Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki

Świat, 28.05.2009, h. 21:48, dodał: Promant
13

JG: full metal SR25. G&G: blow back plastic GR15. G&P: ASG AEG M4 Viper.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Gunner Airsoft dostępna jest kolejna replika z serii SR25 firmy Jing Gong, w wersji długiej, full metal. W komplecie magazynek typu hi cap, akumulator i ładowarka.

 

 

Prędkość początkowa: 400fps na 0.2g BB. Cena: 161USD.

 

 

 

Firma G&G wprowadza na rynek kolejną replikę AEG blow back z ekonomicznej serii plastic: GR15. Replika posiada korpus z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym. Inne zastosowane materiały: stal nierdzewna, stal, aluminium, cynk, plastik oraz nylon.

 

 

 

Długość: 662mm. Waga: 2150g. Gearbox z 8mm łożyskowaniem. Długość lufy wewnętrznej: 233mm. Pojemność magazynka: 450BB. Prędkość początkowa: 95 - 100m/s, na 0.2g BB.

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty replikę full metal AEG M4 Viper. Pojemność magazynka: 130BB. Długość: 690mm / 770mm. Długość lufy: 10.5". Prędkość początkowa: 265-295fps (0.8-1J) na 0.25BB. Gearbox z 8mm łożyskowaniem. W replice zamontowano: Viper Front Set, korpus Vltor (MUR), tłumik płomienia Vltor typ II, przyrządy celownicze Troy oraz TD M16 Grip. W komplecie: osłony slim na szyny RAS, montaż skośny Military Z Type oraz kolimator Military Type 30mm Red Dot Sight.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com 

www.b2b.guay2.com 

www.gp-web.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Poniatkys 28.05.2009, h. 21:58 Poniatkys
Jeżeli SR bedzie miało długi gb, to będzie następny bestseller
Gogin 28.05.2009, h. 22:09 Gogin
Czy ja wiem ? Za 160 dolców to u nas będzie za 650-700 zł ok., ale kto wie, może masz rację :>.
thewojtz 28.05.2009, h. 22:21 thewojtz
No tak zapłacisz te 650pln-700pln, ale bęziesz miał (podejrzewam) replikę do której wkładasz M160-170 i jedziesz, ja np. bałbym się wsadzać więcej niż M150 do srki A&K.

Pozdrawiam Wojdatuz
jack13 28.05.2009, h. 22:21 jack13
SR'ka ładna, ale na karabin snajperski lepiej z P&J.
TomajSwarzedz 28.05.2009, h. 22:22 TomajSwarzedz
Hoho, ten SR JG mega szok. Dobre wrażenie z zewnątrz sprawia, tylko te oznaczenia coś mi nie trybią.
Poniatkys 28.05.2009, h. 22:29 Poniatkys
Może oznaczenia niedopracowane, ale czego panowie oczekujecie od chińczyka?

Poza tym fajny porcik do zawieszenia QD w kolbie. To mnie ucieszyło
hilaran 28.05.2009, h. 22:31 hilaran
pewnie JG będzie lepiej zrobione niż PJ/A&K dla mnie G36 z JG jest ideałem stocku w wersji >400 zł. Z drugiej strony jak ktoś chce z tego zrobić snajperkę to i tka wszystko wylatuje.
cziman 28.05.2009, h. 23:57 cziman
Wojdatuz: M170 na stockowym JG - powodzenia.

Nawiasem, widziałeś kiedyś taką sprężynę na oczy?
Johann 29.05.2009, h. 10:27 Johann
@Jack13, miałeś już ręku to SR25, że pitolisz bez sensu?
@Cziman napisał w nawiasnie (podejrzewam). W A&K chłopaki wkładali M140 na zupełnym stoku+wymiana lufy i komory i wystrzelili już ponad 12k kulek bez awarii, więc wszystkiego można się spodziewać.
Sushi.50 29.05.2009, h. 11:54 Sushi.50
Jak dla mnie możliwość wsadzenia M140 bez żadnych zmian do A&K to jest już sukces i szczerze nie wierzę, że do JG nagle można było by wrzucić bez problemu M160/170.

A to gniazdo na zaczep QD to duży plus dla JG.
MiesoPL 29.05.2009, h. 14:07 MiesoPL
ja mam dystans do firmy JG. Moja M16 III gen sie popsuła po kilku miesiącach. A może to ferelny model?
thewojtz 29.05.2009, h. 15:10 thewojtz
@cziman- tak widziałem, a czy ty widziałeś kiedyś flaki JG tejże (IV już) gen. JG? Ja do A&K wsadziłem M150 i strzela już kilka tysięcy kulek, a szczerze wątpiłem w to czy wytrzyma ze 100... Zakładając, że GB JG będzie miał 'zabudowaną' górną ściankę (nie tak jak w przypadku A&K) - włożyłbym tam M160 a nawet M170. JG III gen strzelają na bardzo mocnych springach, a co dopiero IV gen.

Pozdrawiam Wojdatuz
karmel 01.06.2009, h. 10:22 karmel
@Wojdatuz, wszystko zależy od tego na jaki egezmlaż trafisz. Mój gear box od HK416 JG III gen. pękł na spr. M120 guardera...