Daj cynk
Reklama

Aktualności

KWA Kriss w sprzedaży

Świat, 18.12.2012, h. 23:59, dodał: Promant
24

Replika GBB, produkcji KWA, PM Kriss Vector trafiła do sprzedaży detalicznej.



Oczekiwana przez wielu airsoftowców, replika gas blow back produkcji firmy KWA, pistoletu maszynowego Kriss Vector jest już dostępna na rynku. 

W ofercie sklepu eHobby Asia cena repliki wynosi 310 USD. 

 

 

 

a.jpg

aa.jpg

bb.jpg

c.jpg

b.jpg

d.jpg

 

 

 

Replika posiada licencjonowane oznaczenia producenta wersji palnej. Generowana prędkość początkowa pocisku, na top gas, wynosi 360 fps. Waga repliki: 3350 g. Długość: 400 / 630 mm. Magazynek o pojemności 50 BB.

 

 

 

 e.jpg

ddd.jpg

fff.jpg

rrrrr.jpg

tttt.jpg

gggg.jpg

hhhhnh.jpg

mmmm.jpg

nnnn.jpg

hhhh.jpg

cccc.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.shop.ehobbyasia.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
The-Naturat 19.12.2012, h. 00:19 The-Naturat
pewnie rozejdzie się jak ciepłe bułeczki...
ziava 19.12.2012, h. 00:43 ziava
Kurdę ładny jest, ale chciałbym potrzymać w łapkach aby sprawdzić te teorie o ergonomii.
Mao_Brakowao 19.12.2012, h. 01:08 Mao_Brakowao
Ja jestem ciekaw ile można wycisnąć z niego po jednym nabiciu maga. Bo prawdopodobnie trzeba by rozważyć zamówienie dodatkowych magazynków. Ale poza tym wizualnie prezentuje się całkiem całkiem.
-Kriss- 19.12.2012, h. 01:19 -Kriss-
WGC tez ma w swojej ofercie lecz trochę drożej
Trochę taniej - 297$ w przedsprzedaży, a teraz 304$
guzio29 19.12.2012, h. 11:51 guzio29
OFF 19.12.2012, h. 01:32 OFF
Kochany Św. Mikołaju... :D
walekval 19.12.2012, h. 05:11 walekval
Piękny brzydal :)
GuloGulo 19.12.2012, h. 06:22 GuloGulo
moim zdaniem, jest to jeden z najbrzydszych pistoletów maszynowych jakie widziałem, może nawet w ogóle najbrzydsza broń palna, ale jest tak fascynujący, że chciałbym go mieć :)
koho 19.12.2012, h. 10:28 koho
Tylko chyba warto, jak często w przypadku nietypowych nowości (i do tego gazówek) przeczekać aż miną problemy wieku niemowlęcego i pokażą się wzmocnione części zamienne.
W przypadku replik gazowych KWA podobno zazwyczaj niewiele jest do zmieniania, ale mimo wszystko.
Syriuszzabujca 19.12.2012, h. 14:25 Syriuszzabujca
fap fap fap :D
stalker51 19.12.2012, h. 14:51 stalker51
A co ma do tego mama?
Wiśnia 19.12.2012, h. 18:21 Wiśnia
Pieniążki ;)
Kapso 19.12.2012, h. 18:55 Kapso
Hahaha :D Sam zdobadz :)
Wiśnia 19.12.2012, h. 22:43 Wiśnia
Dave-o 19.12.2012, h. 19:43 Dave-o
Znając polskie realia będzie kosztować ok 2000 zł . Poza tym na portalach asg zaczyna się program wmawiania graczom że nie potrzebują niczego innego jak właśnie Kriss vector . Gdyby w polsce było więcej tzw. killing house`ów , ta replika znalazła sobie naprawdę szerokie grono odbiorców . Uwielbiam takie dziwadła ale jak już ktoś wspomniał lepiej poczekać z rok na wersję enhanced cierpliwie czekając aż cena spadnie do rozsądnego poziomu .
"Program wmawiania" powiadasz... To się nazywa marketing :).
Ja nie widzę tu żadnego problemu... Jeśli Ci się nie podoba, na pewno nie kupisz. Jeśli podoba, weźmiesz zakup pod rozwagę.Jak dla mnie replika ciekawa, ale prywatnie po stokroć bardziej wolę kupić kolejne dwie emki (jak na rasowego emkofila przystało ;) ), niż polimerowy pistolet maszynowy GBB... bez odrzutu ;).
BTW - z tym brakiem odrzutu to bym nie przesadzał - wystarczy obejrzeć parę filmów z ostrym V. Kopie. Może mniej, niż inne PMy, ale kopie.
koho 19.12.2012, h. 21:49 koho
biho 19.12.2012, h. 21:39 biho
I pomyśleć że za jakiś czas będę z nim szturmował budynek.........Marzenia......:)
Dave-o 20.12.2012, h. 00:12 Dave-o
@koho - może i się trochę źle wyraziłem ale nie napisałem że replika się mnie nie podoba , otóż przeciwnie , replika się mnie za*ebiscie podoba , długo czekałem na vectora w wersji gbb . Osobiście uważam że replika ma potencjał ale tylko w czarnej - składana kolba , wygodny chwyt , krótka replika , burst - ideał . Czekać tylko aż magpul wypuści serię części rodem z SF dedykowanej Krissowi . Mam nadzieje że replika prędzej czy później do mnie trafi .
Nie no rozumiem jak najbardziej :).
Chodziło mi tylko o zasadę i o to, że ten, jak go nazwałeś "program wmawiania" jest po prostu elementem marketingu. Który nawet rozumiem w tym przypadku, bo bez względu na to, czy Kriss komuś odpowiada czy nie, jest oryginalną nowością na rynku :).
koho 20.12.2012, h. 09:03 koho
MrocznyPopiskiwacz 20.12.2012, h. 17:30 MrocznyPopiskiwacz
...drogi Świety Mikołaju...zabiorę Cię na bro, tylko nie przynoś mi tej kupy...
DooK 20.12.2012, h. 20:12 DooK
Wie ktoś czy magazynek jest kompatybilny z którymś pistoletem?
piszczyk 23.12.2012, h. 11:39 piszczyk
tak - magi od KWA ATP, Glock i Vector sa kompatybilne (taka info jest zamieszczone na stronie jednego z dystrybutorow Vectora w UK)
Foxtrot29 03.01.2013, h. 16:14 Foxtrot29
Nie żebym chciał obrażać uczucia religijne kogokolwiek tutaj, ale to jest najbrzydsze i najohydniejsze coś jakie widziałem w całym życiu.