Daj cynk
Reklama

Aktualności

APS UAR Bullpup

Świat, 21.12.2012, h. 21:56, dodał: Promant
29

Firma APS opracowała prototyp koncepcyjnego AEGa, w układzie Bullpup, pod nazwą UAR.



Podobnie jak ICS ze swoimi AEGami serii CXP, także firma APS, z Hong Kongu, postanowiła stworzyć własny koncepcyjny AEG. Opracowała prototyp AEGa, w układzie Bullpup, pod nazwą UAR.

 

 

 

 

 

 

 

UAR posiada zdublowany zwalniacz magazynka oraz dźwignię selektora ognia, jest zatem wygodny zarówno dla praworęcznych jak i leworęcznych strzelców. 

Prototyp AEG firmy APS, swoim wyglądem i konstrukcją, wzbudził już zainteresowanie w airsoftowym świecie.  

 

 

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Padaka 21.12.2012, h. 22:26 Padaka
... koszmar...
Czy ja wiem, może nie jest najpiękniejszy ale zapewne wygodny
LeLos 21.12.2012, h. 22:40 LeLos
Dukov 21.12.2012, h. 22:28 Dukov
Tak bardzo hipsterski <3
Cinek_AK-47 21.12.2012, h. 22:28 Cinek_AK-47
hmmmm nawet ciekawe a że to aps to cena nie będzie wygórowana. Ktoś wie jaki tam gearbox siedzi ?
Wygląda na v2/v3, z tym, że v2 nie miałby tu sensu (choćby dlatego, że pokazuje, że GB można wyciągnąć tyłem jak w AUGu). Na filmie widać też, że komora HU jest od kałacha (bądź bardzo podobna).
Akkenoth 22.12.2012, h. 03:16 Akkenoth
sebolek 21.12.2012, h. 22:31 sebolek
Brzydszy AUG też mi nowość...
Jantar czy tam inny szyt w nowej wersji. Brzydki tak czy siak :)
Wiśnia 21.12.2012, h. 23:19 Wiśnia
14100715 21.12.2012, h. 22:37 14100715
No i gra gitara. Mnie się podoba.
Hunter93 21.12.2012, h. 23:41 Hunter93
Nie było by takie złe gdyby nie rączka przeładowania przy policzku. Jak miał bym mieć ostrą to wole AUG-a. Ale w sofcie czemu nie ;)
Moim zdaniem rączka przy policzku nie byłaby aż tak zła. W AK jest raczej podobnie.
Jankus 21.12.2012, h. 23:46 Jankus
Jankus 21.12.2012, h. 23:44 Jankus
Przynajmniej coś nowego. A nie kolejna M'ka.
vincenzo 22.12.2012, h. 00:46 vincenzo
Że czego jest to replika? = ] Czyżby szitowy GB APS?
Niczego, przecież wyraźnie napisane jest, że to ich własna konstrukcja.
mikunda 22.12.2012, h. 17:16 mikunda
PoLi 22.12.2012, h. 00:53 PoLi
Jak by się trochę przyłożyli to by im wyszedł "Bushmaster M17"

ale się nie przyłżyli. szkoda
sisi 22.12.2012, h. 09:56 sisi
Jak już to mogli by zrobić replikę karabinka z HALO... jak i tak już kombinują... ;)
Z przodu wyświetlacz niebieski z ilością ammo w magu i jazda...

Sam myślałem czy takie coś nie zrobić...
Najpierw by musieli dostać zgodę od twórców HALO czy mogliby wykorzystać wygląd karabinu, a to już są spore koszty. A poza tym napewno już od dawna są takie repliki w obiegu, tyle że nie strzelają kompozytem lecz żaróweczka tylko miga. Ostatnio widziałem takiego sentry z portala :D.
Reegz 22.12.2012, h. 11:26 Reegz
Nitro 22.12.2012, h. 12:16 Nitro
Mnie tam się podoba.Zdecydowanie ładniejszy niż PDR shitpula.Ale i tak nic nie dorówa piękności P90.
fifibezon 22.12.2012, h. 14:09 fifibezon
Bardzo fajny. Ciekawy spust zastosowali, kojarzy mi się z tym do ostrych emek, którego nazwy zapomniałem niestety.
Ten spust nazywa się: "ej, ludzie, patrzcie, zaraz się połamię!!!".
lukebuka 22.12.2012, h. 19:45 lukebuka
FUBAR13 22.12.2012, h. 15:24 FUBAR13
Ochydne...
Ohydne*
fifibezon 22.12.2012, h. 16:46 fifibezon
Mamut 22.12.2012, h. 20:11 Mamut
Ciekawy twór. APS jakością części wewnętrznych nie ma raczej co się chwalić, ale sama konstrukcja ciekawa. Mogli tylko lepszą komorę zastosować. Coś na wzór emkowej.
hudyx 22.12.2012, h. 21:58 hudyx
AUG miał chyba romans z PDR'ką... ;)
Stalker 22.12.2012, h. 22:18 Stalker
A powiem wam, że ta replika wygląda na całkiem przemyślaną. Jest krótka, ma risy gdzie trzeba. Nie wygląda pięknie, ale nie o to chodzi. To nie jest konkurs na Miss Universe.
Promant 22.12.2012, h. 23:09 Promant
Dlaczego Chińczycy nie zrobili konkretnej repliki tylko tworzą koncepcyjny AEG, który niczego nie przypomina i nie trzeba dla niego licencji i praw wykupywać?

Chyba dlatego Chińczycy nie zrobili konkretnej repliki tylko tworzą koncepcyjny AEG, który niczego nie przypomina, bo nie trzeba dla niego licencji i praw wykupywać
szpiegh 23.12.2012, h. 00:08 szpiegh
Ciekawe kiedy się w Polsce pojawi i za ile ...
SHOGUN_YAMATO 23.12.2012, h. 18:18 SHOGUN_YAMATO
Gdyby nie to, że żona chce TAR-21 to pewnie bym to kupił :P
widmo 24.12.2012, h. 20:11 widmo
mobilny inny :) FAJNUTKI :) tylko nic nie czaje z tego bełkotu :)
KaziK 26.12.2012, h. 11:49 KaziK
Ważne, że na filmiku wszystko jasno i klarownie wytłumaczone :)