Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konkurs filmowy G&G rozstrzygnięty!

Świat, 08.01.2013, h. 22:03, dodał: Promant
25

Poznaliśmy już laureatów filmowego konkursu firmy G&G: Your Greatest Glory 2012. Gratulujemy Polakom!



Poznaliśmy już rozstrzygnięcie filmowego konkursu firmy G&G: Your Greatest Glory 2012.

Gratulujemy naszym Kolegom!

Stanisław Gwara, Marcin Maternik i Filip Dudek zostali laureatami konkursu firmy Guay Guay.   

 

 

 

Nagroda 10.000 USD

Train of Thought, RuinedFilms / Eric Raunio, Finlandia 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda 5.000 USD

Prototyp,  Stanisław Gwara, Marcin Maternik, Polska

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda 5.000 USD

Tools of the Game, Mathias Lonnstrom, Finlandia 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda Nominated Masterpiece

Każdy z laureatów otrzymuje 6 replik AEG firmy G&G.

 

Wake up your imagination, Filip Dudek, Polska

 

 

 

 

 

 

 

No man behind, Marcin Maternik i Stanisław Gwara, Polska

 

 

 

 

 

 

 

Side by side, Mihail Yuriev, Ukraina 

 

 

 

 

 

 

 

The Player, Manli Phu, Sweden

 

 

 

 

 

 

 

Operation Harpoon, Jeremy Gassmann, USA

 

 

 

 

 

 

 

This is you, Jesus Atance del Olmo, Hiszpania

 

 

 

 

 

 

 

The armory exhibit, Mathias Lonnstrom, Finlandia

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mixon 08.01.2013, h. 22:18 Mixon
Ładnie, pogratulować.
kosiarzPL 08.01.2013, h. 22:40 kosiarzPL
Gratulacje dla Polaków ;)
morf420 08.01.2013, h. 22:48 morf420
1 film zrobiony niesamowicie , według mnie w 100% zasłużone 1 miejsce
Również uważam, że jest bezkonkurencyjny!!
danielc4 08.01.2013, h. 23:12 danielc4
Gratuluję rodzimym produkcjom ale film nr 1 jest świetny i zasłużył w pełni na wygraną.
Cappuccio 09.01.2013, h. 18:35 Cappuccio
danielc4 08.01.2013, h. 23:11 danielc4
Operation Harpoon, Jeremy Gassmann, USA - koles ma fajny pokrowiec na replikę na kamizelce na plecach. Wie może ktoś gdzie można coś takiego kupic?
wg mnie to jest pochwa na strzelby :P w gf swego czasu było
haldir15 08.01.2013, h. 23:48 haldir15
yaro 08.01.2013, h. 23:44 yaro
Gratulacje dla naszych :-)
Ja tam się nie znam, ale absolutnie nieobiektywnie uważam, że nasze było lepsze niż to fińskie...
No, ale może akurat GG potrzebowało coś w klimacie z lekka rodzinnego z czym mi się ten klip kojarzy :-)
Tak czy siak fajnie się to ogląda i fajnie, że nasi są w czołówce :-)
MyN3 08.01.2013, h. 23:50 MyN3
Wygrali bo mają lepsze pociągi :D
U nich marzą a u nas wszyscy wk..

Ale pogratulować naszym !
HeeL 08.01.2013, h. 23:54 HeeL
G&G nieźle postawiło się z nagrodami :) Gratulacje dla zwycięzcy i laureatów. Polakom również! :)
thewojtz 09.01.2013, h. 08:34 thewojtz
Będą mieli chłopaki na kulki ;)
MoreLike 09.01.2013, h. 08:55 MoreLike
Toll of the Game zdecydowanie najlepszy :-)
A nie TOOLS of the game ?;)Ale owszem- z pewnością zasługuje na pierwszą trójkę.A'propos nagród- nawet wyróżenienia (6szt replik G&G czyli na nasze ok5-6tysia) zdecydowanie wystawne :)Brawo dla kolegów!G.
Gor 09.01.2013, h. 12:15 Gor
sebolek 09.01.2013, h. 10:16 sebolek
Niczym konkurs TCSu mamy 3 polaków :D
luk94 09.01.2013, h. 11:08 luk94
Gratulacje dla naszych, ale muszę przyznać , że pierwsze miejsce w pełni zasłużone.
Dokładnie gratulacje :) Ciekawi mnie tylko skąd Finowie wytszasneli ten helikopter w 1 filmie :D
dawid4157 09.01.2013, h. 15:13 dawid4157
Gembu 09.01.2013, h. 12:22 Gembu
WOW :D Trzy produkcje naszych na topie ! Duże gratulacje dla autorów ! Pozdro.
koho 09.01.2013, h. 12:56 koho
No akurat moim zdaniem (skoro już dzielimy się tu swoimi osobistymi opiniami) to zwycięski film jest mocno taki sobie. Począwszy od nieco tandetnej, patetycznej to szpiku kości ścieżki dźwiękowej, a kończąc na fabule, a raczej jej braku. Tzn. domyślam się jaki był zamysł, ale nie bardzo to się udało.
Bez urazy - tak to widzę :). Nasi byli lepsi. Znacznie.
Stalker 09.01.2013, h. 13:15 Stalker
Gratulacje dla Polaków, co roku mamy nagrodę :) Zwycięski film totalna tandeta. Nie rozumiem, jak takie coś mogło wygrać. Słaby technicznie i fabularnie. Nasze produkcje biją go na głowę.
betoVen 09.01.2013, h. 14:24 betoVen
Ja w przeciwieństwie do powyższych, nie będę bezwarunkowym patriotą. Zwycięski film zdecydowanie wyrgywa. Pokazuje nasze, airsoftowe pole walki, a nie stylizowane na niesamowicie realistyczne, brutalne zmagania wojenne. Pokazuje to, co każdy z nas doświadcza co tydzień/dwa/miesiąc. I sądzę że za to właśnie wygrał :)
Ale tu wcale nie chodziło o bezwarunkowy patriotyzm :). To sobie już dośpiewałeś sam :).
koho 09.01.2013, h. 17:36 koho
J.K. 09.01.2013, h. 17:37 J.K.
Gratuluję naszym. Wyszło znakomicie. Zdecydowanie było o co powalczyć.

Co do trzeciego filmu - prawie nie widać, że to M14 z wypiętym magiem.;p
Fakt w pierwszej chwili pomyślałem, że duża kupa z tego filmu. Widać pewne braki, ale całość wyszła fajnie, trochę komediowo ...
PRESTON 09.01.2013, h. 23:26 PRESTON