Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 28.05.2009, h. 09:31, dodał: Promant
24

MadBull: BB tracer w formie tłumika dźwięku. WE: test prototypu repliki ASG SCAR GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma MadBull przedstawiła film prezentujący działanie nowego produktu: jest to BB tracer. Naświetlacz, wykonany w formie tłumika dźwięku, ma niski poziom zużycia energii, a zasilany jest trzema akumulatorkami AAA. Przepustowość 35BB na sekundę. Posiada port USB.

 

 

 
 
 
 
 

Firma MadBull oferuje również kulki Sci-fi BB w czterech kolorach, dedykowane do jej naświetlacza. Materiał świecący o wysokiej gęstości. Kulki nie są, jak zapewnia producent, toksyczne ani radioaktywne.

 

 

Na youtube można obejrzeć dwa króciutkie filmiki przedstawiające test prototypu repliki ASG SCAR GBB firmy Wei Tech.

 
 
 
 

Firma reklamuje produkt pod hasłem "Pierwszy SCAR GBB na świecie."

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 28.05.2009, h. 09:36 Jangi
SCAR! ^^
Steiner 28.05.2009, h. 11:22 Steiner
Co za shite! Z "wynalazkiem" Madbulla repliki ostatecznie zbliżyły się do odpustowych zabawek dla gówniarzy:(
rokizxbiker 28.05.2009, h. 11:31 rokizxbiker
SCAR wygląda całkiem spoko.
Ciekaw jestem jak będzie z żywotnością GBB.
LogaN 28.05.2009, h. 11:39 LogaN
"Posiada port USB."

Eeeeee xD.

Ktoś potrafi mi wytłumaczyć do czego to potrzebne?
Jangi 28.05.2009, h. 11:52 Jangi
Żeby można było wrzucić sobie jakieś empetrójki i tapetki
zombie_snake 28.05.2009, h. 11:53 zombie_snake
Żeby se podładować aku przy okazji siedzenia na kompie. Stary patent.
Dawidzik1 28.05.2009, h. 12:06 Dawidzik1
Radioaktywne kulki tego by jeszcze brakowało
pidzejfat 28.05.2009, h. 12:17 pidzejfat
Tak, świetnie, świecące kulki 0,12g...
Lżejszych już nie mogli?
Foka 28.05.2009, h. 12:36 Foka
Ta, 0,12... powodzenia. I nie pokazali w ogóle jak on wygląda. Tracer TM wyglądał jak normalny tłumik, a tutaj?
Hemidal 28.05.2009, h. 13:05 Hemidal
Wydaje mi się że jest to coś szarego, na pewno jaśniejszego od reszty karabinu, i na pewno nie przypomina tłumika dźwięku - spójrz na filmik gdy nie strzela ten koleś widać zarysy.

Mimo śmiesznie lekkich kulek efekt błysku w czasie strzału fajnie wygląda.
cassius 28.05.2009, h. 13:29 cassius
coś ten GBB słabo kopie, ale to może kwestia słabej jakości filmiku
LogaN 28.05.2009, h. 14:11 LogaN
Według mnie to jest z kształtu tłumik dźwięku, jednak od pewnego momentu może być wykonany z przezroczystego materiału. Takie mam wrażenie, po oglądnięciu kilka razy pierwszego filmiku.

Mnie bardziej zastanawia czy to jakieś przekłamanie obiektywu, czy z tego tłumika co któryś strzał spada coś świecącego?
hasfa 28.05.2009, h. 15:24 hasfa
Ehh, naświetlacz... i co jeszcze? Może odrazu zróbmy blackhowka z minigunami 6mm albo pistolety laserowe rodem jedi?
Dragunow 28.05.2009, h. 15:56 Dragunow
o,12? a co mamy sobie z tym zrobić? Nawet do glocka cymy sie nie nadaje...
vip3r 28.05.2009, h. 16:13 vip3r
a ja jestem ciekaw i tracera i kulek, Madbull daje niezłą jakość za dobrą cenę - do tej pory tylko mile mnie zaskakiwali.

Tracer to genialna sprawa w nocy, zanim poużywałem trochę to też sądziłem że to niepotrzebny odpust, ale to się genialnie sprawdza.

Bardzo dobrze że madbull daje alternatywę (jak zakładam tańsza niż marui) - sam efekt błysku lufy nie wydaje mi się jakos przydatny ale też nie zamierzam się pogniewać za to że taki zrobili

aha a kulki liczę że zrobią też 0.2
happy666 28.05.2009, h. 17:05 happy666
LogaN, zdaje mi się, że to jest światło rzucane przez tracera na ściane, bo zauważ ile tego jest przy strzelaniu serią.
tank 28.05.2009, h. 19:28 tank
To chyba nie jest tłumik dźwięku, dlatego zdaje się dziwnie wyglądać.
Moim zdaniem to ma robić za tłumik ognia, który daje podobny efekt jak w prawdziwej broni - błysku ognia (czy jak to tam nazwać).
Mnie to szczerze mówiąc wygląda jak aparat fotograficzny na czubku karabinu.
Devito 28.05.2009, h. 20:04 Devito
Już to sobie wyobrażam. Biegniesz nocą, a tu z krzaków flash i seria prosto w ciebie. Klimaaaat! Gadżet, ale jeśli spełni moje oczekiwania to byłbym skłonny nabyć.
darthmateusz 28.05.2009, h. 20:10 darthmateusz
HASFA Jedi używają mieczy świetlnych a nie pistoletów laserowych. Pistoletami to się bawiłeś jak na chleb mówiłeś beb.
Promant 28.05.2009, h. 21:01 Promant
Po pierwsze: tracer służy do robienia klimatu w nocy.
Po drugie: genialnie można naprowadzać ogień na stanowiska przeciwnika w nocy.
Wystarczy jeden kolo z nokto i tracerem żeby wszystkim wskazywać cele.

Kto nie używał może sobie pisać bzdety, widziałem zastosowanie na nocnej grze i może być przydatne.

W oryginale producent podaje formę: silencer. A więc ma obudowę w formie tłumika dźwięku.
Devito 29.05.2009, h. 09:49 Devito
Gdyby dałoby się to zamontować na gazowej replice to byłaby niemal doskonała.
happy666 30.05.2009, h. 15:06 happy666
Chyba rodzaj napędu repliki nie stanowi przeszkody w zamontowaniu tracera. Wystarczy, że gwint będzie 14mm.
stalker190 31.05.2009, h. 15:03 stalker190
Czy w orginalnym SCAR rączka nap.zamka giba przy strzelaniu?!
wija99 31.05.2009, h. 19:57 wija99
Port USB w Broni To chyba najlepsze rozwiązanie. Przydałby się też mp3 lub pendrive w kolbie. Tracer jest bardzo ciekawy. Chciałbym strzelać w nocy przy jego użyciu.