Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 08.06.2009, h. 00:35, dodał: Promant
17

Tar21 ARES w ofercie Uncompany. Replika ASG AEG DBoys PDW już dostępna na rynku. ARMY: R27 Gold. ICS: zestaw akcesoriów do replik SIG552/551.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika karabinka Tar21, firmy ARES jest już dostępna w ofercie sklepu Uncompany. Waga: 3500g. Materiał: wzmocniony nylon oraz aluminium. Pojemność magazynka: 130BB [magazynek typu M4]. Długość: 725mm. Prędkość początkowa: 325fps na 0.2g BB. Pasujący typ akumulatora: 9.6V mini. Cena: 499USD.

 

ares-aeg-44_big.jpg" alt="" width="500" height="1410" />

 

Replika full metal AEG DBoys PDW, o której wcześniej informowaliśmy w newsach, pojawiła się na rynku. Włączył ją do swojej oferty chiński dystrybutor: Shirley Toy. Teraz możemy tylko czekać, aż chińskie PDW trafi do sprzedaży detalicznej. 

 

 

W ofercie sklepu Gunner Airsoft można nabyć replikę full metal GBB firmy ARMYR27, w limitowanej serii Gold. Prędkość początkowa: 300fps. Cena: 90USD.

 

 

 

Firma ICS włączyła do swojej oferty zestaw akcesoriów do replik SIG552/551.

 

 

Wśród nowych akcesoriów znajduje się zespół lufy zewnętrznej, pozwalającej na konwersję repliki SIG552 do wersji 552LB [long barrel]. Wersja LB stanowi też dostatecznie długą bazę, akceptującą bagnet z ostrego odpowiednika. W komplecie aluminiowa lufa zewnętrzna, stalowy tłumik płomienia typ 550, lufa wewnętrzna oraz stalowy montaż pod dwójnóg. 

 

 

Pozostałe akcesoria to: poduszka policzkowa oraz szyna montażowa pod optykę. Cały zestaw pozwala na konwersję replik SIG ICS do wersji parasnajperskiej.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.uncompany.com

www.made-in-china.com

www.gunnerairsoft.com

www.icsbb.com

www.airsoftnews.fr 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
snake4 08.06.2009, h. 01:02 snake4
Ktoś chyba nie może spać po nocach Tar21 śliczny, ale cena zdecydowanie za wysoka...
cassius 08.06.2009, h. 01:12 cassius
Oj tak, cena raczej zaporowa. 420$ to raczej adekwatna cena, przynajmniej moim zdaniem chociaz... ma bajery, lasery i inne desery
wojtazkk 08.06.2009, h. 06:35 wojtazkk
Teraz każda cena w asg jest za wysoka
Gogin 08.06.2009, h. 08:34 Gogin
Wersja parasnajperska z kolimatorem...
Jangi 08.06.2009, h. 08:38 Jangi
Ciekawe czy ta lufa zewnętrzna będzie pasować do SIGa JG&TM
OGorki 08.06.2009, h. 10:04 OGorki
Kolimator pewnie dlatego ze wersja PARAsnajperska
325fps przy Tavorku... Chyba będzie trzeba od początku pomyśleć o jakimś małym tuningu...
Hashak 08.06.2009, h. 10:04 Hashak
To Złotko to się ślicznie prezentuje. Cena nie głupia jak za taki wymysł. PRAWIE jak Castor Troy
HateMe 08.06.2009, h. 10:13 HateMe
325fps to za mało jak na tak krótką replikę?...
Promant 08.06.2009, h. 11:00 Promant
Jak się wysilicie to zobaczycie, że na plakacie reklamowym, owszem krótki SIG ma koli, ale dłuższa wersja ma lunetę.
Beryl 08.06.2009, h. 12:53 Beryl
Ciekawe ile bedzie kosztowac to PDW
Ravenkan 08.06.2009, h. 16:22 Ravenkan
@HateMe - tak, w erze 450-fpsowych chińczyków 325fps to raczej niewiele, jeśli chodzi o taktykę zieloną. Co innego jeśli chodzi o CQB - wtedy to nawet za dużo IMHO.
zordrak 09.06.2009, h. 01:58 zordrak
Ładny ten izraelski wynalazek.Pamiętam jak go ziomek z Future Weapons testował
Co do fpsów to mógłby mieć te 360 do cqb, a na las wystarczy wsadzić mocniejszą sprężynę. Za 1600 zł to bebechy w takim kompozytowym cacku na pewno są wytrzymałe prawda ?
tkn07 09.06.2009, h. 09:29 tkn07
a ja mam pytanie co do ARMY: R27 kilka dni temu było mówione że na gunfire.pl jest dostępny R27 z oznaczeniami springfield armory. Po czym gdy odwiedziłem stronę gunfire.pl, znalazłem repllikę, zobaczyłem zdjęcia i stwierdziłem że nie ma tak żadnyc odznaczeń Ktoś coś wie na ten temat?
tkn07 09.06.2009, h. 09:30 tkn07
pisane na szybko. Przpraszam za literówki.
Promant 09.06.2009, h. 10:24 Promant
Fotografie w poprzednim newsie są skopiowane ze strony sklepu Gunfire. Przedstawiono na nich, jak widać, wersję z oznaczeniami Spingfield. Nie wiem jaką wersję repliki ma faktycznie sklep, ale takie były fotografie w momencie pisania newsa, a na zagranicznych stronach pistolet również jest przedstawiany z takimi oznaczeniami.
Wygląda na to, że sklep sprowadził wersję bez oznaczeń i zmienił zdjęcie już po ukazaniu się newsa. Szkoda, że bez żadnego sprostowania.
OGorki 09.06.2009, h. 14:30 OGorki
Replika krótka przez bullpup. Co nie zmienia jej szturmowego przeznaczenia. Małe wymiary są największą zaletą stosowania tego układu. Wiem, że FPS to nie wszystko, ale to 30 więcej mogło by być :] 360 w zupełności wystarcza...
A co do ceny, to nie wydaje się być aż tak niewiarygodnie wysoka. W końcu dostajemy prześliczny karabinek, kompaktowy, porządny bullpup a do tego w zestawie koli i laserek. Biorąc pod uwagę ciągły spadek dolara zanim dojdzie to do nas może być w cenie nawet konkurencyjnej :]
pablo79 10.06.2009, h. 17:22 pablo79
Tavor ma mieć system szybkiej wymiany sprężyny : )
Ta co jest lub słabsza na CQB, mocniejszą na las można przecież dokupić.