Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 20.05.2009, h. 17:11, dodał: Promant
27

MadBull: front Noveske do replik ASG PTW i GBB. PRoG4: nowy zespół kurka do pistoletu 1911. CRW Airsoft: Toysoldier AN/PRC-148MGW: M1903A1 Springfield.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma MadBull wypuszcza na rynek limitowaną serię 200 zestawów frontu RIS typu Noveske do replik ASG PTW i GBB. Zestaw pasuje do replik gazowych oraz PTW: SOCOMGEAR, WE, Systema, oraz WA. Produkt można zamawiać bezpośrednio na stronie producenta.

 

 

Firma PRoG4 oferuje kolejny produkt, tym razem: nowy zespół kurka do pistoletu 1911 Military Model. Części, wykonane w technologii CNC, pasują do 1911 Tokyo Marui

 

 

CRW Airsoft reklamuje zestaw Toysoldier: AN/PRC-148. Zestaw pracuje na 21 kanałach, o częstotliwościach dostosowanych do różnych stref krajowych. 

 

 

Firma MGW oferuje sprężynową wersję repliki karabinu M1903A1 Springfield. Z dniem 20 maja MGW rozpoczyna zbieranie zamówień na replikę, która oparta jest na bazie sprężynowego BAR-10

 

 

 

Części metalowe w ciemnym, metalicznym wykończeniu. Replika akceptuje oryginalny bagnet. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu 

www.moaurosgunworks.webs.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 20.05.2009, h. 17:21 Codename666
<gwiżdże> nieźle mówię o Springfieldzie
Capuchino 20.05.2009, h. 17:25 Capuchino
Popieram kolegę z dołu
Karol_K 20.05.2009, h. 17:25 Karol_K
A Czy ten Springfield nie jest czasem dużo za szeroki w zamku ?
Guest (ID:6452) 20.05.2009, h. 17:38 Guest (ID:6452)
Mało toto przypomina oryginał... Ale się starają
Christopher89 20.05.2009, h. 17:45 Christopher89
$3

Drewienko w Springfieldzie mi sie podoba:D reszta ujdzie w tłoku, ale rączka przeładowania to totalna klapa ;/
WolfHeart 20.05.2009, h. 18:01 WolfHeart
No, Springfield niestety średnio udany, poza bardzo ładnym łożem. MGW powinno zrobić całość od podstaw, a nie kombinować z konwersjami do czegokolwiek, bo różnice z oryginałem dość mocno rzucają się w oczy.
cziman 20.05.2009, h. 18:04 cziman
Bardzo ciekawił mnie ten AN/PRC. Bardzo, bardzo chętnie bym coś takiego kupił, nawet jeżeli byłoby bez szyfrowania czy bajerów w stylu przesyłu danych..

..ale jak przejrzałem opis na ebay stwierdziłem że sobie jaja robią. Ten badziew nie działa nawet na właściwych częstotliwościach - a i podejrzewam że pozostałe dane techniczne dyskwalifikują ten bubel.

Słaba próba oszustwa - nie ma nic wspólnego z oryginałem.
Codename666 20.05.2009, h. 18:51 Codename666
Sam fakt, że pasuje do niego oryginalny bagnet zasługuje na pochwałę
Foka 20.05.2009, h. 18:58 Foka
A Ty cziman potrafisz się w ogóle wypowiadać nie używając mocnych słów? Np. zarzucając komuś oszustwo? Kto tu, albo na stronie producenta napisał, że funkcjonalności są zgodne z oryginałem?

To zwykłe radyjko amatorskie FRS/GMRS do zabaw militarnych pracujące na częstotliwościach podanych przez producenta. To, że Tobie te częstotliwości się nie podobają i, że nie przeczytałeś opisu i po zdjęciach myślałeś, że ktoś sprzedaje AN/PRC-148 nie znaczy, że to jest oszustwo ani bubel. Chyba, że nie znasz pasma FRS/GMRS, ale to znowu jest tylko Twój problem.

Zresztą z opisu jednej z aukcji na ebayu wynika, że są też wersje pracujące na PMR.
Pritcher 20.05.2009, h. 20:00 Pritcher
Czyli te radio nie obsługuje jednocześnie częstotliwości PMR i FRS/GMRS ?
ramiel 20.05.2009, h. 20:14 ramiel
I części kompatybilne z VSR10.
cziman 20.05.2009, h. 20:16 cziman
Foka: I właśnie radyjek do zabaw militarnych szukam - z tym że mi zależy żeby radyjko funkcjonowało jak jakiś przenośny AN/PRC, nie zaś tylko wyglądało podobnie - wyglądać może zupełnie inaczej, byle miało zasięg oryginału... chyba że zapakowanie bebechów od takiego maxcoma do AN/PRC-148 daje +400% do zasięgu.
W.Zajcev 20.05.2009, h. 20:36 W.Zajcev
To kup motorole w czym problem?
sieta 20.05.2009, h. 20:40 sieta
Jak szukasz czegoś co działa jak oryginał to polecam oryginał Widziałem kiedyś na ebay'u za jakieś 7-8 tys USD. Thales robi również modele cywilne, poszukaj w sklepach w USA, aczkolwiek tanie nie są i nie jestem pewien czy nie są objęte embargiem.
Jeśli chodzi o zabawy militarne, to w 99% przypadkach wystarcza właśnie to, czym jest ta replika Toy Soldiers, amatorskim radyjkiem wsadzonym w coraz ładniejsze opakowanie. Mi się podoba, czekam na recenzje kogoś, kto się skusi.
Foka 20.05.2009, h. 21:13 Foka
cziman, to przerzuć się na CB radio. Nie ma innego sposobu, chyba, że na każdym postoju będziesz rozkładał 7m maszt. Taka jest fizyka, propagacja fal itd... Dla dwukrotnego zwiększenia zasięgu w paśmie PMR moc musiałbyś zwiększyć ok 10-krotnie, a nadal las, budynki, wzgórza bardzo by to tłumiły.
Kelly 20.05.2009, h. 21:37 Kelly
zakupcie sobie PRC25
wija99 20.05.2009, h. 21:54 wija99
Zawsze pozostaje gadu gadu w komórce. Najcichszy chyba sposób
happy666 20.05.2009, h. 22:46 happy666
Ano fakt, nikt nie porządany nie może wejść na kanał Chyba, że airsoft wyewoluuje w strone nowoczesnego pola bitwy, zaawansowanej kryptografii i technologii informatycznych. Tak poza oftopem oftopa to byłby dobry pomysł na scenariusz: przechwycić numer i nadać fałszywy komunikat, zakładając, że odbiorca nie ma listy kontaktów
EternalSniper 20.05.2009, h. 23:39 EternalSniper
ten springfield na pierwszy rzut oka jak M1 Garand ^__^
btw. zawsze marzyłem o porządnym radyjku na pole bitwy ; o
HellCat 21.05.2009, h. 09:07 HellCat
A czemu zamek tego Spiringfield'a tak dziwacznie do tłu wystaje??
Lamberdt 21.05.2009, h. 10:48 Lamberdt
To radio to jest porażka bo?
FRS oraz GRMS jakby nie było to są nielegalne częstotliwości dla ludzi bez licencji. Kto używa i nie zdaje sobie sprawy to szczere gratulacje. Po drugie to oprócz CB legalne są częstotliwości tylko i wyłącznie PMR z mocą nadania max 0,5w przy czym nadajnik nie może być modyfikowany (ingerencja w antenę) a tutaj mamy antenkę, która także przekreśla ten radiotelefon do użytku przez śmiertelników bez licencji. Foka - propagacja propagacją ale cb radio potrzebuje właśnie dużych mocy aby jakieś większe dystanse osiągnąć i proszę nie opowiadać bajek o masztach kilkumetrowych. Są odpowiednie anteny do poszczególnych pasm, które BARDZO DOBRZE sprawdzają na wiele km. w cb długość fali jest większa ale nie jest to idealne rozwiązanie do "ręczniaków". Dla ogółu społeczeństwa airsoftowego pozostaje standard PMR albo proponowane cb (najczęściej gabaryty cegłówkowe ;p ).
Wnioskuje o zapoznanie się z prawem i ustawami UKE aby być świadomym swoich czynów oraz mieć pojęcie o radiotelekomunikacji jakieś. To jest rozległy temat.

Jak ktoś chce sobie atrapę takiego radia zrobić z pmr lekko naruszając prawo niech poprosi kogoś kto się zna na elektronice trochę aby zamiast anteny w pmr'ce zrobił gniazdo (bnc albo sma) i do tego można od razu albo na kablu (jak w tym zestawie) podpiąć antenę. Z wyjść zestawu słuchawkowego skorzystać i podpiąć jakąś słuchawkę telefoniczną z przyciskiem w roli PTT i mamy takim rozwiązaniem pmr o trochę lepszych parametrach, która zamknięta w jakimś pudle imituje radio pseudo-wojskowe.
Moses 21.05.2009, h. 12:31 Moses
Chorera musza swoja motorole sprzedac. Nie dosc za ma 4 waty to jeszcze ma antenke i dziala w pmr/frs/lpd. A noz mi kare wlepia
cziman 21.05.2009, h. 16:26 cziman
Zwiększenie zasięgu to nie tylko zwiększenie mocy - różne częstotliwości różnie się rozchodzą, a do tego dochodzą jeszcze triki z modulacją i specjalnymi antenami.. ale to już zasłyszane od kolegów z łączności

W Polsce maksymalna moc nadawania to 0,5w ale nikt kogo znam nie dostał jeszcze wyroku za posiadanie midlanda ze swoimi deklarowanymi 5W. CB rzeczywiście zostaje często jedyną sensowną opcją oprócz telefonów.
Krystian_Ck 21.05.2009, h. 20:38 Krystian_Ck
polemika,polemika i jeszcze raz polemika.Jak to zwykle sie dzieje,koło krytyków sie zebrało Piekny ten springfield..ciekawe jaka cena?
zlyzuw 21.05.2009, h. 20:46 zlyzuw
springfield śliczny
Lamberdt 22.05.2009, h. 12:35 Lamberdt
krystianCK - krytyka krytyką lecz mi się wydaje, że przy newsie nawet powinna być informacja na temat legalności użytkowania takiego radia. Czy jest to popularne czy nie, jakie jest prawdopodobieństwo dostania mandatu ale tak czy inaczej niezgodne z prawem i taka informacja powinna być zamieszczona.
Vincus 25.05.2009, h. 15:21 Vincus
Wie ktoś może jaka jest cena Springfielda?? i Jak można go zamawiac?? z góry dzięki za odpowiedź