Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe produkty w polskich sklepach

Polska, 19.05.2009, h. 20:08, dodał: Promant
25

ASG Shop: lunetka ACOG 4x32, Deep Fire MP5K RAS SD oraz lufy przecyzyjne do replik PTW i GBB WA M4. Capri ASG: montaż QD do kolimatorów EoTech, gumowe osłony na kolimatory Aimpoint oraz buty Bates GX-8Taiwangun: repliki Well G11 oraz G55.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie ASG Shop pojawiła się lunetka firmy G&P ACOG 4x32 z kolimatorem OP. Cena: 869PLN.

 

 

 

Sklep włączył również do oferty produkt o którego zapowiedziach pisaliśmy już w newsach: zestaw frontu, produkcji Deep Fire, MP5K RAS SD. Produkt umożliwia modyfikację repliki MP5K do wersji wytłumionej. Niestety tłumik nie posiada wewnątrz żadnego materiału tłumiącego. Cena: 380PLN.

 

 

W ofercie ASG Shop można także znaleźć lufy przecyzyjne 6.02 do replik Systema M4 PTW i GBB WA M4.  

 

 

 

 

Sklep Capri ASG oferuje montaż QD do kolimatorów EoTech produkcji firmy Bomber. Szyna umożliwia szybki montaż i demontaż celowników typu EoTech, wykonano ją na wzór produktu LaRue Tactical. Cena: 210PLN. 

 

 

 

Na stronie dodano też gumowe osłony na kolimatory Aimpoint. Dostępne w wersji kolorystycznej piaskowej i zielonej. Cena: 55PLN.

 

 

 

W ofercie dostępne są również buty Bates GX-8 Side Zip Desert, w kolorze piaskowym. Dostępne rozmiary: 8-13. Cena: 459PLN.

 

 

 

 

 

Taiwangun wprowadził do sprzedaży repliki firmy Well: G11 oraz G55. G11 czyli Ingram M11 to klon repliki gazowej KSC M11A1. Wykonany z ABSu i metalu. Pojemność magazynka: 32BB. Prędkość początkowa: 300fps. Cena: 277.79PLN.

 

 

G55 to gazowa replika MP5K. Wykonana z ABSu i metalu. Pojemność magazynka: 21BB. Prędkość początkowa: 270-280fps. Cena: 297.92PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asgshop.pl

www.asg.com.pl

www.taiwangun.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wooke 19.05.2009, h. 20:16 wooke
Mp5k wygląda kusząco. Ciekawe jak z dodatkowymi magami.
Cena ACOG co najmniej zaporowa.
WolfHeart 19.05.2009, h. 20:34 WolfHeart
Wooke, ale musisz przyznać, że ACOG kładzie na deski :>
Ratoll 19.05.2009, h. 20:37 Ratoll
"Niestety tłumik nie posiada wewnątrz żadnego materiału tłumiącego."
LOL.
Terenowy 19.05.2009, h. 21:00 Terenowy
Brak maty tłumiącej powala ale Cena: 380PLN. to już dobija. WOW !
HellCat 19.05.2009, h. 21:09 HellCat
MP5K - marzenie snajpera pod ostrzałem
Hemidal 19.05.2009, h. 21:16 Hemidal
"Niestety tłumik nie posiada wewnątrz żadnego materiału tłumiącego." you do it wrong oraz EPIC FAIL

ACOG pewnie jest dość użyteczny.

MP5K istotnie kusi kusi a i Ingram ciekawy będzie.
Kajor 19.05.2009, h. 21:23 Kajor
Cena chińskiego Ingrama prawie jak KWA... - ja podziękuję. Nigdy więcej chińskiech gaziaków.
Promant 19.05.2009, h. 21:26 Promant
Ten zestaw frontu, misie kolorowe, jest pomyślany po to, aby można było wstawić dłuższą lufę wewnętrzną i pomieścić większe AKU niż normalnie się da.
Przyszło wam to do głowy, czy jedyne co jesteście w stanie wymyślić to "lol" i "epic fail"?

Szkoda, że alternatywnie nie dali materiału tłumiącego, bo nie każdy musi chcieć umieszczać tam akumulator. Komuś może po prostu przyjść chęć zrobienia sobie repliki wersji SD. Co nie zmienia faktu, że zamysł producenta był inny.
capri 19.05.2009, h. 21:41 capri
Ja proponuje kupić zamiast jednego ACOG, trzy MP5K i celownik nie będzie potrzebny

A tak serio to wypełnienie tłumika dostaniecie w każdym lepszym sklepie hydraulicznym (otulina do rur miedzianych). Wystarczy pociąć na plasterki...
szym90 19.05.2009, h. 21:49 szym90
Co to za przeźroczysta rurka na tym ACOGu? Czyżby "taktyczna" słomka

na Gunnerze ta MP5K jest po 58$ - nawet po dodaniu ewentualnej opłaty celnej i podatku vat wychodzi taniej o 1/3 ceny (ciekawe po ile przesyłka...).
wolek14 19.05.2009, h. 21:57 wolek14
Szym90 -światłowód?(bądź jego atrapa)
Felga 19.05.2009, h. 21:58 Felga
szym90, z tą rurką, ehh.. ale odjechałeś :/
Acog całkiem ładny, ale w tej cenie to wolę eMkę ICSa Universal
Darg 19.05.2009, h. 22:09 Darg
Patrze na newsa, powoli przewijam a tam co? Well : G11 ! No nareszcie zrobili tę replikę, wielka radość a potem.... nieeee, to Ingram M11 ze zmienioną nazwą.... (((
MARXY 19.05.2009, h. 22:27 MARXY
|Co to za przeźroczysta rurka na tym ACOGu? Czyżby "taktyczna" słomka"|
Ale skąpcy, bidonu nie dali :/, za takiego pieniądze chyba się należy.
Piotru26 19.05.2009, h. 22:27 Piotru26
szym90 - policz dokładnie ile cię wyjdzie to MP5K jak doliczysz opłatę celną i VAT i przesyłkę - około 95 USD. Będzie się opłacało kupić na Taiwanie.

Ale jest mały trick - przy tej wartości nie płaci się cła i podatku. Czyli pozostaje tylko kwestia przesyłki - załóżmy 20 USD = 78 * 3,25 = 253 zł.

Ja dołożyłbym te 45 zł i kupił na Taiwanie, przynajmniej jest jakaś gwarancja.

A tak w ogóle to chętniej kupił (jeśli mówimy o tanich repliczkach) bym MP5K Galaxy ale już ich chyba nie sprowadzają
vip3r 19.05.2009, h. 22:58 vip3r
na pewno opłaca sie na taiwangun - szkoda tylko że tyle czasu im zajmuje ściągnięcie od czasu pojawienia się w chińskich sklepach

chińskie sklepy życzą sobie zawsze dużo za przesyłkę do tego nie ma co liczyć że nie zapłacisz vat.

do tego jeszcze tu masz gwarancję (ile ona warta w przypadku replik gazowych to inna sprawa )

tak wiec z doświadczenia powiem że zdecydowanie bardziej opąłca się kupić w taiwangun - jak doliczysz przesyłkę i vat to będzie taniej u nich - nei wiem jak to robią ale tak trzymać chłopaki

ale ale najważniejsze: MAGAZYNKI DO TEGO MP5K PASUJĄ do MP5K MARUZEN - mam sprawdziłem. (przepraszam że wykrzyczane ale jak ktoś szukał takich tyle co ja to się bardzo ucieszy że za ok 80pln można je od ręki dostać )
biper911 19.05.2009, h. 23:01 biper911
Piotru26 - niestety się mylisz, jeśli cokolwiek jest przesyłane pocztą, to zapłacisz cło, jak i podatek VAT.
Kwoty zwolnienia z cła (i podatku?) obowiązują jedynie wówczas, gdy towar przywozisz zza granicy osobiście :/
Shadus 20.05.2009, h. 08:51 Shadus
Ja tylko dodam od siebie, że ten Kurz na taiwanie jest już od kilku dni i zastanawiałem się, kiedy go w newsach dacie Oczywiście był zaznaczony jako "brak produktu" ale już jest i kusi
piotrszmidt 20.05.2009, h. 09:12 piotrszmidt
A ja doadma ze ACOG z kolimatorem jest juz od piatku na Taiwanie. I zastanawia mnie fakt iz dopiero jak pojawil sie na ASGShopie to opublikowaliscie news.
uzi43 20.05.2009, h. 09:52 uzi43
O tym ACOGu na Taiwanie był już news. Ten na ASGshopie jest z G&P a ten u Krakmanów to jest chiński, więc to nawet nie są te same lunety.
Promant 20.05.2009, h. 10:26 Promant
piotrszmidt;

zastanawiaj się dalej, a przy okazji poćwicz spostrzegawczość i czytanie ze zrozumieniem.

Shadus:

może nie zauważyłeś, ale system newsów na tym portalu nie polega na pisaniu o kaźdym duperelu z osobna dopiero jak się trafi więcej ciekawostek to robi się news zbiorczy. Poza tym czasami są ważniejsze informacje lub ciekawsze niż nowa pozycja w asortymencie sklepu; więc wszystko ma swoją kolejność.
ZeeMike 20.05.2009, h. 14:07 ZeeMike
A mi się z kolei buty podobają... Lans lansem ale w Batesy to chyba warto zainwestować.
Hemidal 20.05.2009, h. 17:12 Hemidal
dlatego epic fail jest gdyż nikt nie pomyślał że warto by wpakować tam jakąkolwiek gąbkę i na dodatek za 380 zł trochę niekompletne jakby... Przedłużyć lufę? Z 10 cm zrobi się 20 cm i jeszcze pytanie czy potrzebne jest to w replice która jest stworzona do CQB? A bateria oczywiście większa się raczej tam zda.
Piotru26 20.05.2009, h. 23:44 Piotru26
biper911 - wygląda na to że prawda jest gdzieś po środku.
Polecam poczytanie tego : $3
Praktyka jak zwykle pokazuje coś innego czyli to że jak ma się szczęście to się nic nie płaci (na 4 przesyłki raz miałem pecha)


Ale nie to było sensem mojego komentarza tylko fakt że jednak opłaca się kupić to MP5K w Polsce.
javelin 20.05.2009, h. 23:54 javelin
Wy wszyscy się nie znacie, to żadna słomka na ACOGu! Światłowód? Jeszcze lepiej - że niby co, ten ACOG ma internet? To jest termometr! (ktoś mnie kiedyś pytał oglądając mojego ACOGa, czy "to czerwone na górze to termometr?"). Swoją drogą ja za 1300zł kupiłem oryginał ACOGa, więc cena G&P trochę powala... Szczególnie że ponad 2x tańsze chińskie kopie nic a nic nie odbiegają jakością...