Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 27.12.2012, h. 12:43, dodał: Promant
10

Najnowsze filmy eHobby Asia, Airsoft Evike.com, RA-Tech oraz Deathcore Airsoft.



eHobby Asia: repliki produkcji CAA Airsoft - M4 Carbine CQB oraz konwersja RONI CAA do pistoletu P226.

 

 

 

 

  

 

 

 

Airsoft Evike.com: prezentacja repliki Echo1 Ohio Ordnance Works M1918 SLR

 

 

 

 

 

 

RA-Tech: KIMBER STAINLESS II. 

 

 

 

 

 

 

Deathcore Airsoft: prezentacja repliki AEG - ECHO1 XCR-L.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
morf420 27.12.2012, h. 12:57 morf420
konwersja mimo wszystko nadal według mnie bez sensu... po co to komu... kupujesz replikę broni bocznej w wiadomym celu... chciał bym mieć tego typu maszynę, wybrał bym mp7 lub coś podobnego.
Sens by to miało, gdyby dysponowało taką przedłużką lufy jak w tych tłumikach power-up dla MP7. A co do sensu ostrej wersji, więcej strzałów jednocześnie i większe skupienie, bo lepiej się trzyma i odrzut jest lepiej rozłożony. No i to jest wersja dla takich co nie mają kasy na MP7
Oleander 27.12.2012, h. 13:51 Oleander
Wiesz co, bardzo dużo osób w stanach strzela się tylko na takich arenach cqb. Znam tam takiego jednego gościa i właśnie on ma tylko pistolet i konwersje, i to jest jego replika gówna. Replika jest nadal mała i nadaje się do cqb, a polepsza celność i mobilność. U nas raczej się to nie przyjmie, bo nie ma takiej potrzeby. Tak jak napisałeś, że ktoś kto kupuje pistolet , zazwyczaj używa go jako broń boczna. Jednak gdyby było u nas przez cały rok 20+ stopni, raczej takie coś bym kupił do cqb, bo mam dobrą replikę boczną, i mogę wydać 300 zł i mieć coś pokroju mp7, a nowej repliki nie chce.
Monster1270 27.12.2012, h. 14:01 Monster1270
sp9wlc 27.12.2012, h. 13:59 sp9wlc
ten CAA M4 CQB bardzo mi sie podoba, choć sam preferuje kolory czarne to ten kolorowy bardzo mi pasuje, jest estetyczny
FUBAR13 27.12.2012, h. 14:25 FUBAR13
Ciekawe ile będzie kosztować ten BAR w Polsce.
koło 2 kloców, renifery Mikołaja coś mówiły o 1800zł no ale pożyjemy zobaczymy :)
Ahmed 27.12.2012, h. 15:10 Ahmed