Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki broni z II Wojny Światowej

Świat, 08.06.2009, h. 11:37, dodał: Promant
23

Moauro's Gun Works: sprężynowa replika ASG Mausera K98. Viva Arms: Sten MK.II w ofercie Tokyo Model Company.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika full steel firmy Viva Arms pistoletu maszynowego Sten MK.II jest już dostępna w ofercie Tokyo Model Company. Cena: 355USD. Długość: 740mm. Długość lufy: 205mm. Waga: 2630g. Pojemnośc magazynka: 50BB. Prędkość początkowa: 390-410fps.

 

 

Moauro's Gun Works oferuje sprężynową replikę ASG Mausera K98. Replika oparta jest na mechanizmie sprężynowego karabinka BAR-10.

 

 

 

 

Replika posiada części metalowe i łoże z tworzywa w wykończeniu "drewno". 

 

 

 

 

Prękość początkowa: 400fps. Pojemność magazynka: 30BB 6mm. Cena niemała: 570USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.moaurosgunworks.webs.com

model.com.hk/">www.tokyo-model.com.hk

www.airsoftnews.fr

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 08.06.2009, h. 11:52 Ziomek08
Łał nie spodziewałem się że Sten będzie w takiej cenie ^^, w sumie fajnie, praktycznie pierwszy Sten, gratka dla brytofilów xD
WolfHeart 08.06.2009, h. 11:57 WolfHeart
Taaaaa... oczywiście zamek wyjęty z JG, i teraz to się ma nijak do K98. 570 za takie coś? Już bliżej Boyowskiemu Mauserowi do oryginału.
A STEN przyjemny. I cena też rozsądna.
xsnailx 08.06.2009, h. 12:43 xsnailx
sten -fajnie, do rekonstrukcji hagany bedzie jak znalazl
Karol_K 08.06.2009, h. 12:44 Karol_K
Sten dobry dla wszystkich W reszcie będzie można zostać porządnym partyzantem ...

Co do mausera....kaszana jakich mało kto to widział .. mogli chociaż tą komore podfrezować żeby przypominała choć mauserowską - albo skrócić okno wyrzutnika i zrobić wersjie 0.22LR... ale chyba dalej brak inwencji w branży..
Brenten 08.06.2009, h. 13:22 Brenten
Sten super, boją się trochę o cenę w Polsce ale nie tylko tu można kupować.

Mauser jest za to totalną porażką. Przypomina jakiś karabin i to wszystko co można o nim powiedzieć. Dodatkowo chora cena i plastikowe "drewno"
maxmal 08.06.2009, h. 13:54 maxmal
Jedno słowo.NIE.
zborekp 08.06.2009, h. 14:23 zborekp
Dla mnie totalną porażką jest sten...Tyle błędów jeszcze w takiej cenie. Jak tak to mój jest warty 1500zł:]
Mauser byłby dobry tylko komora...
Ahmed 08.06.2009, h. 14:59 Ahmed
Promant SZACUNECZEK:D
Powiem tylko tyle, Maus to typowa porażka w tej cenie można dorwać marushina, lub kupić sobie D-boya a resztę wydać na owego stena, który i właśnie tu się nie wypowiem douty dopóki nie będę miał go w swoich łapkach:D
Pozdrawiam Ahmed
zborekp 08.06.2009, h. 15:01 zborekp
Mauser - boyi lepszy i 3x tańszy.
HateMe 08.06.2009, h. 15:02 HateMe
Zborekp, proszę, wymień błędy tego Stena.
zborekp 08.06.2009, h. 15:26 zborekp
1) bRAK SELEKTORA ognia (chociażby atrapy)
2) Muszka ma być trójkątna, i troszke mniejsza
3) Wycięcie w komorze zamkowej na blokade zamka jest za daleko
4) Mag od mp40 (jeszcze da się przerzyć)
5) całe wycięcie na rączke zamkową jest ciut za wąskie
6) Cena
$3
Na tym zdjęciu widać jeszcze nie dkokończonego mojego stena wraz z innymi gratami.
Altair94 08.06.2009, h. 15:36 Altair94
Powiem tylko tyle, że prawdziwe STENy były robione tak aby pasowało do nich magi od MP40.
zborekp 08.06.2009, h. 15:43 zborekp
Własnie mówie, że da się przeżyć...
Dragunow 08.06.2009, h. 16:23 Dragunow
Zborek wcześniej napisałeś przerzyć! Tego nie da się przeżyć. xDD
zborekp 08.06.2009, h. 17:28 zborekp
"napisałeś przerzyć! Tego nie da się przeżyć. xDD"
Odezwał się wielki poeta:P
Borax 08.06.2009, h. 18:44 Borax
A co ma poezja do ortografii?
lopez 08.06.2009, h. 19:09 lopez
Ta 98 zbyt estetyczna jest jak dla mnie
zborekp 08.06.2009, h. 19:41 zborekp
Jeszcze ta rączka zamka jakoś dziwnie mało wygięta. A co do nazwy to jest raczej k98k a nie k98:]
P.S
"A co ma poezja do ortografii?" Mi nie chodziło o ortografię ale o to zdanie: "napisałeś przerzyć! Tego nie da się przeżyć. xDD"" Taki rym:]
Promant 08.06.2009, h. 21:40 Promant
Hehe, dzisiaj wszyscy tacy wybredni
Gdzie te czasy gdy każdy płakał "zrobiliby stena"

Replika nie jest zła. Jeśli ktoś chce się pobawić i poprawić to co mu się nie podoba to ma przynajmniej solidną bazę i nie musi robić od podstaw, a wielu taki sten zadowoli w 100%.

Nie znam repliki ASG, która idealnie odwzorowywałaby pierwowzór . Może warto dać temu stenowi szansę
Altair94 09.06.2009, h. 09:23 Altair94


Jeszcze kilka słów o STENie
W ASG powinno świetnie sprawdzić się poziome położenie magazynka.W wypadku nie podawania ostatnich kulek wystarczy przechylić replikę o kilka stopni w prawo i polecą wszystkie:)

Chwyt pistoletowy(o ile można to tak nazwać) jest...prymitywny-w dobrym tego słowa znaczeniu.Kolba to tylko kawałek druta i blaszki.
Dla mnie to plus.


Że spora cena?Poczekajcie trochę to chińczyki wypuszczą swoje wersje(lepsze lub gorsze) taniej.
HellCat 09.06.2009, h. 11:01 HellCat
Ta prostota i pozorne niedorobienie STEN'a to jego główny urok...
HateMe 09.06.2009, h. 11:47 HateMe
Brak selektora faktycznie boli, obstawiam że muszkę można poprawić samemu. Podejrzewam że komora zamkowa wygląda jak wygląda ze względu na to, że musieli tam upchnąć flaki i miejsce na baterię.
zborekp 09.06.2009, h. 13:41 zborekp
Komora jest w porządku, ale wycięcia nie w porządku. Akurat tutaj gearbox i inne flaki typu LI-pO nie przeszkadzają..
Promant, czasy te przeminęły