Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 04.06.2009, h. 00:01, dodał: Promant
13

King Arms: A1.5 Fixed Rear Sight. Uncompany: GHK AK105 GBB. Waterloo: polimerowe magazynki do AK. Intruder Shop: KJW/Tanio Koba M4 GBB. SRC: nowe MP5 ze stalowym korpusem.



 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms dodała do swojej oferty celownik przeziernikowy na szynę RIS: A1.5.

 

 

Celownik waży 60g i został wykonany w technologii CNC z aluminium oraz stali.

 

 

 

Niedawno prezentowaliśmy w newsach nową replikę full metal produkcji GHK. Uncompany oferuje GHK AK105 GBB w cenie 323USD. Replika waży 3150g. Długość: 590mm / 840mm. Pojemność magazynka: 50BB. Prędkość początkowa: 300-350fps na 0.2g BB i top gazie oraz 380-400fps na 0.2g BB i CO2.

 

 

Firma Waterloo, znana z projektu repliki ASG AEG Masada, tym razem wprowadza do swojej oferty polimerowe magazynki do AK.

 

 

Intruder Shop oferuje, anonsowaną w starszych newsach, replikę KJW/Tanio Koba M4-A1 GBB. Cena: 450USD.

 

 

 

 

Firma SRC zapowiedziała nową replikę MP5 ze stalowym korpusem.

 

 

Zaprezentowano film z testu wytrzymałości stalowego body.

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ireabe 04.06.2009, h. 00:28 ireabe
Niesamowite. Stalowy korpus do serii MP5. Dech mi zaparło jak newsa czytałem. Jak sądzicie w jakich cenach może w przyszłości replika z taką obudową oscylować?
stalker190 04.06.2009, h. 00:42 stalker190
Cena będzie zapewne powalająca ale wszelkie metal-akcenty szybko znajdują nabywców . I dobrze . AK zawsze piękny tylko te kolby jakos delikatne
cassius 04.06.2009, h. 02:22 cassius
mam nadzieje ze wydadzą sam korpus i bedzie pasowal do cymki
Ziomek08 04.06.2009, h. 13:08 Ziomek08
Nooo nie, w pierwszym newsie miało być że ta emka będzie kosztowała 300$, a teraz 450$ ;/
AlamoHT 04.06.2009, h. 14:03 AlamoHT
Oby były same korpusy sprzedawane do tego Mp5. ;P Stalowy korpus.. nareszcie !
Morn 04.06.2009, h. 15:20 Morn
czy mi się wydaje czy na szczerbince kałasza są cyferki/nastawy tylko do 500 metrów?
johny13 04.06.2009, h. 15:26 johny13
Cena korpusu mp5 nie powinna byc jakas horendalnie wysoka zwazajac na to ze jest produkowana seryjnie. Ja osobiscie wole duraluminium...
wija99 04.06.2009, h. 16:33 wija99
nic nie mówię ale ta opona w samochodzie nie jest napompowana.
Ale i tak dobrze że jest. Moze do G3 będzie pasować nawet.
OGorki 04.06.2009, h. 16:41 OGorki
450USD... Nie taka TANIA koba xD
ireabe 04.06.2009, h. 18:16 ireabe
Korpus z mp5 do g3? Myśle że zabawnie wyglądało by 'parabelkowe' okno wyrzutnika w G3 ; p.
pidzejfat 04.06.2009, h. 23:21 pidzejfat
"czy mi się wydaje czy na szczerbince kałasza są cyferki/nastawy tylko do 500 metrów? "

W AK-105 jest to normalne i zgodne z oryginałem, więc co w tym takiego dziwnego?
Mohawk_PL 09.06.2009, h. 11:52 Mohawk_PL
Promant, a coś więcej o tych magazynkach do AK ?
Czy tylko tyle udało Ci się dowiedzieć ? Pzdr.