Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie Specshopu

Polska, 20.12.2012, h. 10:15, dodał: Promant
18

Specshop włączył do oferty licencjonowane repliki Umarex / VFC oraz rewolwer Dan Wesson 2,5" w wersji złotej.



Specshop włączył do oferty licencjonowane repliki AEG, marki Umarex / VFC: karabin HK416D (1549 PLN) oraz HK417D (1639 PLN).

 

 

 

HK416d.jpg

HK417d.jpg 

 

 

W ofercie dostępny jest także rewolwer Dan Wesson 2,5" w wersji złotej. Cena: 535 PLN. 

 

 

 

dan.jpg

 

 

 

Sklep oferuje również kabury przeznaczone do rewolwerów Dan Wesson w wersji 6" oraz 8". Kabura wyprodukowana została przez firmę Strike Systems. Cena: 69 PLN.

 

 

 

kabura.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CIUPAK1 20.12.2012, h. 11:26 CIUPAK1
Haczki obie super, ale 417 coś pięknego.
senkuPH 20.12.2012, h. 14:56 senkuPH
417 Już niedostępna, pewnie chwilowo, tak jak było z 416.
koho 20.12.2012, h. 14:59 koho
Ceny zaskakująco przystępne...
Raistllin 20.12.2012, h. 15:43 Raistllin
Czy ja wiem z tą przystępnością. To realnie VFC więc cena na poziomie Scar-a który też w wersji H był mało kompatybilny i w środku o zgroza za taką kasę. Nadrabiał świetnym wykonaniem zew i tutaj jest pewnie to samo- co warto pamiętać magi tak do 416 i 417 są zupełny custom i nie podejdą ani od m4 ani sr25.
Ciekawe bo do mojej 416-ki VFC pasuje więszkośc magów od M4...
Zgodzę się co do jakości bebechów... mogło być wiele lepiej.

BTW, oznaczenia nie do końca zgodne z oryginałem... stara generacja wypadała lepiej pod tym względem.
Smutas 20.12.2012, h. 15:53 Smutas
Rozumiem, że masz tą najnowszą wersję? Do starych wersji pasowały, do tych zrobili zupełnie nowe magi z nowym wejściem, nie ma opcji pasowania. Pokazywali to na jakimś filmiku.
Raistllin 20.12.2012, h. 15:55 Raistllin
kolega ma najnowszą wersje hk 416 i podają mu idealnie magi dboys nie wiem jak reszta.
vincenzo 20.12.2012, h. 18:05 vincenzo
Jestem posiadaczem takiego HK416 lecz w wersji CQB, co już pokazuje, że nie wszystko jest idealnie odwzorowane, chodź muszę przyznać, że to chyba tylko jeden szczegół, który z zewnątrz różni tą replikę od oryginału. Jeśli ktoś chce ją kupić głównie dla walorów estetycznych, to chyba lepiej trafić nie może. Powiem tylko tyle, że w trakcie przebywania jej w serwisie pod kątem tuningu, wg relacji chłopaków z serwisu, przychodziły pielgrzymki, żeby ją zobaczyć.

Co do kwestii technicznych.
Z trudem znalazłem tzw magazynek eMkowy (interesowały mnie tylko midy), który by pasował i nie był w jakiejś porażającej cenie. Od razu uprzedzam, że oryginalne PMAGi nie pasują, zresztą tak jak w oryginale. EMAGów nie przymierzałem, ale w oryginale pasują.
Zaleta kompatybilności i zamienności eMkowych magów między graczami w czasie gry - odpada.

Tuning.
Jakikolwiek tuning wiąże się z wymianą praktycznie wszystkiego, poza front gripem, lowerem i uperem, kolbą z prowadnicą i komorą HU, która jak na rozwiązania eMkowe, jest jak na razie pozbawiona typowych dla tego typu komór- wad.
Również używanie midcupów np 120 kulek, już zmusza nas do wymiany lufy zewnętrznej, bo jej konstrukcja umożliwia odchylanie się komory HU pod wpływem nacisku w pełni napełnionego magazynka i prowadzi przy pierwszych kilkudziesięciu kulkach do rozszczelnienia całej komory, dzięki czemu kulki praktycznie wytaczają się z lufy.
janekporanek 20.12.2012, h. 18:57 janekporanek
Rany.. "pielgrzymki" oglądały Twojego HK..?! Dość niezwykłe zważywszy, że to tylko HK-416 VFC - no chyba, że mieszkasz na Białorusi. W ogóle jakieś dziwactwa wypisujesz, bo niby co ma oznaczać "zaleta kompatybilności magazynków w teamie"? Chcesz nas przekonać, że teamy ersoftowe dobierają giwery pod tym kątem?! Albo "jakikolwiek tunning wymaga wymiany wszystkiego.." - podejrzewam, że dla Ciebie tunning jest wiedzą tajemną, znaną tylko Twoim serwisantom ( tym od pielgrzymek.. ). O wymianie lufy zewnętrznej by móc używać midcapów nie wspomną i tej opowieści dalszej pod warunkiem, że odpowiesz mi co to u licha są te "midcUpy"? :)
Lambert 22.12.2012, h. 14:36 Lambert
W ogóle jakieś dziwactwa wypisujesz, bo niby co ma oznaczać "zaleta kompatybilności magazynków w teamie"? Chcesz nas przekonać, że teamy ersoftowe dobierają giwery pod tym kątem?!
Mnie nie musi przekonywać. Sam tak zrobiłem. Nie żałuję.
(Chodziło oczywiście o grupę która korzysta z najbardziej popularnego standardów replik magazynków do M4)
Ghandi2 25.12.2012, h. 00:57 Ghandi2
Hatch 20.12.2012, h. 21:12 Hatch
Czy tylko ja uważam, że Specshop powinien zając się uzupełnianiem magazynów w rzeczy, które należało by mieć na stanie, i których nie mają od roku-półtora, zamiast bawić się w nowości?
Coś w tym jest. ''Oferta'' bogata w artykuły niedostępne.
Sticker 20.12.2012, h. 23:23 Sticker
podzielam ten pogląd. Dodać do oferty coś, czego nie ma relatywnie lub nie będzie nie wiem za dwa dni?

Ale to nie tylko bolączka specshopu. w PL niewiele poza cm028 nie da sie chyba kupić : D emeczka jakiejś porządnej firmy? Phi, In your dreams, niestety...
KnightMoritz 21.12.2012, h. 04:24 KnightMoritz
Od dyskusji o asortymencie czy obsłudze w danym sklepie są odpowiednie wątki na forum, w dziale "polskie sklepy".
Promant 21.12.2012, h. 13:18 Promant
biho 20.12.2012, h. 21:45 biho
Dan Wesson przyjemnie wygląda, przygarnął bym takiego :D
Taki krótki mi się średnio podoba. Jakby zrobili 6'' albo 8'' gold to by było ciekawie ;D
toni8567689 21.12.2012, h. 15:51 toni8567689
Gold 8 '' był. Ale w limitowanej serii chyba 100 sztuk w walizeczce z certyfikatem.
Fear Factor 21.12.2012, h. 18:51 Fear Factor
Nadal jest dostępny w Specshopie. Byłem dzisiaj w stacjonarnym i był długi złoty Dan Wesson w walizeczce z certyfikatem.
Wiewioor 27.12.2012, h. 21:56 Wiewioor