Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości STTI

Świat, 05.06.2009, h. 23:02, dodał: Promant
17

Firma STTI poinformowała o nowych produktach w jej ofercie handlowej.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taiwańska firma STTI poinformowała o nowych produktach, które znalazły się w jej ofercie handlowej. STTI rozprowadza na rynku replikę firmy SRC, o której zapowiedziach niedawno pisaliśmy w newsach, SR36-MG. Materiał: nylon i włókno szklane. Waga: 3500g. Prędkość początkowa: 100 m/s. Stalowe zębatki i 8mm łożyskowanie gearbox'a. Magazynek drum: 2300BB.

 

 

Replika M1911 GBB, w wersji srebrnej. Pojemność magazynka: 15[+1]BB. Replika kompatybilna z magazynkami TM Hi Capa. Waga: 931g. Długość: 218mm. Prędkość początkowa: 270-300fps.

 

 

STTI zajmuje się także dystrybucją replik GBB WE. Trzy kolejne pistolety z tej oferty to repliki full metalM9A1 oraz (dwie srebrne wersje) WE 92. Wszystkie repliki mają prędkość początkową w zakresie 330 - 350fps.

 

 

 

 

W ofercie znalazły się również trzy repliki GBB broni długiej. Są to repliki z serii M4/M16 GBB firmy WE, które już wcześniej opisywaliśmy w newsach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.stti.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 05.06.2009, h. 23:24 Gogin
Te klamki na prawdę tak ładnie wyglądają, czy ktoś się napracował w photoshopie ?
Azur 05.06.2009, h. 23:27 Azur
Na dobrą sprawę takie MG36 to sobie można złożyć na bazie Gietki JG. No ale i tak plus za inicjatywę
Dread 05.06.2009, h. 23:52 Dread
Nie zrobisz tego z JGtki, bo JG jest na akumulator, a nie na 4 małe paluszki
Ciekawe jak długo można się tym bawić i jakie osiągi ma z tymi swoimi sześcioma woltami na "ultra high torque motor"
kardasan 05.06.2009, h. 23:57 kardasan
Mniamuśny z wyglądu ten MG, ale STTI to chyba nie najwyższy sort (jeśli się mylę to przepraszam).
@Azur:
złożyć można, jak ktoś ma już G36 i kupi sobie dwójnóg i bębenek. W mojej sytuacji mając G36C to przeskoczenie na MG36 wiąże się albo z konwersją (wtedy cena około 700zł), albo sprzedać co mam i kupić G36, a do niej magazynek kasetowy (zakładając że opchnę prawie nowe G36C za 300zł wyjdzie wtedy coś koło 350zł - 380zł). Byłbym zapomniał... jeszcze trzeba górną szynę z lunetą dokupić, czyli dodatkowe ~200zł. Jeśli pokażesz mi gdzie to taniej zrobić to z chęcią skorzystam >)
happy666 06.06.2009, h. 00:51 happy666
Dread, a nie sądzisz, że to mag jest na 4 AAA?
stalker190 06.06.2009, h. 01:25 stalker190
Swoją drogą ale by było gdyby repliki były na palce...momęt powagi ...i..BUAHAAAAHAAAA:D!!!!!
Gator 06.06.2009, h. 02:41 Gator
Te 4 AAA to chodzi chyba o maga
Prezes_____ 06.06.2009, h. 10:30 Prezes_____
Szczerze, to takie świecące się kalmeczki niezafajne, w pełnym słońcu może być zgubne
Maza94 06.06.2009, h. 12:46 Maza94
cutlass z Black Lagoon, dobre
Pritcher 06.06.2009, h. 15:52 Pritcher
Gdzie Ty widzisz cutlassy? Ine gripy na rękojeści, a na zamku były grawerowane zajefajne napisy
MrHK 06.06.2009, h. 16:21 MrHK
Wiadomo kiedy ta Gietka będzie w Polandzie?
hammer91 06.06.2009, h. 19:12 hammer91
Heh...
Dobrze że mam G36 Ares/Star... piękniejsze z drumem...
Jeśli patrzeć na ceny G36 CA u nas (SRC jest przecież lepsze od JG) to jeśli w ogóle będzie to pewnie w granicach 1300-1500 pln.
Dread 06.06.2009, h. 19:36 Dread
Jak mag, to zwracam honor replice

Szkoda, już myślałem, że baterie będzie się wymieniać częściej, niż magazynki
Swoją drogą małe paluszki trochę przypominają naboje, więc może i pomysł nie taki głupi...


A świecące klameczki to do lansu, a nie ukrywania się! I dobrze, za dużo czerni w naszym światku
Borax 07.06.2009, h. 08:53 Borax
Zastanawia mnie jakim cudem do tej 1911-stki mieści się magazynek od Hi Capy?
Lineusz 07.06.2009, h. 09:20 Lineusz
Już z niecierpliwością czekam ,na bardziej szczegółowe informacje tej M9A1 "Full Metal" Berettki ;]