Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty CA

Świat, 05.06.2009, h. 21:36, dodał: Promant
13

Firma Classic Army promuje swoje nowe repliki ASG AEG: SWD oraz SAR Kurzkarabiner. Dodano również nowe produkty w ofercie na stronie producenta.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army opublikowała plakaty promocyjne nowych replik AEG. Pierwsza z nich to oczywiście SWD, o którym coraz głośniej na airsoftowym rynku. Druga replika to SAR Kurzkarabiner, o którym wspominaliśmy już w naszej relacji z targów IWA 2009. Replika była prezentowana przez dystrybutora produktów Classic Army w Europie, duńską firmę Action Sport Games A/S. Obie repliki wchodzą właśnie do sprzedaży detalicznej.

 

 

 

Dodano również nowe produkty w ofercie na stronie producenta. Część z nich związana jest z repliką karabinu Dragunow. Po rozwinięciu oferty o dwie wersje repliki z optyką, CA dodało na stronie zapasowe magazynki do SWD, o pojemności 40BB,

 

 

 

oraz futerał dedykowany do tej repliki.

 

 

 

 

Oprócz powyższych produktów, w ofercie CA, znalazło się trochę nowych akcesoriów. Muszka w stylu HK416.

 

 

 

 

Prowadnica kolby, sześciopozycyjna, typu M4 do replik z rodziny AK.

 

 

 

Krótki chwyt pionowy QD na RIS, typu Battle Grip.

 

 

 

Magazynki mid cap do CA53/CA33E, o pojemności 130BB. 

 

 

Replika taśmy amunicyjnej z nabojami kalibru 7.62.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

army.com/">www.classicarmy.com

www.arniesairsoft.co.uk

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
matt112 05.06.2009, h. 21:45 matt112
Ale ten SVD piekny.....
Jangi 05.06.2009, h. 21:47 Jangi
I nadal nie ma lowów/midów do serii SA58
Germ 05.06.2009, h. 21:49 Germ
matt12 - będę bił, gryzł i dźgał nożem - SWD!
wrobel102 05.06.2009, h. 21:53 wrobel102
Gdzie można dostać te magazynki krótkie do SWD od CA?
Tuksiak 05.06.2009, h. 21:57 Tuksiak
Jangi też na nie czekam, a bynajmniej czeka Małżonka, bo coraz głośniejsze są utyskiwania na "grzechotkę" .
Uber_Soldat 05.06.2009, h. 21:58 Uber_Soldat
300$ na gunnerze. Chciałem już kupić ale rozsądek mi mówi - "poczekaj a pierwsze recenzje, może okaże się buba." .. więc posłuchałem...
... i zamówiłem noktowizor
Tankist 05.06.2009, h. 22:36 Tankist
dobrze że jakaśfirma zrobiła wreszcie pożądny SWD
kimin 05.06.2009, h. 22:56 kimin
Jangi & Tuksiak
Midy do SA58 są już w ofercie CA. Pisałem o tym w temacie o SA58 Carbine
Jangi 05.06.2009, h. 22:57 Jangi
@kimin Dzięki! Pozostaje teraz tylko czekać
dynio0392 06.06.2009, h. 08:58 dynio0392
Piękny ten SWD już wiem na co przeznaczę wakacyjną wypłatę
Terkov 06.06.2009, h. 09:26 Terkov
Czy mi się wydaje, czy te magazynki powinny pasować do ATOZ'a?
senkuPH 07.06.2009, h. 11:26 senkuPH
moze beda pasować sam mam atoza i potrzebuje magów:)
Kaszub 10.06.2009, h. 20:47 Kaszub
Wcale nie piekny plastikowe okładziny już są Bee.... (tak troche do tematu SVD ten od RS to nie SVD tylko jego Chiński odpowiednik.)