Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 01.06.2009, h. 23:10, dodał: Promant
17

RA Tech: ARES ASG AEG Tar21 video review. Airsoft GI: repliki G4-A3 oraz G4-A5.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma RA Tech przedstawiła krótką video recenzję repliki AEG produkcji firmy ARES: AEG Tar21.

 

 
 

Airsoft GI opublikowal kolejne filmy na temat oferowanych replik: G4-A3 oraz G4-A5.

 

 
 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lechu2K 01.06.2009, h. 23:28 Lechu2K
TAR - pierwszy bezkolbowiec który mnie urzekł Teraz tylko składać kasę i zakupy ...
Gogin 01.06.2009, h. 23:32 Gogin
Ten Tar21 na prawdę aksamitnie się prezentuje, jeden z lepiej wyglądających bull-pup'ów .
190Wojciech 02.06.2009, h. 00:15 190Wojciech
Pytanie gdzie i za ile będzie dostępny
KicpA 02.06.2009, h. 05:05 KicpA
Na redwolfie jest preorder na Tavora.
JonasCell 02.06.2009, h. 06:29 JonasCell
Ooo wow cudo. Trafił do mnie ten pomysł z wbudowanym laserem. Hmmm chciałoby się mieć takiego xD
baartkoo 02.06.2009, h. 08:17 baartkoo
tar21, jesli chdozi o wyglad wole mojego steyrka xD, ale jesli chodzi o funkcjonalnosc Mega szybkostrzelnosc i wogole mega kozak, marzenie
Capricornus 02.06.2009, h. 08:41 Capricornus
500 $ na RedWolf. To jakieś 2K z groszami, jak za taki ładny sprzęcik to chyba w sam raz
OGorki 02.06.2009, h. 19:16 OGorki
Wypadało by wygrać w jakiegoś totka, albo modlić się o drastyczny spadek dolara :]
Szkoda, że jedno i drugie było by bezprecedensowym cudem...

Coś mi się zdaje, że niedługo nastanie moda na izraelską myśl zbrojną...
Patrick Bateman 02.06.2009, h. 19:55 Patrick Bateman
Nie ma lepszego karabinka niz Tar21. Kupie sobie pod choinke...bo jakos trzeba uzasadnic wydanie 2 tysi na zabawke
ocet 02.06.2009, h. 21:00 ocet
Piękny jest ten tar... po prostu cudo. Tylko czemu taki drogi?!
Czekamy na chińską wersję...
Tuksiak 02.06.2009, h. 21:40 Tuksiak
O jaki śliczny ten TAR.
Heh... i czym uzasadnić chęć posiadania kolejnej repliki?
shaw 02.06.2009, h. 22:06 shaw
Drogo...a taki śliczny ten Tavor T_T Anyway nie przesadzona troszku ta szybkostrzelność O.o ?
Tuksiak 02.06.2009, h. 22:16 Tuksiak
Shaw, ale Pan tam Lipola wrzucił i to 11.1, załóż do swojej emy taki, to Ci GB przez komorę hopa wyskoczy .
Promant 02.06.2009, h. 22:25 Promant
Cybergun niedługo wprowadzi Tavora. Ma go już w ofercie. Było o tym info juz dawno; w sprawozdaniach z IWA 2009.
shaw 03.06.2009, h. 10:39 shaw
Na 11.1 to bym chyba oddał serię zębatkami z GB
j23 03.06.2009, h. 11:26 j23
Widzę że nie tylko mi się śni Tavor po nocach - wygląd kwestią gustu ale szperając po necie o Tavorku znalazłem jego wersję z "tubą" M203 i po prostu oniemiałem hehehe, coś dla miłośników filmów SF -super odlot!
$3
Klecor 05.06.2009, h. 00:59 Klecor
kurcze, 500$, prawie 1600zł, no nic najwyżej kredyt się weźmie z drugiej strony z bliska na tych materiałach sprawia wrażenie plasticzanego, ciekawe jak na żywo