Daj cynk
Reklama

Aktualności

SCAR GBB WE

Świat, 08.06.2009, h. 11:54, dodał: Promant
23

Replika ASG GBB SCAR firmy Wei Tech wkracza w fazę produkcyjną.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Wei Tech zakończyła prace nad repliką gas blow back karabinu SCAR. Obecnie replika trafiła już do seryjnej produkcji i wkrótce pojawi się w sprzedaży. Firma WE zaprezentowała zdjęcia nowego produktu.

 

 

 

Replika dostępna będzie zarówno w wersji na green gaz jak i w wersji CO2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.weairsoft.com

www.airsoftnews.fr 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 08.06.2009, h. 11:56 Ziomek08
Ładne ^^ ciekawe ile będzie kosztował, no i czy będzie wersja z dłuższą lufą.
SHOGUN_YAMATO 08.06.2009, h. 12:02 SHOGUN_YAMATO
Kalosz
Kamzi_909 08.06.2009, h. 13:52 Kamzi_909
WOW ciekawe jak te magi na co2 będą się zachowywać .
johny13 08.06.2009, h. 14:04 johny13
@ shogun - nie kalosz ale walonka
scynek 08.06.2009, h. 14:58 scynek
@johny: A nie, bo gumofilc...
pawelkotas0412 08.06.2009, h. 15:10 pawelkotas0412
Ciekawe za ile trafi na polski rynek, może bym się na takiego skusił, pod warunkiem że będzie dostępna wersja z dłuższą lufą. SCAR'y nie są najładniejsze jednakże dobrze leżą w dłoni i świetnie się z nich celuje.
SHOGUN_YAMATO 08.06.2009, h. 15:12 SHOGUN_YAMATO
johny13 - ha ha ha Dobre Poza tą straszną kolbą broń mi się bardzo podoba, a jaki ciekawy stylistycznie jest do niej granatnik Mam nadzieję, że wszyscy polscy wielbiciele szybko dostaną ją w swoje ręce
Germ 08.06.2009, h. 15:20 Germ
SHOGUN_YAMATO - kolba pomimo swojego kształtu jest wygodna (chociaż ja jestem przyzwyczajony do prętowej kolby AKS-74, więc dla mnie wszystko jest wygodne).. I zaproponuj jakąś inną kolbę, która by pasowała stylistycznie.

W jakiej cenie to będzie? Jak z magazynkami?
SHOGUN_YAMATO 08.06.2009, h. 15:29 SHOGUN_YAMATO
Do tego ciężko... trzeba by coś zaprojektować od nowa Nie no po prostu komicznie wygląda kolba prezentująca się jak bucik
pawelkotas0412 08.06.2009, h. 15:33 pawelkotas0412
kolba bardzo pasuje, w ogóle karabin wygląda jak z marsa , ciekawe czy magi do eMek od WA będą pasowały
SHOGUN_YAMATO 08.06.2009, h. 16:19 SHOGUN_YAMATO
Śmiem twierdzić, że mój karabinek jest bardziej marsjański $3
foxtrot_green 08.06.2009, h. 17:46 foxtrot_green
Najlepiej jest bez kolby. L85 rlz m/ ^^
lemonzawodowiec 08.06.2009, h. 18:16 lemonzawodowiec
Ależ piękne... ucp
head-shot 08.06.2009, h. 19:55 head-shot
Czemu połowa osób które napisały komentarz śmieje się z tej kolby ???
co z tego że wygląda jak kalosz przynajmniej jest lepsza od tego co ma M4 Tank
PS: Shogun pokazałeś się kiedyś z tym THUNDER MAULEM "Publicznie" ???
SHOGUN_YAMATO 08.06.2009, h. 21:32 SHOGUN_YAMATO
Oczywiście i to na niejednej strzelance. Śmiechy kończyły się po tam jak z nich ubijałem ludzi a i paru osobą ten układ bardzo pasował - uznali, że jest bardzo wygodny
LogaN 08.06.2009, h. 23:52 LogaN
No to skoro komentarze idą w tą stronę, to i ja się pochwalę swoim cacuszkiem:
$3
Nie bez powodu nazywany jest w moim środowisku "Kosmosem" .

Co się tyczy natomiast SCARa.. Nigdy mi się nie podobał, ale dokładnie ta wersja, z dokładnie tym eotechem oraz dokładnie w tej pozycji ustawionym - jest już całkiem znośna dla oka .
SHOGUN_YAMATO 09.06.2009, h. 00:13 SHOGUN_YAMATO
Ah... XM8 Ładne
cooler404 09.06.2009, h. 02:31 cooler404
"...przynajmniej jest lepsza od tego co mają markery":
To żeś powiedział...
Un4rm3D 09.06.2009, h. 14:47 Un4rm3D
ja mialem SCAR-a z PJ i kolba jest bardzo wygodna, wogole super przemyslana i co jak co ale mi sie podoba
pawelkotas0412 09.06.2009, h. 15:47 pawelkotas0412
osobiście wolę m4, np w takiej konfiguracji: $3
gadzinka 09.06.2009, h. 18:58 gadzinka
XM8 to SCAR?
LogaN 09.06.2009, h. 20:51 LogaN
@Gadzinka - czytaj dokładniej. Shogun odniósł się do linka, który podałem w poprzedzającej jego wiadomości .
zdzisiu 11.06.2009, h. 21:16 zdzisiu
Ze Scarowskich kolb przestałem się śmiać w chwili wzięcia tego pierwszy raz do ręki. Wygodniejszej i bardziej uniwersalnej nigdy nie spotkałem.