Daj cynk
Reklama

Aktualności

BO Manufacture

Świat, 09.01.2013, h. 23:14, dodał: Promant
35

Pojawiła się nowa firma produkcyjna pragnąca wejść na rynek replik airsoftowych: BO Manufacture.



W sieci pojawiły się informacje o powstaniu nowej firmy produkcyjnej, pragnącej wejść na rynek replik airsoftowych: BO Manufacture.

Obecnie brak szczegółowych informacji na jej temat. Wiadomo jedynie, że jest to firma pochodzenia europejskiego, której celem jest osiągnięcie wysokiego poziomu jakości - "porównywalnego do takich marek jak Inokatsu, Real Sword lub Systema". 

Strona internetowa producenta ma ruszyć jeszcze w styczniu, a na razie, firma zamieściła na swojej stronie FB video mające "ilustrować jej motyw przewodni".

 

 

 

 

 

 

Pierwszą repliką, jaką zapowiada BO Manufacture, jest full steel AEG AKM w cenie 720 EUR. Wyprodukowany będzie w serii 300 egzemplarzy. 

Każda sztuka tego AEG ma być osobno kontrolowana i sygnowana przez osobę odpowiedzialną za jej produkcję. Elementy metalowe wykonane ze stali. Kolba i chwyt przedni repliki wykonane z laminowanego drewna. Waga repliki z magazynkiem: 3500 g. Waga repliki bez magazynka: 3240 g. Długość: 908 mm. Długość lufy wewnętrznej: 455 mm. Lufa wewnętrzna - precyzyjna: 6,03 mm. Metalowa komora HU. Magazynek o pojemności 70 BB. 

Prędkość początkowa pocisku: 400 fps. Szybkostrzelność: 20 BB na sekundę. 

Gearbox z łożyskowaniem 8 mm. Stalowe zębatki High Speed, tłok ze stalowymi zębami, głowica tłoka Bore-Up, głowica cylindra Bore-Up.



 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (5.38, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Vaco 09.01.2013, h. 23:28 Vaco
Mnie się podoba. Nawet bardzo. I dobrze, że nowa firma wchodzi na rynek, zawsze będzie większy wybór sprzętu!
MatriX482 09.01.2013, h. 23:40 MatriX482
Ojojoj, ładny ten AKM.

Może być ciekawie.
PoLi 09.01.2013, h. 23:46 PoLi
Wygląda super, zupełnie inne wykończenie niż powszechnie znane na rynku taki "WETERAN". ;-)
wroobelchannel 09.01.2013, h. 23:46 wroobelchannel
No cudeńko trzeba przyznać, dobrze że polecą na jakość, tyle dziś różnych replik ak, że chyba tylko tym można zdobyć serce kupujących.
stalker51 09.01.2013, h. 23:55 stalker51
"Stronia internetowa"
Literówka się wkradła :)
Co do AKM'a, to na prawdę opad szczęki :O
...ale cena na "dzień dobry" odpycha
matheews 10.01.2013, h. 00:14 matheews
MayItBe 10.01.2013, h. 00:06 MayItBe
Może i ładny, ale cena iście zaporowa
Jakość kosztuje ;)
1beduin 10.01.2013, h. 01:31 1beduin
@1beduin - nie zawsze... chociażby patrz beryl x) cena jak za całkiem dobrego AEG'a a w rzeczywistości chińczyk jak się patrzy. :)
dixon 10.01.2013, h. 23:22 dixon
@1beduin - nie zawsze... chociażby patrz beryl x) cena jak za całkiem dobrego AEG'a a w rzeczywistości chińczyk jak się patrzy. :)
dixon 10.01.2013, h. 23:22 dixon
Mike007 10.01.2013, h. 00:16 Mike007
jestem za, koniec monopolu systemy ;p
Stalker 10.01.2013, h. 00:17 Stalker
Te zdjęcia nie wyglądają na fotki repliki airsoftowej :) Albo ci goście są mistrzami wykonania, albo to ostrzak.
To replika, widać wcięcia na GB koło spustu i linię podziału formy na rękojeści napinania.
Dread 10.01.2013, h. 00:24 Dread
0wn 10.01.2013, h. 00:48 0wn
Wszystko fajnie, ale 720 ojro to rozbój w biały dzień.
Zaraz ktoś powie: To zrób taniej.
I odpowiem: Robię już taniej któregoś ak z kolei.
Stalowe, czy na bazie cymki? ;)
1beduin 10.01.2013, h. 01:31 1beduin
Cym nie tykam. Tylko Pełna Stal.
0wn 10.01.2013, h. 16:22 0wn
Nitro 10.01.2013, h. 00:49 Nitro
Piękny ten AKM ^^
Czorny666 10.01.2013, h. 02:01 Czorny666
Raczej full steel widać na obsadzie lufy że ma taką samą fakturę jak body i pokryty oksydą.Ale mogę się mylić Taki full wypas vfc:D
Co ciekawe nawet śrubka od chwytu płaska :) widać że patrzeli na każdy drobiazg :)
No raczej znalu za 720 ojro nie sprzdadzą.
wojskowy27 10.01.2013, h. 09:12 wojskowy27
SzakalWLD 10.01.2013, h. 07:48 SzakalWLD
Pora chyba sprzedać skutery :)
lukesob 10.01.2013, h. 07:56 lukesob
Filmik mogli wysłać na konkurs G&G - jeszcze by zarobili :)
klamot 10.01.2013, h. 10:13 klamot
Elementy drewniane (laminat) raczej słabe.
Lekkie ubytki, nie najlepsze malowanie.
Do tego szlif grubym papierem przez co widać każdy kierunek pociągnięcia.
No i w tej kasie mogło by być drewno a nie sklejka.
zamiast krytykować proponuje ci obejrzeć prawdziwego kałacha, a nie głupoty opowiadać (pisać)
sqter0 10.01.2013, h. 15:06 sqter0
Jak dla mnie to te pociągnięcia dodają charakteru. Chcesz nie mieć ubytków, zamień sobie drewno na jakiś syfiasty plastik gładki jak dupa bobasa. Drewno ma być dla prawdziwych twardzieli żujących pszczoły zamiast miodu. :D
zlymadafaka 10.01.2013, h. 15:36 zlymadafaka
Prawdziwego kałacha nie miałem rękach więc nie wiem czy tak ma to wyglądać.
Nie wiem też czy kolba jest z litego drewna czy ze sklejki.
Zdziwiło mnie to bo w najtańszych wiatrówkach kolba jest z litego drewna i na przyzwoitym poziomie.
klamot 10.01.2013, h. 19:26 klamot
OC14Groza 10.01.2013, h. 10:30 OC14Groza
Marudzicie z tą ceną. Jak na tak świetnie wykonaną replikę i to z tuningowymi bebechami to cena jest całkiem przyzwoita.
biho 10.01.2013, h. 10:53 biho
Najładniejszy AKM jaki widziałem...
Skayler 10.01.2013, h. 12:00 Skayler
Skoro dopiero chcą wejść na rynek to nie z takimi cenami, tym bardziej że firma nie sprawdzona.. Ładne zdjęcia ale co w środku i jak to wygląda w realu? jak się trzyma?
Ludzie są zbyt ufni.
Hamid 10.01.2013, h. 14:31 Hamid
Chyba nigdy nie mieliście w rękach AKM'a/s'a od G&G, w pełni oksydowana stal. Po zabiegu przetarcia b.drobnym papierem ściernym efekt jest identyczny jak ten z obrazka.
wojskowy27 10.01.2013, h. 14:40 wojskowy27
Suwadło jest raczej w wersji od AK tzw. 47, w AKMie powinno wyglądać inaczej (powinno być wzmocnienie).
78yanke 10.01.2013, h. 17:32 78yanke
Piękna replika. Będzie się fajnie starzał. :)
outsider47 10.01.2013, h. 18:39 outsider47
Szkoda że nasi nie wypuścili takiego AKMa na podzespołach z Radomia, przy okazji premiery beryla, za 1500, albo nawet mniej, echhh... ;(
Gray 10.01.2013, h. 22:41 Gray
Czyżby konkurencja dla Taiwangun Custom? (tak wiem TGC mają części z ostrego ale o wygląd chodzi)
dixon 10.01.2013, h. 23:25 dixon
Znowu zabawka droższa niż ostra X) hahaha
Myślę że Glock 18C może być droższy od AK, pytanie gdzie kupujesz jedno lub drugie :D