Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Świat, 10.06.2009, h. 22:30, dodał: Promant
20

WGC: RA Tech custom Inokatsu M4 GBB. Gunner Airsoft: Winchester M1892. Socom Gear: szyny Daniel Defense dark sand. MGW: Lee-Enfield No.4 MKI Rifle. NWM Technologies: CLAW Gear. MoFra: airsoftowe "bomby". MadBull Airsoft: czerwone kulki do tracera.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie WGC można nabyć replikę firmy RA Tech, zbudowaną na bazie Inokatsu M4: custom Ino-M4 GBB. Wszystkie części wewnętrzne wyprodukowała firma Ra Tech ze stali. W zestawie znajdują się dwie sprężyny powrotne, dla różnych temperatur. Replika wyposażona w system NPAS. Magazynek GHK o pojemności 40BB. Prędkość początkowa na top gazie, w zależności od ustawienia zaworu: 280-440fps. Cena: 1025USD.

 

 

W ofercie Gunner Airsoft dostępna jest replika A.C.M.: Winchester M1892. Replika, full metal + ABS, jest kopią produktu firmy Marushin. Cena: 82USD. Replikę M1892 włączył do swojej oferty również sklep RSOV.

 

 

 

 

 

Firma Socom Gear wprowadziła do swojej oferty zestawy szyn Daniel Defense w kolorze ciemno piaskowym. Seria limitowana: 100 zestawów. 

 

 

Firma Moauro's Gun Works oferuje replikę karabinu Lee-Enfield No.4 MKI Rifle.

 

 

Replika wykonana jest z aluminium, drewna i tworzywa na bazie sprężynowego karabinka BAR-10. Pojemność magazynka: 30BB. Prędkość początkowa: 400fps. Cena: 450USD.

 

 

Na portalu AirsoftNews EU zaprezentowała się firma NWM Technologies. Jest to firma niemiecka,  zajmująca się produkcją i dystrybucją wyposażenia taktycznego. Jej zespół projektantów składa się z byłych i nadal służących instruktorów jednostek wojskowych oraz oficerów jednostek specjalnych policji, którzy w oparciu o swoje doświadczenia pracują nad stworzeniem "wyposażenia przyszłości": CLAW Gear. Firma zareklamowała, prezentowany na jej stronie internetowej STALKER TDU (Tactical Duty Uniform).

 

 

Firma MoFra reklamuje "airsoftowe bomby" czyli, sprzedawane w formie zestawów do samodzielnego montażu, programowane mechanizmy, które w grach asg można wykorzystywać jako atrapy bomb. Urządzenia wyposażone są w wyświetlacze, timery, sygnały dżwiękowe oraz bipery sygnalizujące odliczanie. "Bomby" dostępne są w pięciu wersjach. Ceny w zakresie od 33EUR do 60EUR.

 

 

Firma MadBull Airsoft reklamuje swoje BB przeznaczone do naświetlacza. Zaprezentowano film demonstrujący czerwone kulki do tracera

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pasti 10.06.2009, h. 22:35 Pasti
Aż zgaduje, że ten No4 kiepsko odwzorowuje oryginał...
92marcin 10.06.2009, h. 22:41 92marcin
strzały z tych kulek wyglądają jak laser xD
Cyrek 10.06.2009, h. 22:44 Cyrek
Ten TDU całkiem ciekawy, ale spodnie mogą być za szerokie i nakolanniki będą się przesuwać.
gadzinka 10.06.2009, h. 22:59 gadzinka
Ale czemu Stalker? xd
szalma 10.06.2009, h. 23:02 szalma
Kulki do rekonstrukcji Star Wars
Germ 10.06.2009, h. 23:10 Germ
Z pozoru ten "STALKER TDU" to całkiem fajny pomysł.
Ale jak się zastanowić... To przeczy założeniom ubioru Stalkera...
Ubiór stalkera ma być dopasowany i stworzony przez osobę, która go nosi. Kupno "Stalker TDU" zabija całą frajdę poszukiwania elementów, cięcia, szycia. Jako baza do przeróbek pewnie by się i nadawał, gdyby cena byłaby przystępna, w co szczerze wątpię.
I koniec mojego czepiania się do nazwy.
HellCat 10.06.2009, h. 23:10 HellCat
szalma: To samo chciałem napisać
komora 10.06.2009, h. 23:20 komora
Ten Lee-Enfield to chyba jakaś pomyłka. Sprawa wygląda tak samo kiepsko jak Mauser na bazie BAR-10 opisywany kilka newsów wcześniej.
Kamil 10.06.2009, h. 23:21 Kamil
Ech, gdyby jeszcze była airsoftowa replika E-11 BlasTecha...
WolfHeart 10.06.2009, h. 23:38 WolfHeart
Wrrrrr... Spieprzyli Springfielda, Mausera, to musieli się jeszcze do Enfielda dobrać, łachy nieużyteczne... Jedno pytanie: kto im tę tandetę kupi? Jeśli to ma być Enfield, to ja jestem Bóg Imperator Diuny. Można zrozumieć taką chałę przy typowych masówkach, ale jeśli to jest custom, to hmmm... Zacznę robić customowe limuzyny. Tylko silniki od Fiata 126p będę wstawiał, a póki ktoś nie zajrzy pod maskę, wszystko będzie cacy.
Z tą różnicą, że tutaj bidę z nędzą widać już na pierwszy rzut oka.
A kulki "smugowe" naprawdę fajnie wyglądają.
Cyrek 10.06.2009, h. 23:54 Cyrek
A nie wpadliście na to, że jedyne powiązanie tego TDU ze stalkerem to nazwa i w cale nie jest on stworzony do "reko"?
OGorki 11.06.2009, h. 00:00 OGorki
Ale odcinanie kuponów od bardzo znanej gry/książki/filmu do czegoś co z stalkerstwem ma wspólnego chyba jedynie to, że jest miejsce na PDA takie nie ciekawe mi się wydaje :]
ShikamaruNara 11.06.2009, h. 00:06 ShikamaruNara
Stroik od STALKERA mnie trochę rozwalił... XD
KWIA_TEK 11.06.2009, h. 03:04 KWIA_TEK
TDU, wyposażenie przyszłości? No to się Panowie nie napracowali Doszyć do munduru kilka taśm PALS i kieszonkę na GPS każdy potrafi... tylko po co? No chyba, że materiał munduru jest jakiś super-master-hiper-hitec... ale tym się nie pochwalili Czyli tradycyjnie ktoś chce wcisnąć cywilom sprzęt wmawiając nam, że to takie uber-pro-wojskowe jest.
Krystian_Ck 11.06.2009, h. 08:36 Krystian_Ck
o kurka wodna..juz wiem na co odkładam pieniadze..! (stroik stalkera oczywiscie )Hmm..1025 $ za 100% full metal,gbb z jakimś tam systemem(moze ESP,ABS jeszcze wprowadzą? ) to strasznie dużo..Prawie jak PTW..
biper911 11.06.2009, h. 08:39 biper911
Marketingowo to chyba trochę niepoważne, jeśli firma która niby ma takie aspiracje i "w oparciu o swoje doświadczenia pracują nad stworzeniem "wyposażenia przyszłości": CLAW Gear" , zaczyna od reklamowania się na portalach airsoftowych i to od nazwy kojarzącej się w masowej kulturze z grą komputerową.

Albo wcale nie zamierzają wejść w rynek "mundurowy" i pozostaną w rejonie airsoftu.. a te hasła o planach to właśnie tylko "chłyt matertingowy"..
Navras 11.06.2009, h. 10:25 Navras
Wie ktoś może, kiedy ten Winchester wejdzie do naszych sklepów? Bardzo proszę o informacje, jeżeli ktoś takowe posiada. Z góry dziękuję.
Tony Halik 11.06.2009, h. 12:55 Tony Halik
A najfajniejsze jest w tym wszystkim to, że w stalkerowskich uniformach była absolutnie minimalna ilość kieszeni, tutaj zaś mamy zupełną - niezdrową wręcz - odwrotność. Ale producenci wiedzą wszak, że głupich nie sieją...
OGorki 11.06.2009, h. 14:29 OGorki
Te bomby wydają się być ciekawym urozmaiceniem. Tylko nie wiem, czy przy odrobinie zdolności techniczno-manualnych nie da się czegoś takiego zrobić samemu? :]
Dread 13.06.2009, h. 18:28 Dread
"to od nazwy kojarzącej się w masowej kulturze z grą komputerową. "

Ale gra nazywała się "S.T.A.L.K.E.R.", a nie "stalker".
Oj, dzieci, dzieci, widzę, że coś za dużo przy komputerku się siedzi, że ma się tylko takie skojarzenia.