Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty WE

Świat, 25.05.2009, h. 19:44, dodał: Promant
35

Na forum A.G.G.M.A. zamieszczono zdjęcia ilustrujące aktualnie realizowane projekty replik ASG GBB firmy WE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie A.G.G.M.A. [Advanced Gas Guns for Milsim and Airsoft & WE Owners Club] zamieszczono, za zgodą WETTI [WE Tactical Training International Ltd.], fotografie przedstawiające aktualnie realizowane projekty gazowych replik ASG firmy Wei Tech

 

 

Zdjęcia prezentują części replik oraz prawie kompletne repliki w fazie prototypowej i w trakcie wstępnej produkcji. Możemy zatem oczekiwać, że wkrótce na rynku pojawią się nowe repliki gas blow back pod marką WE: SCAR [o którym już pisaliśmy w newsach], PDW oraz SA80

 

 

 

 

 

 

 

Wei Tech przygotowuje także pistolety GBB BrowningLuger z bębnowym magazynkiem.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.aggma.com

www.weairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gekon_1 25.05.2009, h. 19:50 Gekon_1
HaHa biegać z takim magazynkiem i gdzie to chować
men3L 25.05.2009, h. 19:51 men3L
L85A1 GBB ? Ciekawe.
slog 25.05.2009, h. 19:55 slog
Z tym magiem to porażka...
aciepk 25.05.2009, h. 19:57 aciepk
Metalowy BHP Mk.III! Geeez jak się cieszę!
Jak tylko się pojawi będę miał na sprzedaż tanakowskiego BHP
berylpl 25.05.2009, h. 19:59 berylpl
do tego lugera mi tylko jedno określenie pasuje. Jenoist.
_majster_ 25.05.2009, h. 20:00 _majster_
miło że firmy się rozkręcają z GBB, ciekawiej będzie na rynku a jak dobrze zrobią te Lki to już kompletnie bajka

PS. Slog - grunt to szybko łapać sarkazm nie?
MrHK 25.05.2009, h. 20:12 MrHK
Super. Już se wyobrażam- Luger SAW, 3000nrd magazine, rof1500/s
figlar 25.05.2009, h. 20:13 figlar
w szerokim rękawie
Prezes_____ 25.05.2009, h. 20:16 Prezes_____
heh, fajnie wyglądająte korpusy w skrzynce
Morn 25.05.2009, h. 20:18 Morn
nie chce wam chłopaki psuć światopoglądu ale takie magazynki istniały i były na wyposażeniu artylerzystów podczas pierwszej i drugiej wojny światowej
Terenowy 25.05.2009, h. 20:22 Terenowy
Dokładnie jak pisze Morn. Były chyba lekko inne:

$3
scynek 25.05.2009, h. 20:26 scynek
Z tym magiem, że tak powiem, rozwiązanie ciekawe, tudzież oryginalne. Z tym bębnowym w pistolecie.
Kelly 25.05.2009, h. 20:34 Kelly
Dzięki temu magazynkowi do lugera można lepiej odwzorować sylwetkę oficera w I wojnie
thewojtz 25.05.2009, h. 20:34 thewojtz
hej! a to nie jest elka Army (/G&G?- raczej army przez jakość zdj. nie jestem w stanie ogreślić czy napisy to R85A1 series czy coś innego ale raczej Army)?!
Miła nowość dla posiadaczy eLek


Pozdrawiam Wojdatuz
hilaran 25.05.2009, h. 21:00 hilaran
Pamiętam, że też się zdziwiłem jak zobaczyłem w "Magazynku" Lugera z bębnem. Ale to była odpowiedź na zapotrzebowanie artylerzystów którzy nie dostawali karabinów ani karabinów maszynowych, bo były za ciężkie i nieporęczne. Tak więc zwiększono magazynek i dorobiono kolbę doczepianą. taki para-karabinek z pojedynczym ogniem. Wyglądało to troche jak mały tommy gun.
Promant 25.05.2009, h. 21:36 Promant
Przypominam niektórym, że celowe dodawanie debilnych komentarzy może skutkować blokadą możliwości komentowania.

Wypadałoby także najpierw trochę się zorientować w temacie zanim się napisze jakąś bzdurę.

BTW
właściciele artyleryjskiej wersji Lugera na pewno ucieszą się z repliki maga bębnowego; zwłaszcza jeżeli ktoś bawi się w rekonstrukcję. A jeśli jeszcze będzie miał właściwą pojemność to już w ogóle perełka.
$3
Baker2222 25.05.2009, h. 22:12 Baker2222
Pisze r85a1 series
hasfa 25.05.2009, h. 22:29 hasfa
niezła parabelka I ten magazynek... mmmm... chowajcie sie narody ^^
Lka tez ładna (GBB <3), przynajmniej na zdjęciach... zobaczymy jak to sie sprawdzi w praktyce
Cement 25.05.2009, h. 23:01 Cement
A czy ta kolba nie służyła tez czasem jako "futerał" ?
Promant 25.05.2009, h. 23:05 Promant
To była kabura skórzana z "plecami" wzmocninymi deską. Końcówka osłaniana skórzana nakładką miała zatrzask, którym montowało się kolbę do chwytu pistoletu.

BTW:
jakie znaczenie ma skorupa, na bazie której wykonano GBB? GHK AKSU jest na platformie Boya, a elka może być na na R85A1.
Morn 25.05.2009, h. 23:05 Morn
zgadza się. to była kolba i kabura w jednym. ale to nie miejsce na szpanowanie wiedzą
McGiver 25.05.2009, h. 23:13 McGiver
ELUNIA GBB?? super!

el. blowback w mojej L85A1 G&G jest odłączony - szkoda zachodu z haczykami. Ale GBB.. Ekhem.. "I nie wódź nas na pokuszenie..."
Konrad_BW 26.05.2009, h. 09:54 Konrad_BW
Magazynek bębnowy do Parabellum HA! musze go mieć
thewojtz 26.05.2009, h. 14:34 thewojtz
Takie ma znaczenie, że jak ktoś ma już eLę army będzie gdzieś (albo po prostu tak jak to było przy aksu boyia, dało się to gdzieś kupić) mógł kupić zestaw GBB i cieszyć się zwiększonym lansem i może ostatecznie realizmem
EternalSniper 26.05.2009, h. 16:21 EternalSniper
co się lugera czepiacie ? Takie magazynki do niego były również...
I używane chyba bardziej przez artylerzystów
Dawidzik1 26.05.2009, h. 16:34 Dawidzik1
Lugera z bębenkiem można od dawna kupić od Tanaki na WGC Ale zobaczymy jak tu będzie z ceną wyglądać
Chmielu 27.05.2009, h. 01:20 Chmielu
Luger z bębenkiem? Tylko pytam. Gdzie byli rodzice, gdzie oni byli...
Moses 27.05.2009, h. 10:38 Moses
Spieracie sie o to na jakiej podstawie bedzie robiony L85 a nie widzicie ze na zdjeciach widac tez Taiwanskie wersje M16 (T85?) Kiedy ktos wyda old schoolowa wersje M4 w GBB ?

Co do lugera to prawie wszystko o czym piszecie jest prawda, tylko nikt tez nie zauwazyl ze artylerzysci uzywali modelu P8 Artillery z dluga lufa
$3
model na samej gorze
Dawidzik1 27.05.2009, h. 10:45 Dawidzik1
Promant 27.05.2009, h. 12:55 Promant
Moses:
zauważył, zauważył. A nawet wrzucone są linki do fotek.
Moses 27.05.2009, h. 14:43 Moses
Wybacz promant nie zauwazylem
EternalSniper 27.05.2009, h. 23:12 EternalSniper
pomyślałem poprostu, że pominę fakt, iż używali Artilery model. Przecież to oczywiste, a Ty odrazu, że niewiedza x(
obraziłeś mnie w tym momencie Moses...
Moses 28.05.2009, h. 10:01 Moses
Oj Snajper przpraszam Cie To co dla mnie i dla Ciebie jest oczywiste, dla innych jest swoistym novum Mam nadzieje ze juz sie nie gniewasz
ravic 30.05.2009, h. 15:36 ravic
Tylko czemu L85a1 a nie A2 . No ale tylko czekać i kupować.
Ryan88 01.07.2009, h. 21:57 Ryan88
poczekam aż zrobią gazowe wersję A2 tego L85 i je kupię. Chyba, że wcześniej to samo zrobi WA albo Inokatsu (marzenia...)