Daj cynk
Reklama

Aktualności

TM MP5K High Cycle AEG

Świat, 30.12.2012, h. 19:53, dodał: Promant
42

TM MP5K High Cycle AEG - wymarzona replika boczna dla snajpera?



Zapowiadana niedawno replika AEG produkcji Tokyo Marui - MP5K High Cycle - jest już od niedawna dostępna na rynku. Jest to kolejny produkt z serii High Cycle, czyli replik o podwyższonym poziomie ROF. I dlatego MP5K TM reklamowana jest jako produkt dla osób poszukujących szybkostrzelnej repliki bocznej, nie wymagającej dodatkowego tuningu dla podwyższenia ROFu.  

Czyżby wymarzona replika boczna dla snajpera?

Replika wyposażona jest w gearbox high cycle z nowym silnikiem TM: EG30000 HC, zapewniającym szybkostrzelność rzędu 25 BB na sekundę przy prędkości początkowej 280 fps i wykorzystaniu akumulatora stick 8,4 V. 

Waga: 1490 g. Długość: 345 mm. Długość lufy wewnętrznej: 90 mm. Magazynek o pojemności 220 BB. W ofercie eHobby Asia replika kosztuje 310 USD. 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Warlord Shadow 30.12.2012, h. 20:24 Warlord Shadow
Ciekawe jaki rof osiągnie na 9,6 lub lip 11,1V? ;>
Laserowy ROF ;)
tomcio1980 30.12.2012, h. 20:49 tomcio1980
Jak będziesz go kupować, to chcę go pierwszy pomacać
Valor92 30.12.2012, h. 21:10 Valor92
Jeśli magazynek jest elektryczny to pewnie by wymagał modyfikacji zasilania żeby zdążył podawać.
echelon_ 30.12.2012, h. 22:06 echelon_
Tam jest hicap
eMBeKa93 30.12.2012, h. 23:47 eMBeKa93
Czajson(wiking126p) 30.12.2012, h. 20:54 Czajson(wiking126p)
Niby fajne, ale jak za boczniaka to "troszkę" drogie.
A czemu boczniaka? Kangury ostrej używają bojowo.

Poza tym jakie "drogie"? Widocznie za młody jesteś w airsofcie, żeby wiedzieć co to znaczy TM...
Mati13k 31.12.2012, h. 00:54 Mati13k
Raczej nie młodszy od Ciebie, wszystkie mity odnośnie TM(mówię o AEG) są przesadzone(zarówno pozytywne np. magiczne HU, jak i negatywne np. kompletna niepodatność na tuning). 310 USD, czyli w Polsce pewnie coś pod 1200 zł."MP5K TM reklamowana jest jako produkt dla osób poszukujących szybkostrzelnej repliki bocznej" - dlatego boczna.1200 zł za boczniaka(nie chodzi o grzyba), nawet TM to nie jest jakaś super cena.

Co to znaczy TM ? Oświeć mnie(strzelałem już z kilku/nastu(?) TMek).
Czajson(wiking126p) 31.12.2012, h. 13:23 Czajson(wiking126p)
Mati13k - takie przytyki wskazują na Twoje spore kompleksy.Ile miałeś replik TM, że opierasz na tym swoją wypowiedź? W życiu nie wezmę w rękę AEGa TM. Zerowa wytrzymałość na tuning, PLASTIKOWE wykonanie, które po tygodniu dwóch świeci się i wygląda jak bazarowy produkt. Do łez ze śmiechu doprowadzają mnie stwierdzenia: plastik TM lepszy od ZnAl - nawet WE w ich nowych gaziakach przeskoczyło ich plastik o kilka dekad. Kultura i zasięg jak na stocka są dobre, co nie zmienia faktu, że podobny efekt osiągniesz przy każdej innej replice z dobrze dobranymi komponentami, inwestując mniej i posiadając lepiej i realistycznej wykonaną replikę.O ile w kwestii replik gazowych TM jest poza konkurencją (osiągi, stockowe wykonanie jest słabe) to rynek AEGów jest dla nich stracony (wyjątkiem jest P90). Nie powtarzajcie bzdur tego typu, jeżeli Wasz jedyny kontakt z tymi replikami był wzrokowy.
Wojciech_G 01.01.2013, h. 12:20 Wojciech_G
"Zerowa wytrzymałość na tuning" ; D
Laokoon 02.01.2013, h. 02:50 Laokoon
W TMach trzeba niestety z miejsca wymienić zębatki na stalowe bo ich oryginalne są słabe niestety i mocowych tuningów nie wytrzymują. Co do HU - zawsze działają bez zarzutu. Może rynek AEG jest dla nich stracony ale tylko poza Japonią. Oni najwięcej produkują na rynek wewnętrzny gdzie są takie a nie inne przypisy dotyczące replik brani palnej i tyle.

Od siebie dodam jedno - innego elektrycznego MP7 niż AEP TM nie polecam. Inne produkty, przede wszystkim osiągami w stocku, nie dorastają TM do pięt niestety.
SHOGUN_YAMATO 02.01.2013, h. 21:12 SHOGUN_YAMATO
Z tego, co pamiętam, to kurs dolara z grudnia wynosił średnio w przybliżeniu 3zł, więc za sztukę zapłacilibyśmy jakieś 930zł, a nie 1200zł. Swoją drogą muszę powiedzieć kuzynowi, zawsze chciał biegać z takimi dwoma. :D
lukebuka 03.01.2013, h. 20:00 lukebuka
SHOGUN_YAMATO 30.12.2012, h. 20:55 SHOGUN_YAMATO
Idealna broń do CQB :)
darksoviet 30.12.2012, h. 20:56 darksoviet
Do budynku w sam raz, do tego boxa podkręcanego dźwiękiem :D
gloomer 30.12.2012, h. 21:19 gloomer
25bb/s na 8,4? Ja piernicze to demon :D!
Mixon 30.12.2012, h. 21:53 Mixon
Niezłe.
Jaszcząb 30.12.2012, h. 21:55 Jaszcząb
Jak to na lipo 11.1 V musi miotać. ;D
wespoli 30.12.2012, h. 22:21 wespoli
Gdzie do tego wchodzi batka?
stick nad lufą, wkładany od tyłu.
kugelblitz 31.12.2012, h. 11:29 kugelblitz
Alanos 30.12.2012, h. 22:58 Alanos
Jeśli to ma zasięg jak każdy inny marui to może i na główna się nada. Cudo :)
METEOR 30.12.2012, h. 23:19 METEOR
Ciekawa :)


Widywałem osoby co miały 29 bb/s przy 490 fps ...
Taaa, u takich replika służy jako przedłużenie penisa... Smutne.
kostekmenel 30.12.2012, h. 23:59 kostekmenel
W końcu ktoś to otwarcie powiedział :D
SHOGUN_YAMATO 31.12.2012, h. 00:48 SHOGUN_YAMATO
Też widziałem, w broni wsparcia bardzo przydatne to kładzenia zapory na 50 metrze.

mp5 dla nie za duże jako druga, ale dla spotera akurat.
Landsil 31.12.2012, h. 11:08 Landsil
To była emka ...
METEOR 01.01.2013, h. 15:52 METEOR
Wukasz 31.12.2012, h. 00:31 Wukasz
Jak zrobią tak MP7 to będzie ciekawe. Bo MP5K to ergonomiczny gniot.
A co w Kurzu jest takiego nieergonomicznego ? Mógłbyś rozwinąć temat
kugelblitz 31.12.2012, h. 11:31 kugelblitz
Landsil 31.12.2012, h. 11:11 Landsil
A jeszcze lepiej konwersję to mojego P90 :)
replika P90 HC już dawno jest na rynku była chyba druga w seri HCpierwszy jeśli się nie mylę był AUG

http://www.youtube.com/watch?v=mfxdCy9V3iE
http://www.youtube.com/watch?v=CHXcH1XvY_A
lemonvip 01.01.2013, h. 22:16 lemonvip
Kajor 31.12.2012, h. 16:32 Kajor
Tragiczna końcówka komory zamkowej od MP5 A1/SD1, tragiczna szyna Picatinny, tragiczny podwójny magazynek... Dali ciała.
Nie tylko wygląd się liczy ;)
Reegz 31.12.2012, h. 20:27 Reegz
pav 31.12.2012, h. 18:53 pav
Ta szczerbinka też jakaś inna niż w standardowych MP5. Ciekawe czy taka jest w oryginale?
Kajor 01.01.2013, h. 15:38 Kajor
W "K" są szczerbiny, w "długim" MP5 - przezierniki.
lukesob 01.01.2013, h. 19:08 lukesob
Dla hejterów TM - CYMA jest na pewno lepsza...
Za oceanem dużo więcej zabaw ASG rozgrywa się w warunkach CQB. My mamy lepsze lasy. Wnioski nasuwają się same.
Ogniomistrz 02.01.2013, h. 01:07 Ogniomistrz
Fajnie że TM coś robi. Fajnie że oznaczenia zgodne z pierwowzorem, chodź tutaj ich nie widzę(chyba że szyna zakrywa). I dlaczego ABS. Prawo im zabrania produkowania replik ze stali?
Szczerze mówiąc, to tak, tam Glock ze ZnAlowym zamkiem to jest szara strefa. A tamtejsza Policja nie ma nawet krzty litości i potrafi całe serie replik konfiskować jak im coś nie przypasi.
Pritcher 02.01.2013, h. 09:13 Pritcher
O ile wiem, dokładnie tak.

Popatrz zresztą na "japończyki" - wszystkie te Tanaki, Marushiny, Maruzeny... plastik na plastiku i plastikiem pogania. To, ze bywa to piękny plastik, czasem aż dający się pomylić z metalem - fakt, ale wciąż plastik.

Japonia ma w dziedzinie broni bardzo drakońskie prawo, i nie ma przebacz - wspomnij smutna historię replik w systemie Cassiopeia: uznano je za nielegalne i cały zapas rewolwerów poszedł na przemiał :(
Errhile 02.01.2013, h. 09:13 Errhile
Ogniomistrz 02.01.2013, h. 01:07 Ogniomistrz
Fajnie że TM coś robi. Fajnie że oznaczenia zgodne z pierwowzorem, chodź tutaj ich nie widzę(chyba że szyna zakrywa). I dlaczego ABS. Prawo im zabrania produkowania replik ze stali?
Axel 02.01.2013, h. 11:25 Axel
Tył zamka jest paskud ALE suwnice nie wyglądają na zalane. Czyżby w końcu możliwe było mp5ka3 bez piłowania?
http://www.dndguns.com/images/dsc08476.gif
KennyASG 02.01.2013, h. 15:57 KennyASG
Broń świetnie sprawdza się w Battlefield 3 ;)
Przekonałeś mnie! -.-
senkuPH 02.01.2013, h. 20:13 senkuPH
No, chociaż ciebie udało mi się przekonać.
KennyASG 04.01.2013, h. 16:40 KennyASG