Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 24.05.2009, h. 23:06, dodał: Promant
18

Airsoft GI: ASG AEG ARES Tavor. AATV: Magguard. Uncompany: high ROF upgrade.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI wyemitował film prezentujący replikę ASG AEG Tavor, produkcji firmy ARES.

 


 
 

AATV zamieściła kolejne short review. Tym razem tematem jest gadżet: Magguard.

 

 
 
 

Sklep Uncompany zaprezentował film przedstawiający różnicę ROF między stockowym M4 Tokyo Marui, a oferowanymi przez UN: custom 320fps standard upgrade plan M4 oraz custom high RPS upgrade plan M4.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gross 24.05.2009, h. 23:46 gross
Nie mogę powstrzymać się od głupiego komentarza, przecież nawet w stockowym S-System przy zmianie baterii z mini 8,4V na 11,V Li-Po będzie zajebista różnica w ROFie
KWIA_TEK 25.05.2009, h. 00:01 KWIA_TEK
W jednym z filmów Woodego Allena jest scena w piekle. Allen zjeżdża windą do piekła i słyszy komunikaty - "Poziom -7 niewierni małżonkowie, poziom -8 prawnicy, poziom -9 wynalazca plastykowego sidingu". Wiem kto dołączy niedługo do "inżyniera" na poziomie -9... wynalazca MagGuard
ajgor_aa 25.05.2009, h. 00:19 ajgor_aa
Magguard całkiem fajny bajer,tylko czy mi się zdaje, czy jego angielski z każdym odcinkiem jest mniej zrozumiały?
cassius 25.05.2009, h. 00:47 cassius
O proszę. To nie tylko ja w chyba 2 miejscach usłyszałem bliżej nieokreślony bełkot. Mogliby poćwiczyć bo o ile ograniczeń z zakresu słownictwa raczej nie mają to wymowa pozostawia nieco do życzenia
capri 25.05.2009, h. 06:49 capri
Promant, Ty jesteś naprawdę bardzo chory. Może jakaś terapia by się przydała?
Promant 25.05.2009, h. 09:24 Promant
OGorki 25.05.2009, h. 09:33 OGorki
Chyba się zakochałem. Ten T.A.R jest prześliczny... ^^
Szkoda, że moje uczucie ostudzi cena...
HateMe 25.05.2009, h. 10:46 HateMe
Wróciłeś z Tomaszowa i od razu zacząłeś wrzucać newsy?

Btw. MagGuard to śmieszna rzecz, tyle że za 5 złotych w pasmanterii można sobie uszyć 5 podobnych bajerów.
Mavie 25.05.2009, h. 11:43 Mavie
Jak do swojego G36 JG podczepiłem lipo 11 V to siał jak minigun, większe napięcie - większe obroty silnika - większy ROF, to nawet dzieci kupujące odpustowe AEGi wiedzą.
TAVOR jest przepiękny Jak się u nas pojawi w rozsądniejszych cenach to chyba sobie sprawię prezent
Jangi 25.05.2009, h. 11:54 Jangi
W Polsce Tavory będą za mniej więcej 3000zł.
Plutonowy 25.05.2009, h. 12:39 Plutonowy
Panowie z AATV powinni do występowania w filmikach zatrudnić pana z filmiku wyżej. To pierwsze co mi się nasuwa na myśl po ich obejrzeniu. Drugie to to że ten tavor nie jest taki brzydki icon_smile
Noxagon 25.05.2009, h. 13:36 Noxagon
Od początku jak widziałem newsy zakochałem się w nim , tylko ta cena . Ech może kiedyś.
Prezes_____ 25.05.2009, h. 14:23 Prezes_____
To ja zacznę tak:
- czy wie ktoś w jakich cenach będzie oscylował ten tavor?
-i gdzie można dostać ten Magguard, ale w Polsce?

Pozdrowionka
Hornet 25.05.2009, h. 15:22 Hornet
Promant 25.05.2009, h. 16:19 Promant
$1

Jak napisał Capri: taka choroba, nieuleczalna...
Augustus 25.05.2009, h. 18:44 Augustus
Piękny Tavor Gdybym nie kupił swojego Type 97b korzystając z niskiego wtedy kursu $, żałowałbym teraz że nie poczekałem na Tavora ;]
adamskiGSP 25.05.2009, h. 23:52 adamskiGSP
Producent MagGuarda rzeczywiście obudził się rychło w czas, pozostanę przy CTI.
kardasan 27.05.2009, h. 10:14 kardasan
@Jangi

skąd te 3000zł? Cena u redwolfa jest 500$. Jak przemnożysz przez aktualny kurs dolara to nijak 3000 nie wyjdzie. No chyba, że nasi kochani sprzedawcy będą chcieli mieć marżę ~100%