Daj cynk
Reklama

Aktualności

ICS - M1 Garand preorder

Świat, 28.12.2012, h. 16:30, dodał: Promant
12

Replika AEG M1 Garand, firmy ICS, jest już dostępna w przedsprzedaży. 



Oczekiwana przez wielu miłośników airsoftu historycznego i rekonstruktorów, replika AEG M1 Garand, produkcji firmy I Chih Shivan, jest już dostępna w przedsprzedaży. Według Evike.com dostępność w sklepie przewidywana jest na luty 2013. Czyli kto pierwszy ten lepszy - zaczyna się wyścig zamawiających.

 

 

 

 

clip_image0016.jpg

 

 

 

Wiele osób na pewno ucieszy wiadomość, że cena preorder jest dużo bardziej przystępna niż, podawana wcześniej przez producenta, sugerowana cena na poziomie ponad 600 USD. Obecnie w przedsprzedaży na stronie sklepu Evike.com replika dostępna jest w cenie 390 USD, natomiast sklep WGC oferuje Garanda za 396 USD.

 

 

 

 

aeg_m1g_l.jpg" src="/var/images/text/384039/2/ics_aeg_m1g_l.jpg" alt="ics_aeg_m1g_l.jpg" width="500" height="217" />

 

 

 

 

 

Źródła:

AEG-M1G">www.wgcshop.com

www.evike.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wroobelchannel 28.12.2012, h. 16:49 wroobelchannel
Irytujący jest ten niedosyt replik, robią preordery, rozchodzi się w sekundę, jest dalej popyt, ale replik brak. Ehh.
Zgadzam się, BAR w Gunfire pojawił się dzisiaj w ilości sztuk 1! Był dostępny chyba kilka sekund. Następna dostawa nie wiadomo kiedy będzie. Sam nie wiem jakim cudem udało mi się kupić M1 Carbine CO2 parę dni temu, też była jedna sztuka na sklepie. Dziwna polityka...
historian1970 28.12.2012, h. 18:14 historian1970
Nie rozeszła tylko poszła do recenzji
kjujiczek 28.12.2012, h. 18:26 kjujiczek
Historian, daj jakąś reckę jak się spisuje :P Zaraz mnie hejterzy zjedzą za offtop.
wroobelchannel 29.12.2012, h. 00:27 wroobelchannel
Reckę zrobię jak będę w kraju 18 stycznia, sam się nie mogę doczekać żeby to w łapki wziąć:)

ps. kjujiczek, chcesz powiedzieć, że BAR wróci na sklep po zrecenzowaniu?
historian1970 29.12.2012, h. 09:37 historian1970
MICHAL 28.12.2012, h. 16:54 MICHAL
No nieźle, tańszy o 9,95 lub 3,95 dolców od garanda g&g w przedsprzedaży :) Kiedy pokażą jak strzela? Przecież nie będziemy kupować kota w worku ;)
Oni chyba tego właśnie chcą...
FUBAR13 28.12.2012, h. 17:13 FUBAR13
Garand g&g w przedsprzedaży? Dajcie jakiś link bo coś mnie ominęło.
szuwi 28.12.2012, h. 18:38 szuwi
g&g w przedsprzedaży... aż w Idaho
http://www.combatsportsupply.com/gngm1garandstockaeg.aspx
MICHAL 28.12.2012, h. 19:55 MICHAL
A mówiłem, że będą się bili ceną. Swietnie, swietnie...
historian1970 29.12.2012, h. 09:41 historian1970
Ahmed 29.12.2012, h. 23:18 Ahmed
Bardzo dobrze,miejmy nadzieję że z korzyścią dla nas :)
maciorec 31.12.2012, h. 09:51 maciorec
czekam na recenzje i t
est celności :P