Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 30.12.2012, h. 19:54, dodał: Promant
11

Najnowsze filmy autorstwa: Deathcore Airsoft, eHobby Asia, Airsoft Evike.com oraz CRW Airsoft.



Deathcore Airsoft: prezentacja "pistoletu" Goblin Deuce.

 

 

 

 

 

 

CRW Airsoft: prezentacja serii replik firmy Accuracy Pneumatics Shooting: M4 ASR, modele - 110, 111 i 112. 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: prezentacja pistoletów Cybergun - TANFOGLIO CO2 Gold Limited Custom

 

 

 

 

 

 

Airsoft Evike.com: prezentacja tłumików dźwięku Angel Custom.

 

 

  

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
tomcio1980 30.12.2012, h. 20:48 tomcio1980
Stanowcze NIE dla cyberguna.
nie dość że brzydkie to pewnie drogie
maciorec 31.12.2012, h. 09:56 maciorec
I wykonanie do bani.
wroobelchannel 31.12.2012, h. 12:48 wroobelchannel
lemonvip 30.12.2012, h. 21:55 lemonvip
popieram, Cybergun jest BE bo nie ma przez niego mojej oczekiwanej P90 G&G
Mateuniosnajpa 31.12.2012, h. 10:00 Mateuniosnajpa
Czekam teraz na prawdziwą "Dwururkę"... mam nadzieję że niedługo;)
;) maszynka ISTNIEJE!!! Ale nie wygląda za dobrze;( To je obrzyn a ja bym chciał prawdziwą, długą dwururkę z metalu + drewno...
Mateuniosnajpa 31.12.2012, h. 19:18 Mateuniosnajpa
Damiano13 31.12.2012, h. 14:37 Damiano13
Uwielbiam takie nowości, już z 6miesięcy mają na taktycznym jak nie lepiej
http://taktyczny.com/repliki-asg/pistolety/pistolet-tanfoglio-gold-custom-eric-grauffel-co2.html
1. Od kiedy wszystkie prezentacje replik, obojętnie zagraniczne czy polskie, dotyczą wyłącznie absolutnych nowości?
2. Jeżeli coś nie weszło w tej chwili na rynek to już nie jest ciekawe, bo Ty to gdzieś widziałeś? A skoro Ty widziałeś to wszyscy też?

lol
Promant 31.12.2012, h. 16:43 Promant
KnightMoritz 01.01.2013, h. 03:36 KnightMoritz
Airsoftowi imho bliżej do IPSC niż do realnego pola walki (w pewnym sensie), wiec te pistoleciki zdecydowanie mogą spełnić swoje zadanie jako replika boczna. Fajna sprawa, może sobie kiedyś takie cuś sprawię.
rafalkrawiec 01.01.2013, h. 23:00 rafalkrawiec
Prezentacją Gobliniastego się zawiodłem. Bez pokazu strzelania bo "za zimno", pominęli w sumie najważniejszą część prezentacji, a mogli przecież wejść do jakiegoś ciepłego pomieszczenia. A co do ASR-ek to wizualnie są przyzwoite i podobają mi się. Coś nowego i innego w świecie emek. Choć biorąc pod uwagę moje doświadczenia z jakością APS to bym się nie zdecydował. Nawiasem pytając orientuje się ktoś może czy gdzieś można dorwać lufę do M4 ze żłobieniami jak w tej ASR110?