Daj cynk
Reklama

Aktualności

SWD CA w sprzedaży

Świat, 05.06.2009, h. 22:01, dodał: Promant
41

Replika karabinu wyborowego SWD, produkcji Classic Army, jest już dostępna w ofercie sklepów Gunner Airsoft oraz Cobra Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

Replika karabinu snajperskiego Dragunow, produkcji firmy Classic Army, jest już dostępna w ofercie sklepów Gunner Airsoft oraz Cobra Airsoft.

 

 

 

Gunner Airsoft oferuje replikę w cenie 300USD, podając, że jest to cena promocyjna, gdyż replika ma kosztować 404USD.

 

 

 

Według opisu korpus jest aluminiowy. Gearbox, jak już wcześniej podawano, ma 7mm łożyskowanie. Pojemność magazynka: 40BB. Regulowana atrapa rury gazowej oraz regulowana muszka. Kolba i łoże z włókna szklanego.

 

 

 

 

Z kolei w ofercie sklepu Cobra Airsoft replika wystawiona jest w cenie 409USD i sprzedawana w promocji za 328USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

www.cobraairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
miechu 05.06.2009, h. 22:03 miechu
to całkiem niezła cena te 328$
Kelly 05.06.2009, h. 22:21 Kelly
Przy sprowadzaniu wyjdzie koło 1200zł a w sklepach cena zapewne (jak nie więcej) 2000zł będzie
SHOGUN_YAMATO 05.06.2009, h. 22:23 SHOGUN_YAMATO
404 USD to też nie tragedia. Prorokuję, że w Polsce ten karabin będzie chodził za 1600-1700 PLN. Ciekawe tylko jakie to jest mocne na starcie?
Germ 05.06.2009, h. 22:27 Germ
Co tam moc. W końcu SWD, a nie NDM-86.
Tylko drewna zamontować i po sprawie.
MatriX482 05.06.2009, h. 22:28 MatriX482
I tak taniej od RS. W każdym razie, można zmienić drewienka na krakmanowkie ( P&J ) albo z allegro...
Promant 05.06.2009, h. 22:33 Promant
Taaak, drewienka PJ będą idealnie pasować... a dodatkowo jak świetnie odwzorowują oryginalne...
SHOGUN_YAMATO 05.06.2009, h. 22:42 SHOGUN_YAMATO
Nie każdy kupuje AEGa dla wyglądu czy detali Dla mnie ważniejsza jest bezawaryjna i skuteczna praca całego mechanizmu.
hvman 05.06.2009, h. 22:48 hvman
Niestety news jest spóźniony. SWD na gunnerze już od kilku dni stoi, aktualnie jest wyprzedany.
Uber_Soldat 05.06.2009, h. 23:03 Uber_Soldat
Hvman - dziwisz się ? tyle osób nie niego czekało. Teraz tylko czekać na pierwsze recenzje. Jeśli osiągi będą obiecujące to ściągnę sobie. Mam nadzieję, że urząd celny nie będzie robił problemów jak przy poprzednim SWD
Promant 05.06.2009, h. 23:12 Promant
Tak. "Stoi", biorąc pod uwagę strefy czasowe, niecałe 2 doby. Na Cobra AS nadal jest.

News jest o tym, że pojawił się w detalu, a nie o tym czy zdążysz go kupić czy nie.
xel20 05.06.2009, h. 23:49 xel20
drewienka PJ może nie za bardzo ale w wykonaniu G&H może być bardzo ładnie
gall_anonim 05.06.2009, h. 23:58 gall_anonim
hahahaahah a ludzie przez real sworda zostali zrobieni w balona. Nie ma jeszcze repliki od kilku miesięcy nadal
matt112 06.06.2009, h. 00:13 matt112
sprzedam samochod a SVD kupie,
nie wazne co ojciec powie..............
Cthulhu 06.06.2009, h. 00:17 Cthulhu
A jednak CA było szybsze.
Mam nadzieję, że to zmotywuje RS do dotrzymania kolejnej obietnicy wysyłki swojego SWD (NDM86).
johny13 06.06.2009, h. 10:06 johny13
szogun : bebechy nie musza byc mocne ale wytrzymale. W opisie na stronie sklepu masz podane ile wynosi Vo. Dziwie sie ze redakcja przegapila to

" Metal gear box
come with a 40 rounds magazine
7mm bearing.
no battery and charger included
For use with SR25 piston and cylinder and gears. Aluminium casted Metal body, machined hop up chamber, Adjustable fake gas block, front sight are also adjustable.
380fps "

...czyli m100 / 1j na starcie
kalach 06.06.2009, h. 11:01 kalach
Ohhh niee, tylko nie to, teraz od kilku dni gdy na forum widze samych znawców broni to jak ktoś mnie zapyta czy mam SWD to odpowiem: "NIE !! MAM NDM86, NIE ZNASZ SIE" : )
xsnailx 06.06.2009, h. 11:14 xsnailx
@kalach - nieliczac PDI (bo nie sprawdzone) reszta replik SWD to tak naprawde chińskie NDM-y (oprócz CA, bo ca ma poprawną klape komory zamka). Prawda jest taka ze wprawne oko pozna...
kazik_ 06.06.2009, h. 12:00 kazik_
Wcześniej informacji o FPSach nie było. No i 380fps to więcej niż 1J.
WolfHeart 06.06.2009, h. 12:00 WolfHeart
Wszystkich ekspertów proszę zatem o wyjaśnienie, dlaczego uważają, że to NDM-86, a nie Type 85.
Promant 06.06.2009, h. 12:35 Promant
Redakcja nic nie przegapiła, gdyż w momencie pisania newsa nie było podanych żadnych info na temat prędkości początkowej.
Kamil 06.06.2009, h. 12:54 Kamil
@Wolfheart - akurat replika CA jest repliką rosyjskiego SWD (nie licząc okładzin i kolby).
xsnailx 06.06.2009, h. 13:16 xsnailx
@wolfheart - jedyne czym sie rozni ndm-86 od type-85 to ozaczenia nornico oraz fakt ze ndm wystepowal takze w wesji 7.62NATO ktora to ma charakterystyczny prosty magazynek

pozatym jak juz pisalem CA to akurat SWD a nie NDM
johny13 06.06.2009, h. 13:33 johny13
@ kazik - ja mam 370 na m100 Z tego co pamietam swd ma lufe 08, tak wiec aby osiagnac 370 na starcie to musi miec cos ok m120. Jezeli swd ma standardowo BU to moze nawet i miec sprezyne m110.
Poki co to nie chce nic prorokowac ani wydawac zadnych wredyktow. Jedyne co pozostaje to tylko czekac az ktos to dostanie w swoje lapska , rozkreci do ostatniej srobki i napisze pozadny i rzetelny raport ( kontrukcja, bebechy, materialy, osiagi itp ).

Do pozostalych:
Czcza gadanina czy to swd czy mdn to wg mnie nic innego jak klepanie gowna mlotkiem. I tak nie bedziesz wiedzial w lesie z czego dostales.
wysokist 06.06.2009, h. 13:56 wysokist
Strzelałem z kilku snajperek (ostrych) i nie wiem skąd ta fascynacja SWD - rusofilizm?
Jakoś nikt nie zachwyca się ładą, wołgą itd. A konstrukcyjnie to ta sama klasa.
Replika wygląda ładnie, strzelać będzie tak samo jak każda inna, cena za sam wygląd.
Poczekać, zobaczyć
kalach 06.06.2009, h. 16:24 kalach
"Strzelałem z kilku snajperek (ostrych) i nie wiem skąd ta fascynacja SWD - rusofilizm?
Jakoś nikt nie zachwyca się ładą, wołgą itd. A konstrukcyjnie to ta sama klasa.
Replika wygląda ładnie, strzelać będzie tak samo jak każda inna, cena za sam wygląd.
Poczekać, zobaczyć."

Kwestia gustu, każdemu podoba się co innego, a to, że dużej ilości osób podoba SWD to pewnie przez to, że po prostu jest ładny (jak sam napisałeś). Sam na pewno też masz jakąś "ulubioną" broń/replikę.
Mormaeglin 06.06.2009, h. 18:01 Mormaeglin
Rusofilia, a cóż w tym złego?, na codzień mamy amerykanofilię do potęgi, a już zwłaszcza w światku ASG.
Raveneye 06.06.2009, h. 18:53 Raveneye
SWD to dobry karabin. Zachowuje on większość cech porządanych u snajperki. Narzekają tylko ci którzy nie znają go dobrze. Jakoś FN Fal w wersji ostrej jest tak niecelny, że z 20 m nie da się trafić człowieka w ruchu waląc na auto.
Nikt nie krzyczy, że to zła broń. Z M82A1 nie da się strzelać w pozycji innej niż leżąca (chyba że ktoś lubi mieć bark w gipsie).
SWD to sprzęt rosyjski i nie musi zachwycać bajerkami jak PSG1, M21 z USA, ale spełnia swe zadanie w 100%. Poza tym rosyjska myśl techniczna nie raz udowodniła, że chłapaki z US muszą jeszcze pomyśleć nad swymi zabaweczkami.
Pozdro dla tych co lubią ruski sprzęt.
kalach 06.06.2009, h. 18:58 kalach
Zdanie najlepiej opisujące SWD oraz większość Rosyjskiego uzbrojenia:

"Amerykanie wydali miliony dolarów na długopis, który będzie działał w kosmosie, a Rosjanie zabrali ze sobą ołówek"
WolfHeart 06.06.2009, h. 19:54 WolfHeart
Kamil, xsnailx - panowie, trochę nie zrozumieliście mojej ironii. Ja piłem do tych wszystkich znawców, którzy uczepili się nieszczęsnego RS-a. Bo miałem wrażenie, że wiele osób, które zamieszczały komentarze na jego temat, nie miało naprawdę zielonego pojęcia o tym, jak powinien wyglądać prawdziwy SWD, ale przeczytali coś gdzieś i lubią uchodzić za ekspertów. Nie jest to wycieczka w Waszą stronę, żeby było jasne, jestem świadom tego, że xsnailx doskonale wie, o czym pisze.
Kamil - a co do okładzin i kolby, to nie dam sobie ręki uciąć, ale jestem dość mocno przekonany, że takie też krążą. I nie mówię tu o Tigrze, bo to Tigr na pewno nie jest (patrz zaczep bagnetu). Izmasz zresztą już nie produkuje wersji z drewnianym łożem, a co do różnic w kształcie to też nie wiem, czy taka wersja kolby się nie pojawiła w którymś momencie.
Tuksiak 06.06.2009, h. 21:09 Tuksiak
@Raveneye: Ta i pewnie dlatego angole zrobili z niego para snajpę, a 3/4 świata używało go przez kilkadziesiąt lat .

Ładne to CA, ładne, ale jak to powiedziała moja Żonka: "Co z tego, że ładne i tak już w domu nie zmieścimy ". I tym to stwierdzeniem urwała e. marzenia o SWD .
BoleslawW 06.06.2009, h. 21:12 BoleslawW
"Strzelałem z kilku snajperek (ostrych) i nie wiem skąd ta fascynacja SWD - rusofilizm?
Jakoś nikt nie zachwyca się ładą, wołgą itd. A konstrukcyjnie to ta sama klasa.
Replika wygląda ładnie, strzelać będzie tak samo jak każda inna, cena za sam wygląd.
Poczekać, zobaczyć "

Przepraszam ja się zachwycam Wołgą... mam Gaz-a 24
lemonzawodowiec 06.06.2009, h. 21:21 lemonzawodowiec
"Z M82A1 nie da się strzelać w pozycji innej niż leżąca (chyba że ktoś lubi mieć bark w gipsie)."

$3
Kamil 06.06.2009, h. 21:49 Kamil
"a co do okładzin i kolby, to nie dam sobie ręki uciąć, ale jestem dość mocno przekonany, że takie też krążą."

Przepatrzyłem dostępne mi źródła i nigdzie nie spotkałem się z taką kolbą. Jeżeli coś takiego się pojawiło to mało prawdopodobne aby była to rosyjska produkcja. Widziałem zbliżone kształtem kolby z plastiku w różnych customach, ale nie były one 100% identyczne z wersją drewnianą. Aczkolwiek jeśli kojarzysz jakieś zdjęcia, to wrzuć, bo temat ciekawy.
Raveneye 07.06.2009, h. 09:27 Raveneye
lemonzawodowiec, faktycznie mnie to zdziwiło. Może oznaczenie jest nieco mylące, ale fakt: M107 to M82A2. Szacunek, i poprawiam się: z barreta jednak nie złamie się barku.
Ale dyskusyjny pozostaje fakt co do celności (jednak ma dość spory odrzut...)
Poza tym M82 jest ogromne... Dla cierpliwców, którzy lubią campować jednym miejscu przez 4h jest idealne, ale dla snajperów mobilnych lepsze jest PSG-1,
SR-25, M-21, czy choćby wspomniane SWD.
ilian 07.06.2009, h. 11:23 ilian
Raveneye gdzie masz jakieś wymyślne bajery w M21?
johny13 07.06.2009, h. 14:20 johny13
Raven - to chyba jest dobre dla strzelcow wyborowych vel strzelcow sparcia druzyny
Filip von Izabelin 07.06.2009, h. 15:13 Filip von Izabelin
ilian--> Pewnie cięższa lufa i brak selektora ognia, to te bajery w M21.
Raveneye 07.06.2009, h. 18:51 Raveneye
No coż. Poza wprowadzeniem kolby i łoża z kompozytów w miejsce drewnianych konstrukcja karabinu M21 nie była modyfikowana do momentu zakończenia produkcji. Faktycznie, kupy bajerów w tym karabinie nie ma. Ale możemy sie posłużyć ilościa szpeju pod pochodne M16. Od granatnika m203, przez kolimatory, lasery, Tłumiki dźwięku, magazynki bębnowe, ilość kolb dedykowanych do tegoż karabinu, latarki taktyczne, itd, itp... Poza tym To co w USA chwalą nie jest zawsze cudem ( pierwsze M16 były reklamowane jako broń nie wymagająca czyszczenia, co jest absolutnym łgarstwem), a obecnie no cóż. AK nawet po topieniu wali jak Ruski słodat po grochówce. SWD bazuje w pewnych (nie wszystkich) częściach na AK więc przejął z niego zarówno wady jak i zalety.
Panowie, pragnę tylko przypomnieć, że snajper również winien się przemieszczać, przecież nie będzie siedzial w jednym miejscu do końca akcji. A gabaryty M82 są raczej minusem w warunkach polowych. (Panzer VI jakoś się nie sprawdził jako cud III rzeszy)
Zaś definicję "strzelca wyborowego" znam, a słowa snajper uzywam w jego prawdziwym znaczeniu.
Poza tym to forum o ASG, a nie o ostrych wersjach
Raveneye 07.06.2009, h. 18:55 Raveneye
i tak ode mnie $3
Gdzie są szyny picatinny tam i szpej wejdzie...
kazik_ 07.06.2009, h. 18:59 kazik_
"SWD bazuje w pewnych (nie wszystkich) częściach na AK więc przejął z niego zarówno wady jak i zalety."
O jakie konkretnie części ci chodzi?
johny13 07.06.2009, h. 22:51 johny13
@ kazmierz - chodzi o zasade dzialania oraz podobienstwo czesci i budowy. W swd mialo inne zalozenia uzytkowe wiec pewne elementy nigdy nie beda zgodne z ak.

@ raven -stoner zaprojektowal swoja emke widzac wojne w kronikach filmowych puszczanych zaraz przed filmami disneya.Fakt faktem, zrobil totalna rewoluje bo jakio jeden z pierwszych zastosowal polimery oraz metale lekkie. Kalasznikow spedzil kilkanascie miesiecy na froncie. Ruska kultura techniczna a dokladnie dbanie o dowolne elementy / mechanizmy to totalna iluzja. Radziecki soldat to chlop kolchozniczany ktory pewnego dnia odewrali od plugu / widel/ chlewu i dali mu karabim mowiac : za rodinu towarisz ! Naucz niepisatego i niecytatego wiesniaka pewnej kultury ( tutaj chodzi o kulture techniczna) to bedziesz dobry. W warunkach polowych poprawnosc dzialania karabinu decyduje o twoim zyciu i smierci. Najgorsze co moze byc to zaciecie sie karabin i wykluczenie go z uzytku. Seria Ak nie bez powodu uzyskala renome karabinu ktory zawsze dziala, no prawie zawsze bo zacina sie 1 na 3 mln egzemplarzy raz na 10 lat

Jedyna norma technologiczna rosyjskiej / radzieckiej technologi to " Zgnisota nie zlamiosta "