Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie Gunfire.pl

Polska, 02.06.2009, h. 08:08, dodał: Promant
25

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki ASG AEG GFC Guns: GFG-25K oraz GFG09, a także pistolet R45 firmy Army.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki AEG pod marką GFC Guns: GFG-25K oraz GFG09. GFG-25K to replika full metal karabinu SR-25K.

 

 

 

 

Długość: 820mm. Waga: 3338g. Aku: 9,6 V 1100mAh NiMh. Magazynek hi cap, o pojemności 450BB. Prędkość początkowa: 450fps. Cena: 999PLN. 

 

 

 

 

 

GFG09 to replika full metal karabinka M4 S-System.

 

 

 

 

Długość: 770mm - 855mm. Waga: 3800g. Aku: 9,6 V 1100mAh NiMh. Magazynek hi cap, o pojemności 300BB. Prędkość początkowa: 440fps. Cena: 929PLN.   

 

 

 

 

W ofercie sklepu znajduje się także pistolet R45 firmy Army czyli replika Detonics .45 Combat Master.

 

 

 

 

 

 

Długość: 170mm. Waga: 830g. Materiał: metal+ABS. Magazynek o pojemności 22BB. Prędkość początkowa: 240fps. Cena: 269PLN.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gekon_1 02.06.2009, h. 08:34 Gekon_1
fajny ten Detonics tylko 270 zł :/ To już ten ich glock army jest tańszy :/
Ziomek08 02.06.2009, h. 09:13 Ziomek08
SR-25K mi się podoba , a te odznaczenia tej eM czwóreczki są brzydkie ;/
Jangi 02.06.2009, h. 09:22 Jangi
Same brzydale dzisiaj w tym newsie
LiuKas 02.06.2009, h. 09:43 LiuKas
Paluch na spuście
poldeck 02.06.2009, h. 09:50 poldeck
Ceny już na poziomie replik G&P. Kończy się argument, że chińskie tanie i dobre
Gogin 02.06.2009, h. 11:04 Gogin
To SR-25k to JG ?
Promant 02.06.2009, h. 11:38 Promant
Najprawdopodobniej JG. A ceny się zrównują. Niedługo nie zobaczymy już tekstów typu: "ale się lansujesz z tym G&P - ja za 4 stówy mam lepszego chinola."
RzezniQ 02.06.2009, h. 12:47 RzezniQ
Cena totalnie z tyłka wyjęta.
baczus 02.06.2009, h. 14:20 baczus
Zajefajna kolba, co się rączki przeładowywania nosem dotyka
fidell 02.06.2009, h. 14:22 fidell
No ceny są z kosmosu, ale w sumie aktualnie nie ma na rynku konkurencji, wiec GF winduje ceny jak może. Nikt mnie też nie przekona, że to wina kursu dolara, bowiem za replikę m4, która na gunnerze kosztuje 135usd panowie życzą sobie ponad 900zł...
Johann 02.06.2009, h. 15:57 Johann
A Zbrojownia, a Taiwangun?
szymon91 02.06.2009, h. 16:05 szymon91
Na gunnerze kosztuje dokładnie 161$
W wersji długiej 150$ wiem,bo niedługo zamawiam
radzio2k 02.06.2009, h. 16:16 radzio2k
tysiąc złotych za chińczyka- ło łem gie co za czasy
Pritcher 02.06.2009, h. 18:02 Pritcher
Ale zauważcie że cena jest wysoka tylko w przypadku Gufire. Za granicą cena 160$, czyli razem z wysyłką i cłem będzie circa 800 zł. I masz już częściowo przygotowanego pod snajperkę AEGa. Ciekawe tylko jak bardzo 'precyzyjna' jest ta lufa. Ciekawe dlaczego na GF cena skacze o 200 zł.
OGorki 02.06.2009, h. 19:20 OGorki
Marża i wąż w kieszeni xD
szymon91 02.06.2009, h. 20:43 szymon91
Pritcher,oni tez coś muszą zarobić a jako że są na razie jedynym sklepie w PL który ma w ofercie ta repliki to czemu tak ceny nie podnieść i nie zarobić więcej na kilku niecierpliwych?
Co do lufy jak ma być parasnajpa to lufa i tak pójdzie do wymiany,jak większość bebechów,ale za to z zewnątrz replika bardzo ładna (długa bo krótka jakoś mi nie podchodzi)
ajgor_aa 02.06.2009, h. 20:46 ajgor_aa
Wkońcu M4 S-System, tylko jak widze takie oznaczenia, to już bym wolał żeby ich w ogóle nie było.
Pritcher 02.06.2009, h. 21:30 Pritcher
ajgor_aa, chodzi Ci o to że są naniesione powierzchniowo a nie bite?

szymon 91, marża od 'nowości' zawsze była, sprowadzili jako pierwsi to niech coś z tego starania mają
Promant 02.06.2009, h. 22:24 Promant
Prawa rynku. Można narzekać ale się ich nie zmieni. Cenę obniża konkurencja lub spadek kursu walut. W tym przypadku, w danym momencie, nie ma ani jednego ani drugiego.
ajgor_aa 02.06.2009, h. 23:01 ajgor_aa
Pritcher: cal 6mm
Devito 02.06.2009, h. 23:23 Devito
Inflacja? Albo import po starych cenach? Naprawdę... 200zł więcej i mamy najtańsze G&P, ale zawsze klasa wyżej.
Pritcher 02.06.2009, h. 23:40 Pritcher
Ale żeby zrobić z niej podobną snajpę trzeba włożyć jeszcze kawał kasy, mam kumpla który tak się bawi ze swoją G&P. Niewiele z G&P w niej już zostało
krogul 03.06.2009, h. 13:53 krogul
Ceny faktycznie wysokie, nie lepiej kupić Mkę CQB od King Arms'a za 990?
$3
misiek666 03.06.2009, h. 15:05 misiek666
Pal licho emki... z oferty Gunfire na uwagę zasługuje to: $3
Dread 03.06.2009, h. 20:23 Dread
Nie rozumiem ich polityki za bardzo. Dopiero co popłynęli na M4CQB, a teraz znowu ładują się w karykaturkę, tym razem SRki.