Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 09.06.2009, h. 19:48, dodał: Promant
27

G&G: gazowa replika ASG G96. RSOV: magazynki KAC PDW A.C.M. oraz Winchester model 1892 lever action. SRC: MP5 z serii SR5. AirSoft GlobalAG Custom MAGPUL M4 CASV.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&G informuje na swojej stronie, że, zapowiadana już od zeszłego roku, gazowa replika ASG G96 wkrótce pojawi się w sprzedaży. Karabin oferowany będzie w serii limitowanej.

 

 

W ofercie sklepu RSOV dostępne są magazynki KAC PDW chińskiej produkcji. Magazynki A.C.M. PDW to mid capy w cenie 11.69USD za komplet 2 sztuk. 

 

 

RSOV oferuje również, chińskiej produkcji, replikę Winchestera model 1892 lever action. Jest to karabin gazowy, full metal, a elementy drewniane w wersji ostrej - w replice wykonano z tworzywa. Cena: 93.14USD.

 

 

 

 

 

 

 

Trochę szkoda, że replikę klasycznej broni oszpecono współczesną szyną RIS, tworząc "maxi sniper rifle". Być może szynę można zdemontować. W komplecie z repliką znajduje się luneta 3-9x32, pierścienie montażowe oraz szybkoładowarka do kulek.  

 

 

 

Firma STTI poinformowała, że wkrótce w jej ofercie handlowej pojawią się repliki MP40 oraz MP5 produkcji SRC. Zaprezentowano również kolejne plakaty promocyjne MP5 z serii SR5, z korpusem stalowym.

 

 

 

AirSoft Global oferuje replikę AG Custom MAGPUL M4 CASV. Replikę zbudowano z elementów i części takich producentów jak: Magpul PTS, King Arms, Dytac, G&P oraz VFC. W komplecie celownik V-Tech 552 Red/Green Dot Sight, chwyt pionowy na RIS, tłumik dźwięku typu SCAR oraz magazynek P-MAG o pojemności 120BB. Waga: 3360g. Długość: 790-875mm z tłumikiem dźwięku oraz 705-790mm bez tłumika. Długość lufy: 285mm. Pasujący akumulator: typ mini. Prędkość początkowa: 310-330fps. Cena: 668USD.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.b2b.guay2.com

www.rsov.com 

www.stti.com.tw 

www.airsoftglobal.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 09.06.2009, h. 20:09 SHOGUN_YAMATO
Hm... lever action mmmmmmm Hasta la vista baby <blam!>
KicpA 09.06.2009, h. 20:12 KicpA
Czemu to G96 ma bolta od M24?
MrHK 09.06.2009, h. 20:36 MrHK
Magi do KACa będą kompatybilne ze stangami??? Oby bo gieta z tym by fajnie wyglądała.
wooke 09.06.2009, h. 21:01 wooke
Lever action... zacna replika, a tego co wpakował na nią tego risa to tylko seria w plecy z miniguna.
Dread 09.06.2009, h. 21:15 Dread
Winchester piękny. Mam nadzieję na dwie rzeczy- że szynę da się odkręcić i że któryś sklep to zaraz sprowadzi
Promant 09.06.2009, h. 21:37 Promant
No to jest nas dwóch z tą nadzieją
Karol_K 09.06.2009, h. 21:41 Karol_K
WINCHESTER !!! świetny mam nadzieje że wkrótce będzie do nabycia w PL
vesania 09.06.2009, h. 21:59 vesania
To się dołącze i jest już trzech z nadzieją.
maxmal 09.06.2009, h. 22:01 maxmal
WIN...CHE...STER...WINCHESTEEEER!!!Nie obchodzi mnie nawet ta szyna ris,jest mój w momencie pojawienia się w PL.
badger 09.06.2009, h. 22:10 badger
Tak jak KicpA prawi- toż to AICS, a nie L96... Beee
Ahmed 09.06.2009, h. 22:10 Ahmed
ło matko wini zajebiaszczy tylko ta szyna
Wiedziałem że John Wayne wróci ....
pozdrawiam Ahmed
Fear Factor 09.06.2009, h. 22:35 Fear Factor
Ten Winchester to jakaś kopia Marushina czy coś? Czy przypadkiem nie ładuje się go tak jak wcześniej skopiowanego Remingtona czyli wsypuje kulki do zasobnika?
Guest (ID:6452) 09.06.2009, h. 22:36 Guest (ID:6452)
A ja liczyłem na L96... A tu jakiś aics...
HellCat 10.06.2009, h. 00:26 HellCat
Piękny ten Winchester. Po prostu piękny. PO JAKĄ CHOLERĘ DALI TĄ SZYNĘ?!
Uber_Soldat 10.06.2009, h. 01:20 Uber_Soldat
Jak szaleć to na całego, mogli dać całe oszynowanie i bipod !
Dobry gadżet na larpy - dżinsy, skórzana kurtka i taki Winchester
MiesoPL 10.06.2009, h. 09:01 MiesoPL
Piękna ta M4 CASV... Cudo...
tkn07 10.06.2009, h. 09:01 tkn07
szyna ris musi mieć możliwość zdemontowania, jeżeli nie to polecam ruski klucz ( młot i dłuto ) xD ktoś coś wie na temat pomiarów prędkości? Oddam za niego moją m700 tanaki
GunneR2oo6 10.06.2009, h. 11:44 GunneR2oo6
Jest też wersja bez szyny $3 Więc każdy kupi wersję która mu pasuje
hanstomek89 10.06.2009, h. 12:08 hanstomek89
zamiast opinaczy kowbojki, zamiast chełmu kapelusz a do tego jeszcze cygaro w usta i panczo. Dziki zachód powraca A cena 90$ to chyba nie dużo na taką replike chociaż po marży narzuconej w polsce zobaczymy i ciekaw jestem osiagów ktoś może coś wie?
shamoth 10.06.2009, h. 12:15 shamoth
Jak to dobrze że siostra ma konia, który umaszczeniem będzie pasował do tego WiMchestera
A tak serio to poczekam na reckę i info czy da się szynę zdjąć bo ta tańsza wersja to tylko tyle że bez lunety jest.

A może i faktycznie siostra by się wkręciła... wstyd się przyznać ale albo ma fart albo lepsze oczy i okulary niż ja:P
WolfHeart 10.06.2009, h. 14:30 WolfHeart
Hmmm niedługo to szyny RIS będą na broń skałkową zakładać.
Leo_111 10.06.2009, h. 15:11 Leo_111
I znowu kolorowa casv. Piękniej by wyglądała czarna .
jaxiu 10.06.2009, h. 15:24 jaxiu
Spokojnie jest wersja Winchestera M1892 bez szyny RIS. Dostępny za 82$ na Gunnerze. Szkoda, że z czarnym, a nie mosiężnym korpusem. I tak jest śliczny i pięknie będzie na ścianie wyglądał, bo w airsofcie to raczej nie znajdzie się miejsca do zabawy w indian i cowboyi
Ahmed 10.06.2009, h. 16:01 Ahmed
Promant dawno chyba żadna replika nie zrobiła takiej furory
fuko 10.06.2009, h. 17:09 fuko
Piękny Winchester - najprawdopodobniej kopia tego:
$3
Tylko bez oznaczeń. Ale jeżeli będzie miał podobne osiągi - 310-330 fps na HFC134 to nie taki zły. B
BTW - dla ciekawych - magazynek nie jest zsypowy - kulki ładuje się z boku - jak dla mnie bomba
Kaszub 10.06.2009, h. 20:28 Kaszub
Lada dzień i zobaczymy 1 grupe asg the BB Cowboys
volf13 14.06.2009, h. 13:00 volf13
Jak 93$ to bardzo mało na taką replikę O_o. Oczywiście na cenę składają się plastikowe okładziny zamiast drewienka. Zależy też jak będzie wyglądała sprawa żywotności bo za te 93$ jakoś bym się nie spodziewał cudów i szczelność gazu replik chińskich też pozostawia dużo do życzenia (co potwierdziła firma BELL). Jedynie to do gabloty lub dla kolekcjonerów, na strzelankach bardzo chętnie bym się pokazał z takim cosiem ale zagrożenia takie jak chociażby piasek dyskwalifikują replikę z udziału w naparzankach.