Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 15.12.2012, h. 20:56, dodał: Promant
9

Filmy autorstwa: RedWolf Airsoft, Public Enemy, Airsoft GI, CRW Airsoft oraz eHobby Asia.



RedWolf Airsoft: licencjonowane repliki AEG firmy Socom Gear.

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja repliki CYMA CM032 M14 EBR

 

 

 

 

 

 

 

 

CRW Airsoft: na fali popularności nowego Bonda - przypomina replikę Maruzen James Bond Walther PPK Movie prop

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby AsiaFE Custom KC02 GBB czyli wersja z full auto.

 

 

 

 

 

 

 

 

Public Enemy: pierwsza prezentacja na video nowej wersji repliki Magpul Masada PTS - budżetowej Streamline. Niestety film nie ma tłumaczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wiewioor 15.12.2012, h. 22:36 Wiewioor
Socom Gear? Nie dziękuje. Takiego badziewia jakie oni produkują dawno nie widziałem.
Słyszałem, że pistolety to lipa, a czy tak samo jest z AEGami?
matheews 15.12.2012, h. 22:53 matheews
Mam Diablo od Socom Gear i jest to kawał dobrego AEGa ;)
peper29 16.12.2012, h. 09:00 peper29
Pistolety to lipa, bo SG branduje po prostu repliki WE. AEGi widziałem i póki co sprawują się ładnie. Zobaczymy jak będzie na mrozie.
Nath 16.12.2012, h. 09:17 Nath
Miałem M4 Daniel Defence. Okropna jakość wykonania. Miałem porównanie z replikami G&P, CA, VFC. Socom Gear miał jakość wykonania na poziomie AGM. Nawet mosfet miał przebicie i karabin czasami sam zaczynał strzelać. Przeziernik latał na lewo i prawo, no na prawdę kiepsko.
Wiewioor 22.12.2012, h. 21:20 Wiewioor
Telkontar 16.12.2012, h. 15:42 Telkontar
Mod 1 EBR to już nie to samo.
EBR-ka ma być ciężka, (i tak wersja ASG, nawet Karta jest lżejsza od oryginału).
Nie zamieniłbym swojej na tą.
Nowy frot nie jest ładny, a kolba SF do EBR... to jak gwałt na replice.
A podniecanie się jakąś malutką bateryjka.. żałosne wręcz.
Jak dla mnie to w tym podniecaniu się bateryjką przebrzmiewała nutka sarkazmu ;)
Krzysiek666 17.12.2012, h. 00:29 Krzysiek666
Jak dla mnie to w tym podniecaniu się bateryjką przebrzmiewała nutka sarkazmu ;)
Krzysiek666 17.12.2012, h. 00:29 Krzysiek666
Fear Factor 16.12.2012, h. 15:50 Fear Factor
Socom Gear robi kompilacje z części różnych producentów (np. G&G i Madbull) i dokręca cenę za oznaczenia. No i rebranduje WE. Gdyby nie moja słabość do KWA to pewnie był Diablo przygarnął.