Daj cynk
Reklama

Aktualności

RWA video special

Świat, 25.05.2009, h. 16:07, dodał: Promant
9

RedWolf Airsoft: video review trzech różnych replik ASG: SG Noveske N4 GBB, WA Patriot M4 GBB oraz TM M4 SOPMOD AEG.



 

 

 

 

 

 

 

 

Toni z RedWolf Airsoft przesłał nam informację o wyemitowaniu najnowszego RWA video special. Tym razem video review RedWolfa prezentuje trzy różne repliki airsoftowe. Dwie z nich to repliki systemu gas blow back: firmy SocomGear Noveske N4 oraz firmy Western Arms Patriot M4. Trzecia replika to produkt firmy Tokyo Marui: M4 SOPMOD AEG.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Marcinek83 25.05.2009, h. 16:30 Marcinek83
Szkoda że RedWoolfa nie ma w Polsce.
cardamon 25.05.2009, h. 17:01 cardamon
ten kudłaty z wadą wymowy powinien być zamykany na czas krecenia reklamówek, ciezko zniesc jego sepleniącą angielszczyzne !!
Devito 25.05.2009, h. 17:09 Devito
Redwolf ma fajne filmiki, a prowadzący zawsze zrobi coś z jajem! Jak doszło do zadań to przypomniał mi się program motoryzacyjny TopGear. W wydaniu airsoftowym? Czemu nie!
xasistis 25.05.2009, h. 17:10 xasistis
"You should not have sex with your rifle" - prajsles!
szalma 25.05.2009, h. 17:27 szalma
Trzeba się postać żeby nie trafić z granatnika. Rozumiem ,że do Patriot Pistol trzeba sobie kupić kolbę i będzie wyglądać jak M4 Tank od G&P
Promant 25.05.2009, h. 18:47 Promant
Patriot to Patriot. Wygląda dokładnie tak jak powinien wyglądać i nie ma żadnej kolby.
A twórczość G&P nie ma nic wspólnego z Patriotem. Co najwyżej to właśnie "tank" marnie naśladuje Patriota, a nie odwrotnie.
sjzmisiek 25.05.2009, h. 22:48 sjzmisiek
ahhh nie ma to jak m4 WA (lub woc) ale ten sopmodzik też kuszący
Ghandi2 26.05.2009, h. 13:08 Ghandi2
"Redwolf ma fajne filmiki, a prowadzący zawsze zrobi coś z jajem! Jak doszło do zadań to przypomniał mi się program motoryzacyjny TopGear. W wydaniu airsoftowym? Czemu nie! "
W dodatku ten z krótką fryzurą ma ładnie "wypieszczony" brytyjski akcent. Wiadomo, że tylko brytyjczycy robią programy z klasą (poza kilkoma wyjątkami) . Coś w Hong Kongu zostało z tego
pablo79 27.05.2009, h. 12:07 pablo79
Testy celności na niewyzerowanych przyżadach celowniczych-żenada.