Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Systems

Świat, 08.01.2013, h. 21:18, dodał: Promant
17

Bułgarska firma Airsoft Systems podała nowe informacje na temat zapowiedzianej innowacyjnej repliki AEG oraz swoich nowych produktów.



Bułgarska firma Airsoft Systems, producent elektronicznego systemu ASCU, podała na swojej stronie internetowej nowe informacje na temat zapowiedzianej innowacyjnej repliki AEG oraz najnowszych produktów:

 

 


Drodzy Przyjaciele,


Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!


Byliśmy bardzo, bardzo zajęci w minionym 2012 roku, tworzeniem naszej nowej fabryki i rozwojem nowych produktów, co stało się powodem braku czasu na aktualizację naszej strony internetowej.

Jak większość z Was wie - wkrótce zaczynamy produkcję innowacyjnego typu M4 AEG który nazwaliśmy ASAR-15 i który jest zbudowany na bazie technologii ASCU.

Projekt zrealizowaliśmy na czas i bardzo oczekiwana replika ASAR-15 będzie dostępna jeszcze w tym roku.
Wkrótce również zaprezentujemy nasz nowy karabin Airsoft Sniper Systems (ASRR), który został wyposażony w nowy system gazowy, zaprojektowany z naciskiem położonym na realizm, dokładność (celność) i powtarzalność.

System Hop-Up dla ASCU Gen.2 jest gotowy i przed końcem stycznia rozpoczynamy wysyłkę do naszych dystrybutorów. Zrobiliśmy też komorę Hop-Up do ogólnego zastosowania w replikach AEG M4 i, naszym zdaniem, jest to najlepszy Hop-Up z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia.

System ASCU do Gearbox'ów Ver.3 jest w ramach przygotowań do masowej produkcji i zostanie zaprezentowany w marcu, na targach IWA 2013 w Niemczech.

 

 

asar15.jpgbox.jpgcpu2.jpgmainpic.jpg 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftsystems.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Skejter 08.01.2013, h. 21:25 Skejter
Oooo jakie dumne zapowiedzi karabinu wyborowego, hoho, ciekawe czy faktycznie dotrzymają słowa, a innowacyjna komora do m4? Początek 2013 roku zdaje się być nie taki pechowy jak to zapowiada cyfra na końcu roku :D
SirHawk 08.01.2013, h. 22:00 SirHawk
No, jestem bardzo ciekawy ich repliki :). A SCDTV będzie miało(a?) kolejny karabin do sprawdzenia.
patryk910 08.01.2013, h. 22:01 patryk910
Nowe emki KWA , które też wniosą dużo nowego i teraz Airsoft System
Szykują się rewolucję
A co ciekawego wprowadza KWA?
danielc4 08.01.2013, h. 22:38 danielc4
poza pancernym GB oczywiście..
MyN3 09.01.2013, h. 00:24 MyN3
pancerną zaślepkę na lufę ;p
Mendi 09.01.2013, h. 08:09 Mendi
Odrzut w AEG-u (jeśli wierzyć tym , którzy go sprawdzali to jest porównywalny do tego jaki jest w gaziakach )
Realistyczna praca magazynka tzn replika przestaje strzelać gdy skończy się amunicja w magazynku ( i chyba działający bolt catch) Jednak ta opcja działa tylko z magami od KWA
Nowy GB 3GX
Również nowy hop up 2G
Cena od 300$
Oraz repliki AK również będą produkowane w tej technologii
patryk910 09.01.2013, h. 15:21 patryk910
Pytanie tylko kiedy te repliki KWA zostaną wprowadzone do sprzedaży :P
Nowin 09.01.2013, h. 21:17 Nowin
Są daty. Nawet na wmasg ostatnio zamieszczałem kiedy planują wydać te emki /ak
patryk910 11.01.2013, h. 21:00 patryk910
Dziećka 08.01.2013, h. 22:12 Dziećka
Na tą gazówkę bym zbytnio nie liczył, ale komora w połączeniu z ASCU może być ciekawa.
Oleander 08.01.2013, h. 23:05 Oleander
Nareszcie.
walekval 09.01.2013, h. 10:02 walekval
Oby ich nowy hop up był dwuczęściowy i pasował pod m4 KWA. W połączeniu z ascu powstanie moja replika doskonała ;)
PiotrKa 09.01.2013, h. 13:24 PiotrKa
Czy będzie stop fire by empty magazine? Jeśli nie - nie widzę tu rewelacji podnoszących nowatorstwo zwykłego AEGa (bo wg. mnie to największa słabość wszystkich AEG i wielkość Systemy i recoili z TM).
Było śledzić temat od początku. Będzie full wypas, tańsze od systemy i TM, będzie przyjmowało normalne magi bez żadnych dinksów i innego szitu. Jedyne czego brakuje to odrzut.
Oleander 09.01.2013, h. 16:30 Oleander
toni8567689 09.01.2013, h. 14:49 toni8567689
ASCU do V3!! Wreszcie ;)
qurcz 09.01.2013, h. 17:37 qurcz
Przesada! Tyle dobrych wiadomości w jednym poście?
Rengar 13.01.2013, h. 18:29 Rengar
Wie ktoś coś więcej o tych nowych replikach KWA?