestem posiadaczem
Prezes_____ 14.06.2009, h. 11:21 Prezes_____
Uśmiałem się przy tych wpadkach xD
Joker_007 14.06.2009, h. 11:31 Joker_007
Osiągi tego AGM są powalajce poprostu:D
Pritcher 14.06.2009, h. 11:43 Pritcher
W SRC uparli się rozwiązać problem drogich magazynków do gaziaków. Choć osobiście wolałbym pojemnik w chwycie pistoletowym, lub w kolbie nie jedną, a parę kapsuł.
michalll 14.06.2009, h. 12:27 michalll
W dziwnym kierunku to SRC poszło.
MrHK 14.06.2009, h. 12:48 MrHK
GI se robi antyreklamę.
rogalov 14.06.2009, h. 12:59 rogalov
O matko boska... Ile leży kulek na podłodze xD
Kelly 14.06.2009, h. 15:19 Kelly
@MrHK
W którym miejscu?
W filmach z Jackiem Chanem też po filmie są pokazywane wpadki i inne ciekawe sytuacje i jakoś nie widziałem, żeby to robiło anty reklame.
stalker190 14.06.2009, h. 17:40 stalker190
MrHK zobacz $3 tam na foto jest podobne a fot jest staaaaareńkieeee ze hej!
Ziomek08 14.06.2009, h. 21:28 Ziomek08
Wpadki są najciekawsze z tych wszystkich newsów xDD
Dread 15.06.2009, h. 14:49 Dread
Nie podoba mi się to rozwiązanie z gniazdem naboju CO2 w tej Emce. Identycznie zrobione jest w Yunkrze - 6, tam też psuje trochę bryłę broni. Dobrze, że chcą zrezygnować z umieszczania naboju w magazynku (z jednego naboju CO wychodzi ponad 250 kulek, pomnóżcie to sobie na przykład razy 6 magazynków w ładownicy - sporo gazu się zmarnuje). Poza tym to raczej nie jest replika do Airsoftu, tylko pokłosie BRF i paniki związanej z wyborami w USA.
Pritcher 16.06.2009, h. 14:37 Pritcher
Niech chińczycy skopiują Mechbox Madbulla na CO2. Tam lepiej rozwiązano miejsce na kapsułę, w chwycie pistoletowym.
MrHK 16.06.2009, h. 15:33 MrHK
Znaczy się nie dosłownie sobie, ale swoim produktom. Wyobraź se że w karabinie kończy Ci się amunicja, wyciągasz pistolet i... A filmik fajny.

@Stalker190: Jakie foto?