Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Capri ASG

Polska, 13.06.2009, h. 22:12, dodał: Promant
30

Na stronie sklepu Capri ASG dodano kilka ciekawych produktów. Do oferty trafiła, między innymi, replika AEG M4 SOPMOD TM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG dodał do oferty na stronie kilka ciekawych produktów. Niestety wszystkie zostały zarezerwowane jeszcze w fazie przedsprzedaży i nie wiadomo na razie jaki bedzie termin następnej dostawy. Do oferty trafiła, między innymi, replika AEG, z systemem recoilM4 SOPMOD firmy Tokyo Marui. Cena: 2880PLN.

 

 

 

 

Dodano również produkty dedykowane do M4 TM: akumulator, ładowarkę oraz magazynek. Akumulator 8,4V 1300mAh kosztuje 290PLN.

 

 

Ładowarka do akumulatorów M4 SOPMOD oferowana jest w cenie 150PLN.

 

 

Magazynek ma regulowaną pojemność: 30BB lub 80BB. Cena: 160PLN.

 

 

Wśród nowości znajduje się również gazowa replika firmy Tanaka: M40A1 USMC Military Sniper, w cenie 2050PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Magazynek do repliki M40A1 jest identyczny jak w replikach M700 oraz M24 i kosztuje 250PLN.

 

 

Obok M4, w ofercie pojawiła się replika rewolweru, także produkcji Tokyo Marui, Colt Python 357 4". Cena: 680PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
madjong 13.06.2009, h. 22:15 madjong
Znajomy M4 Sopmod kupił już i dzisiaj na strzelance młóciliśmy, ach. Cudny jest ( karabinek , nie znajomy )
Dale 13.06.2009, h. 22:27 Dale
Colt wygrywa. Czemu ja nie śpię na pieniądzach? Nie rozumiem ludzi którzy nie widzą piękna w rewolwerach.
kosmi 13.06.2009, h. 22:28 kosmi
Sopmod nareszcie w Polsce! Dla mnie na razie nieosiągalny. Nie za takie pieniądze ;|
Majster' 13.06.2009, h. 22:31 Majster'
"Cena: 2880PLN. " o kurde, zapoznaj mnie z twoim znajomym
Fear Factor 13.06.2009, h. 22:45 Fear Factor
Jedni widzą, drudzy nie. Ja widzę w nich piękno, ale nie w przypadku repliki Marui, chyba, że to jakaś nowa wersja i ma chociażby wyjmowane łuski.
Augustus 13.06.2009, h. 22:45 Augustus
z jakiej paki wołają 160zł za magazynek do elektryka? Rozumiem jak w magu jest pojemnik z gazem, zaworki i cała masa innego tałatajstwa, ale nie widzę powodu by magazynek do niepowszechnego elektryka kosztował 160zł... no może poza filozofią - chcesz nowości? - Płać :/
Mamlas 13.06.2009, h. 22:48 Mamlas
Czym różni się ta bateria opócz zwykłej 8.4?
jurrrus 13.06.2009, h. 22:51 jurrrus
Ale z ceną trochę przegięli, przecież to na WGC kosztuje niecałe 500 dolców. Obecny kurs około 3,2, licząc powiedzmy po kursie 4 (cło i wysyłka) wyjdzie 2000zł, nie prawie 3000. Ale nie pitolę już, jak ktoś chce, to sobie ściągnie.

A sama replika super! Tzn. mówię o recoil'u lepszym niż "latająca blaszka", no i najfajniejsze według mnie - przestaje strzelać jak się kończą kulki. Ale wszystko drogie do niej... Musiałbym opylić obecny arsenał, żeby kupić to cudo, może kiedyś...
Ciekawe jeszcze jak będzie z tuningiem? Bo tam jest jakiś zmodyfikowany v2?

Mamlas - Kształtem generalnie Główna różnica jest taka, że nie masz kabla z wtyczką tylko od razu styki. Baterię się wsuwa do kolby i tyle, jest podłączona.
maxmal 13.06.2009, h. 23:00 maxmal
OMFG,dlaczego tylko Capri?!Przecież tam mają najbardziej porąbane ceny w Polsce(z porządnych sklepów).
xel20 13.06.2009, h. 23:18 xel20
m40 piekna ;]
kat_ek 14.06.2009, h. 00:12 kat_ek
"Kolega kupował na Redwolfie wyszło ok 2500 z batką, ekstra magiem, ładowarką i jakimiś pierdołami."
Wypowiedź użytkownika kamillo_20 w jednym z tematów traktującym o M4 SOPMOD
Gogin 14.06.2009, h. 00:22 Gogin
No cena maga - chora, pewnie ni jak odbiega od jakości innych magów low'ów i mid'ów TM'a, a batkę NiMh 8.4V ciężko ulepszyć na lepszą batkę NiMh 8.4V TM, ale biorąc pod uwagę, że pasuje toto TYLKO do tej repliki to cena nie wzięła się z kosmosu. Ładowarka TM'a też pewnie magiczna stąd ta cena, no patrzcie .
RzezniQ 14.06.2009, h. 00:24 RzezniQ
Prostownik za 150zł, magazynek za 160zł, o cenie repliki się nie wypowiem bo przecież jest "rewolucyjna"!
HateMe 14.06.2009, h. 02:32 HateMe
Ceny to przegięcie...
radzio2k 14.06.2009, h. 02:46 radzio2k
Ale jakoś chętni się znaleźli...

chociaż faktycznie muszą to być bogacze
Ahmed 14.06.2009, h. 02:58 Ahmed
M40 - ładna cena normalnie piękna - kogoś delikatnie mówiąc pogieło
A dlaczego sklepy co niektóre mają ceny jakie mają hm można by powiedzieć że Kryzys
pozdro Ahmed
Bukhart 14.06.2009, h. 06:51 Bukhart
Wszystko zależy po jakim dolarze to było kupione (przedpłata po 3,4 np?) i po jakim clone. Do tego dochodzi cło i vat od kosztów transportu, a VAT (za produkt i transport) przecież trzeba najpierw wyłożyć, by się zwrócić mógł - czas bez tej kasy też kosztuje! Jaki transport też ważne. To tak a propo "przegięć".

No i na koniec fajnie by było jakby sobie sklep coś zarobił, czy-ż nie? Bo i co jeść będą mieli i serwis na wysokim poziomie utrzymają, a i na strzelanie jakieś może wyskoczą chłopaki.

Nie ma co narzekać, przecież "nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma". Za drogo, nie kupuj. Cena OK? - młóć SOPMOD'em od Tokyo Marui.

Dla mnie za drogo - sam fakt jednak, że lamentowanie nad cenami każdego lepszego / ciekawszego sprzętu zaczyna być sportem narodowym, zaczyna przelewać fale irytacji.
Krabii 14.06.2009, h. 09:33 Krabii
Jeszcze trochę czasu minie i zapewne pojawią się zamienniki do tej zabawki TM, a jak wiadomo - im więcej produktów tym cena mniejsza bo konkurencja zrobi dla klientów reszte;) Po za tym nawet w chwili obecnej 8.4v wystarczy by uciągnąć M110 a jeśli reszta pasuje od normalnej v2 to wstawić bore-up i do zielonej jak znalazł
Gogin 14.06.2009, h. 10:05 Gogin
Na zamienniki ? Za 2 miechy wyjdzie chiński klon SOPMOD'a .
capri 14.06.2009, h. 10:28 capri
@Bukhart

Mądrze prawisz kolego! Ja już przestałem to wyjaśniać, bo szkoda tych samych słów za każdym razem.
BTW: Przedpłata była przy kursie 3,5150...

@Krabii
My jeszcze go nie rozbieraliśmy, "modyfikowany v.2" to dane producenta, ale ja bym nie liczył na bezproblemowe wsadzenie tam BU czy wielu innych gratów. W ostatnich GB TM nawet sprężyny miały całkiem inne wymiary. Jednak nic nie wykluczam, bo jeszcze go nie otwieraliśmy

Wszystkim polecam zerknąć tu:
$3

Widać konstrukcję, która niewiele przypomina tradycyjną "dwójkę" i system Recoil Shock, "prawie jak w ostrym"
Sushi.50 14.06.2009, h. 11:40 Sushi.50
M40 piękne, ależ i jakie drogie... Za to w końcu magazynki są

@Capri: Przy okazji rozbierania tego Sopmoda sprawdźcie jak jest z komorą HU, czy tradycyjna, czy też może ją ulepszyli.
MrHK 14.06.2009, h. 12:42 MrHK
Ludzie, narzekacie, PTW super MAX stoi prawie 6k i jakoś nikt nie narzeka. Takie repliki są dla elity, a wy byście chcieli żeby wszystkie repliki były w cenie CM.028, albo nie, w cenie strzelby AGM.
_Mnichu 14.06.2009, h. 15:40 _Mnichu
Rozwaliła mnie ta ładowarka - 150zl za transformatorek, mostek prostowniczy i diodę LED
Maza94 14.06.2009, h. 21:15 Maza94
M40A1 wreszcie w polsce!!!!!!!
polskipolakpl 14.06.2009, h. 21:57 polskipolakpl
Co do baterii - ta "sztywna" bateria jest tylko w SOPMODzie, do zwykłego M4A1 dedykowane są już najzwyklejsze 8,4V NiMh
Moses 15.06.2009, h. 08:44 Moses
Cena troche pojechana. biorac ze sklepu z HK cena po cle, vatach, przesylkach wychodzi 2300, a niesadze aby Capri bral ze sklepu a nie od dealera, aby nazucac jeszcze taka marze Mam nadzieje ze na Specshopie bedzie normalna cena
Offtime 15.06.2009, h. 11:41 Offtime
Capri ma w ofercie sporo porządnego sprzętu. Jest to solidny sklep.
Jednak nie oszukujmy się, nie prowadzi działalności charytatywnej.
Istnieje po to żeby zarabiać, nie przyjaźnić się z nami, tylko wyciągać od nas kasę, kasiurę, mamonę, złotówki, hajs.
Tak długo jak ludzie za ten "zasilacz" będą płacić 150pln tak długo Capri będzie go sprzedawał w takiej cenie.
Siedziałem w handlu chwilę i wiem jak to działa, a gadanie że to dla elity... no tak, dla elity... dla elity...

Tak to już jest panowie, jakby ludzie nie kupowali to by tyle nie kosztowało A może nawet sklepu by nie było bo obroty właściciel uznałby że ma za małe i zacząłby handlować ogórkami czy czymś innym.
Max zarobek i minimum zadowolony klient zapewniający MAX ZAROBEK. Over and over again.
Tak się prowadzi biznes, a kto nie rozumie ten komuch
jurrrus 15.06.2009, h. 15:11 jurrrus
Dla mnie sportem narodowym staje się uważanie każdego innego za kretyna, ale to już inna rozmowa. Jestem świadom tych wszystkich rzeczy, wiem skąd się bierze cena.
Ale mimo wszystko to po prostu fura kasy. Replika miodna i fajnie by było ją mieć
capri 16.06.2009, h. 07:34 capri
@Moses

Niestety "dealer" jeszcze nie ma, a jak będzie miał to cena i tak nie będzie wiele niższa.
Offtime 16.06.2009, h. 16:47 Offtime
Jurrrus, Ty może jesteś świadomy, a to sprawia że jesteś w mniejszości.