Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie RWA

Świat, 28.05.2009, h. 22:55, dodał: Promant
22

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty szereg ciekawych replik, w tym dwa produkty działu RedWolf Custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty, na swojej stronie, kilka nowych, ciekawych replik - w tym dwa produkty działu RedWolf Custom. RWC-AEG-M4CASV waży 3600g i ma długość: 865mm. Pojemność magazynka: 120BB. Prękość początkowa: 380fps. Cena: 802USD.

 

 

RWC-AEG-KCQB, to replika MP5 o wadze: 2600g. Długość: 715mm. Pojemność magazynka: 28BB. Prękość początkowa: 350fps. Cena: 601USD.

 

 

Replika firmy VFC: SCAR SSR-FDE. Waga: 3300g. Długość: 816mm. Pojemność magazynka: 500BB. Prękość początkowa: 380fps. Cena: 420USD.

 

 

W przedsprzedaży oferowana jest replika firmy Socom Gear: Barrett SOG-M82. Waga: 10000g. Długość: 1450mm. Prękość początkowa: 400fps. Cena: 750USD.

 

 

W kategorii replik broni krótkiej oferowana jest replika full metal GBB firmy WE P14-GAS. Waga: 1000g. Długość: 219mm. Pojemność magazynka: 28BB. Prękość początkowa: 275fps na HFC134a. Cena: 80USD. Ciekawostkę stanowi fakt, że replika akceptuje także magazynki CO2 bez modyfikacji.  

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
maciek933 28.05.2009, h. 23:30 maciek933
Czy ta baterie w mp5 jest w w tłumiku? czy to kolba?
Poniatkys 28.05.2009, h. 23:42 Poniatkys
Tłumik. Między ogniwami wystaje lufa

Fajny patent swoją drogą. Wpadł ktoś na to przed nimi?
sek501 28.05.2009, h. 23:43 sek501
to jest tłumik przyjrzyj się dobrze tam jest lufa pomiędzy bateryjkami
KicpA 28.05.2009, h. 23:51 KicpA
Tak, Deep Fire na przykład którego konwersja zresztą została tu chyba użyta.
Firkraag 29.05.2009, h. 00:21 Firkraag
Czy ja widzę wżerki rdzy na M82?
g36kmati 29.05.2009, h. 00:37 g36kmati
o ile się nie myle ten scar to wersja snajperska a m82 świetne i ciężkie
Ziomek08 29.05.2009, h. 07:34 Ziomek08
Ta rdza, dziwnie to wygląda, a może to po prostu jakaś farba jest, bo po co by takie zdjęcie tu wstawiali xD? A może że z dobrego gatunku metalu go zrobili?
Tuksiak 29.05.2009, h. 07:36 Tuksiak
Fajne to MP5, tylko utraciło przez ten tłumik kompaktowość IMHO całą . Ale wygląda mniamuśnie conajmniej.
MyN3 29.05.2009, h. 08:17 MyN3
ahh fajne.. cena też ;(
hmm śmiesznie wygląda ta "rdza" na m82
Krabii 29.05.2009, h. 09:06 Krabii
taaak, bardzo mnie kusi ten P14 od WE ale z magami na kapsuły CO2. Z tego co wiem to i Hi-Capy 5.1 WE też akceptują magi na CO2. Fajna broń i całkiem dobrą ma celność.
kicus 29.05.2009, h. 12:00 kicus
Ta "rdza" mi bardziej wygląda jak farba, którą pomalowany jest hamulec.
MiesoPL 29.05.2009, h. 14:11 MiesoPL
Mam te P14 od WE i bardzo fajnie sie sprawuje...
Mati13k 29.05.2009, h. 14:56 Mati13k
To nie rdza, lecz farba, którą pomalowany jest hamulec na końcu lufy...
snup dogg 29.05.2009, h. 15:02 snup dogg
Poza tym rdza ma trochę inny kolorek. Kusi ten SCAR kusi :/
sasuHT 29.05.2009, h. 22:20 sasuHT
mi się osobiście scary wogóle nie podobają. Taki jakiś "wyrób emkopodobny". Wizualnie oczywiście bo ostry odpowiednik jest bardzo skuteczny i ergonomiczny w użyciu
Dread 29.05.2009, h. 22:27 Dread
Podoba mi się ta 1911. Taka ascetyczna, bez zbędnego złocenia w końcu Dobry materiał na personalizowanego gnata


M82? Znowu emka?
(nie mogłem się powstrzymać)
gadzinka 30.05.2009, h. 10:16 gadzinka
Oznaczenia na eMce to "Caliber - Multi"?! o_O ocb
Leo_111 30.05.2009, h. 10:45 Leo_111
czemu te emki takie kolorowe teraz...? Owszem casv cudowny tylko po co te kolory , lufa biała, szczerbinka szara ,tłumik szary , jakieś znaczki... napisy..Jak można tak oszpecić replikę .
PPSB 30.05.2009, h. 21:56 PPSB
Scar kusi(łady kilometr RIS-u) a barret jeszcze bardziej.
TYKA 31.05.2009, h. 13:06 TYKA
wiadomo czy w zestawie bedzie tlumiczek do scara ?
Borysone AK-74 31.05.2009, h. 22:22 Borysone AK-74
moim zdaniem to Barret w stocku powinien miec jakies min 600 fps cos mi nie [asuje bo predkosc taka sama jak w mojej Campie za 250 zl xD
PPSB 31.05.2009, h. 22:57 PPSB
Masz na myśli L96?