Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi replik

Świat, 03.06.2009, h. 23:23, dodał: Promant
26

KSC: M945 Kowloon. CA: SWD z optyką. Echo1: AKM. G&P: ASG AEG Viper TroyCybergun: replika Tar21.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma KSC wypuszcza na rynek limitowaną edycję repliki GBB M945C Kowloon. Replika tym razem w wersji "pozłacanej" z ornamentami na okładzinach chwytu. Długość: 178mm. Waga: 700g. Pojemność magazynka: 11[+1]BB. Dostępnych będzie 300 sztuk. Sugerowana cena detaliczna: 22,575Yen (165.41EUR).

 

 

Na stronie firmowej Classic Army dodano do oferty replikę AEG SWD w opcji z optyką. CA będzie zatem oferować 3 zestawy SWD. Dostępne będą, obok wersji podstawowej, dwie wersje z optyką: "standardową" oraz "zaawansowaną". Niestety nie podano żadnych szczegółów na temat różnic charakteryzujących obie lunety.

 

 

 

 

Echo1 wprowadza na rynek, zapowiadaną wcześniej w ofercie na rok 2009, replikę AKM. 

 

 

Firma G&P dodała do swojej oferty replikę AEG Viper, o której już pisaliśmy w newsach, tym razem w wersji z korpusem Troy 

 

 

W sprawozdaniu z tegorocznych targów IWA pisaliśmy na temat repliki karabinka Tavor prezentowanej w ramach ekspozycji firmy Cybergun. Obecnie replika Tar21 jest już oznaczona w katalogu Cybergun Europe kategorią coming soon. Tak więc wkrótce możemy się spodziewać kolejnej na rynku, po produkcie firmy ARES, wersji Tavora.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.ksc-guns.co.jp

www.classicarmy.com

www.echo1usa.com

www.gp-web.com

www.cybergun.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AlamoHT 03.06.2009, h. 23:24 AlamoHT
Śliczny ten M945C .. :*
Gogin 03.06.2009, h. 23:25 Gogin
No patrzcie, SWD CA jako pierwsze ujrzy światło dzienne półek sklepowych, a ja stawiałem na SWD A&K .
dark_griph 03.06.2009, h. 23:26 dark_griph
Na plakacie Echo1 jest AKM, nie zaś jak napisano w artykule - AK .
Kajor 03.06.2009, h. 23:28 Kajor
Pewnie replika PSO-1 od CA będzie droższa od normalnego PSO/POSP 4x24... I oczywiście do pięt jej nie będzie dorastać.
matt112 03.06.2009, h. 23:57 matt112
Ta luneta to pso-1? A jak nazywała sie ta na ak-74??
Promant 04.06.2009, h. 00:10 Promant
A czym jest AKM? AK. Wersja zmodernizowana.
No, ale żeby nikt nie miał nocnych koszmarów z powodu jednej literki, dopiszemy to M.
dark_griph 04.06.2009, h. 00:42 dark_griph
Dziękuję, uratowałeś mnie od przewlekłej bezsenności .

Swego czasu zdecydowałem się przerobić replikę AKS'a na AKMS'a. Niby tylko niewielka modernizacja, a okazało się, że zmieniłem prawie wszystko, aby pozostać wiernym pierwowzorowi. Prawie jednak robi wielką różnicę .
Stalker 04.06.2009, h. 01:15 Stalker
A propos Cyberguna - co z Galilem? Już dawno miał się pojawić w Polsce i nic. Szkoda.
WolfHeart 04.06.2009, h. 01:25 WolfHeart
Tavor od CG? Noooo waaaaaay!
Chińczycy są na bieżąco
Promant 04.06.2009, h. 04:36 Promant
>>$1


hmm. No chyba nie do końca.
Już dawno pojawił się w Polsce.
$3

$3
Pasti 04.06.2009, h. 08:15 Pasti
CA szybciej wyda SWD od RS?
xsnailx 04.06.2009, h. 09:39 xsnailx
no wyglada ze CA jesli chodzi o korpus i pokrywe komory zamkowej jest poprawnym SWD, nie mowi o kolbie i okladzinach (bo te maja sie ni jak do SWD)

RS to niestety replika NDM-86 czyli chinskiego klona SWD (wystarczy porownac w/w klape) - NDM ma ciut inny mechanizm spustowy no i klapa jest inna

A&K, KA, Atoz to tez NDM-86

optyke obaj producenci mogli sobie darowac ...

dokladniejsza analize z zdjeciami wrzucilem na rus mil
Karol_K 04.06.2009, h. 10:28 Karol_K
Hmm wysyp dragunowów nareszcie...mam nadzieje że Chińscy towarzysze zrobią za niedługo jakąś odpowiedż na Atoz - konkretnie o ten Dragunow A&K bardzo licze ale coś sprawa przycichła...
Cthulhu 04.06.2009, h. 10:31 Cthulhu
Gogin, Pasti > Jeżeli wierzyć informacji ze strony Capri ASG, to chyba jednak RS będzie szybszy.

Cytat ze strony asg.com.pl
"SWD f-my Real Sword!
Z ostatecznych zapewnień przedstawicieli Real Sword wynika, iż w połowie czerwca br dotrze do nas wreszcie długo wyczekiwana dostawa."

Czas pokaże, czy RS w końcu zdecyduje się wysłać repliki.
[no ile mogę czekać! ]
kalach 04.06.2009, h. 10:59 kalach
"Pewnie replika PSO-1 od CA będzie droższa od normalnego PSO/POSP 4x24... I oczywiście do pięt jej nie będzie dorastać. icon_smile.gif"

Dobrze mówisz
Foka 04.06.2009, h. 11:38 Foka
Tyle, że taniego PSO-1 można kupić jedynie w kilku krajach na świecie, w tym w Polsce. A CA nie produkuje tylko dla Polski a dla całego świata... W całej zachodniej Europie, czy Ameryce Północnej nie będzie wyboru - pozostanie CA.
xsnailx 04.06.2009, h. 11:50 xsnailx
@foka, w innych krajach EU czy USA pozostaja sprzedawcy pokroju kalinkaoptics, moze super tanio (np $169 za pospa) nie maja, ale tez nie sa to ceny zaporowe i powod by zakladac jakiegos dziwnego klona - jak juz kogos bedzie stac na replike RS to i na celownik wyda
kalach 04.06.2009, h. 12:07 kalach
Jak masz szczęście to znajdziesz tanio dobrą lunetę do SWD. Ja swojego (orginał PSO-1) nabyłem dość tanio - 250zł
pidzejfat 04.06.2009, h. 13:50 pidzejfat
PSO-1 ma wbudowany iluminator podczerwieni, poza tym występował jedynie w wersji 4x24...
Masz POSP'a białoruskiego klona PSO.
xsnailx 04.06.2009, h. 14:06 xsnailx
@pidzejfat o kim mowisz? bo jesli chodzi o mnie to mam pare sztuk i to tych wlasciwych PSO-1
zreszta zobacz tu:
$3
Tankist 04.06.2009, h. 14:39 Tankist
czekam na recenzje SWD ;p
kazik_ 04.06.2009, h. 15:09 kazik_
Snail - pewnie chodziło o optykę Kałacha
Hudler 04.06.2009, h. 16:28 Hudler
SWD od CA ciekawie się zapowiada, ciekawe jak z ceną, wyglądem, i wytrzymałością. Ale okładziny chyba powinny być troszkę inne, tak mnie się wydaje. Mam nadzieję, że będzie full steel.

PS. Nawiązując do chińskich klonów, to czy Chiny skopiowały AK74? Szukałem ale nic nie znalazłem. Jeśli tak to oznacza, że może RS zrobi replikę chińskiego AK74.
kalach 04.06.2009, h. 16:38 kalach
faktycznie, mam POSP'a 6x24, mimo, że wygląda zupełnie jak pso-1
xsnailx 04.06.2009, h. 18:27 xsnailx
@hudler nie liczyl bym na kopie 74, bo chiny ich nie stworzyly - oni przeszli na wlasny naboj 5.8x42 DAP-87. Uzyto go poraz pierwszy w karabinie Type 87-1 a nastepnie w slawnym bulpupie QBZ-95 . Niestety ow bulpup prawdopodobnie nie zadowala PLA do konca, gdyz pozniej powstala klasyczna konstrukcja Type 03 (QBZ-03) .
pidzejfat 04.06.2009, h. 23:23 pidzejfat
Tak mój post był do kalach' a naturalnie...