Daj cynk
Reklama

Aktualności

IMPREZY: Tomaszowo 2009 - ostatnie przygotowania

Aktualności, 18.05.2009, h. 12:22, dodał: Regdorn
46

Tomaszowo już w tym tygodniu! Jedna z najbardziej oczekiwanych imprez airsoftowych w Polsce rozpocznie się oficjalnie już w ten czwartek, choć niektórzy przybędą na miejsce zlotu jeszcze wcześniej, aby pomóc organizatorom w przygotowaniach.



 

 

 

 

Zloty w Tomaszowie w województwie Lubuskim to imprezy, które z roku na rok podnoszą swój poziom, pozostając przy tym przedsięwzięciem hobbystycznym i niekomercyjnym - od Maniaków dla Maniaków. Organizatorem jest grupa Team Delta, będąca rzeczywiście Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Miłośnikow Sportów Ekstremalnych, funkcjonującym przy Automobil Klubie Lubuskim.

W tym roku po raz drugi z dumą podejmujemy się patronowania tej szczególnej imprezy, a zapowiada się ona jak zwykle dużym wydarzeniem. Poza sobotnim strzelaniem, które niewątpliwie ubarwi szersze niż dotychczas wykorzystanie pojazdów wojskowych (w tym ponownie ciężkiego sprzętu), planowane są liczne atrakcje, w myśl idei dobrej zabawy dla uczestników.

Od pierwszych dni czynny będzie Hangar bar z jedzeniem i piciem. Grochówka tradycyjnie będzie serwowana walczącym w polu. Tradycją stała już się impreza taneczna zwana Tjelnieszka Party, a także od zeszłego roku organizowany przez FST Poznań Arm Wrestling czyli zawody w siłowaniu się na rękę, sponsorowane w tym roku przez również głównego partnera naszego portalu - Capri ASG.

 

Sponsor zlot

 


Tomaszowo 2008 - Tjelniaszka Party
 

 

Tomaszowo 2008 - Arm Wrestling (po walce finałowej)

 

 

Nowością w tym roku będzie Olimpiada Zlotowa w Pięcioboju Airsoftowym - czyli zawody współorganizowane przez nasz portal, z nagrodami sponsorowanymi przez redwolfairsoft.com" target="_blank">Redwolf Airsoft z Hong Kongu. Uczestnicy zmierzą się w pięciu konkurencjach związanych mniej lub bardziej bezpośrednio z naszą zabawą. Jak zawsze na zlocie nacisk będzie na dobrą zabawę.

 

 redwolfsponsor.png" alt="" />

Sponsor zlotu


W ciągu kilku dni będzie można też usłyszeć koncert rockowy zespołu QU4TTRO, a także obejrzeć specjalny pokaz sprzętu i umiejętności Żandarmerii Wojskowej. Każdy z tegorocznych prawie 800 uczestników otrzyma też tradycyjnie już upominek zlotowy.

 

 

W trakcie zlotu rozstawione będą stoiska firm z branży militarnej i airsoftowej.

Tomaszowo na przestrzeni kilku lat urosło do rangi imprezy kultowej, mimo charakteru "na zaproszenie", ściąga co raz więcej chętnych. Na tym zlocie można spotkać najstarszych Maniaków, których niegdyś widywało się na zaprzestanych w 2004 roku ZMASG-ach. Na zlot oczywiście się wybieramy. Po powrocie nie omieszkamy przedstawić Wam należytego sprawozdania z wydarzeń od 21 do 24 maja z poradzieckiego lotniska - V Zlot ASG Tomaszowo 2009.

A w Tomaszowie? Trwają ostatnie przygotowania. Poza uporządkowaniem terenu obozu przed przybyciem gości, przygotowane będą także umocnienia polowe.

 

 

 

Forum zlotu

Wątek poświęcony imprezie na forum WMASG

Strona organizatora - Team Delta

Capri ASG - sponsor zlotu

redwolfairsoft.com" target="_blank">Redwolf Airsoft - sponsor zlotu

Sprawozdanie z ubiegłorocznej edycji - IV Zlot ASG Tomaszowo 2008

Film promujący tegoroczny zlot

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wrobel102 18.05.2009, h. 12:50 wrobel102
Szkoda tylko że to tak daleko :/
SoP-PeL 18.05.2009, h. 13:07 SoP-PeL
Daleko? Przestań marudzić...
Timonek 18.05.2009, h. 13:23 Timonek
Za rok mam nadzieje że sie plany poukładają i będe W tym roku niestety..robota. :/
Piotru26 18.05.2009, h. 13:27 Piotru26
700 osób ????????
Foka 18.05.2009, h. 13:28 Foka
W przypadku Tomaszowa odległość ma znikome znaczenie jak się ma 16 lat
Kamil 18.05.2009, h. 13:30 Kamil
Ostatnie Tomaszowo na którym byłem, odbyło się w 2007 roku i było naprawdę świetnie (z tym że ja tam siedziałem przez 5 dni i patrzę też na to również przez pryzmat okołoimprezowy ). W tym roku znowu się pojawię
Dudek Javny 18.05.2009, h. 13:39 Dudek Javny
Daleko? Toż to tylko ponad 500km z Olsztyna i mamy zamiar nieźle się bawić!
Cement 18.05.2009, h. 13:39 Cement
Ja już się doczekać nie mogę
Dziś ostatnie przymiarki jutro pakowanko a w środę w drogę.
TYKA 18.05.2009, h. 13:54 TYKA
Zazdroszcze
_Arczi_ 18.05.2009, h. 13:54 _Arczi_
Ja sie już powoli pakuje, a świeża dostawa kulek jest już w drodze
Adi.K 18.05.2009, h. 13:57 Adi.K
Ale Dudek , my jedziemy klasą biznes ;P
AlamoHT 18.05.2009, h. 13:59 AlamoHT
Ale zazdroszcze. xP
Cement 18.05.2009, h. 14:02 Cement
LOL teraz zobaczyłem się na fotce
Pasti 18.05.2009, h. 14:08 Pasti
Nie no jak można kosić trawę?!? Powinni nawozu dać(byleby nie organicznego pochodzącego od zwierząt gospodarskich etc), byłoby się gdzie skryć XD .
Wolf 18.05.2009, h. 14:20 Wolf
700 osób planowano. Wyszło trochę więcej
Cement 18.05.2009, h. 14:22 Cement
Pasti a po kiego chcesz się na terenie obozu kryć ?? Jak popijesz to kto by Cię w krzakach znalazł
Pasti 18.05.2009, h. 15:17 Pasti
Nie dojdę do krzaków trawa jakby była wysoka to by mnie nie znaleźli
Konrad_BW 18.05.2009, h. 15:20 Konrad_BW
Ech tak blisko i nie jadę
Regdorn 18.05.2009, h. 15:36 Regdorn
Małe sprostowanie - będzie blisko 800 uczestników
Altair94 18.05.2009, h. 15:36 Altair94
Za dwa lata może się pojedzie
TomusRKP 18.05.2009, h. 17:41 TomusRKP
Nie pojedzie się;]
Faza 18.05.2009, h. 18:03 Faza
Życzę wszystkim maniakom wypełnionych na maxa adrenaliną przeżyć a po ochłonięciu na poligonie świetnej chilled zabawy! Ach jakbym chciał tam być.....
sasuHT 18.05.2009, h. 18:45 sasuHT
No nie mogę zrobić nic innego jak tylko życzyć wam wyczesanej zabawy
kocur02 18.05.2009, h. 21:03 kocur02
Za rok lub dwa lata sie pojedzie
Don24 18.05.2009, h. 21:09 Don24
Ja tam muszę być!
Za 3 lata... ;(
Ja chcę już teraz...
Ale nic... Ja jakoś przeżyję...
Życzę miłej zabawy panowie no i oczywiście panie również
Kiedyś będę tam z Wami!

"...A Pan Bóg kule nosi..." ;]
ocet 18.05.2009, h. 21:30 ocet
Ja mam zamiar jechać za rok... coś czuję że w 2010 impreza dobije do 1000osób...
Mack the Knife 18.05.2009, h. 22:27 Mack the Knife
Ehh, a ja żałuję, że nie mogę pojechać już w czwartek rano, tylko muszę czekać do piątku. Pół imprezy mi przepadnie...
choisen 19.05.2009, h. 00:17 choisen
Macku, nie martw się Jeszcze się wyszalejemy
Uber_Soldat 19.05.2009, h. 00:19 Uber_Soldat
W przyszłym roku Rzeszów przyjedzie A teraz życzymy dobrej zabawy i trzymam za słowo, z niecierpliwoscią czekam na sprawozdanie i fotoreportaż.
Tjelniaszka party - dobre:D

Pozdrawiam!
rostal 19.05.2009, h. 02:14 rostal
Ojojoj, to będzie moje pierwsze Tomaszowo, ale już się kurcze doczekać nie mogę ^^
MiesoPL 19.05.2009, h. 13:03 MiesoPL
ehh za rok dopiero bede mogł, bo wtedy 16 wybije
Dale 19.05.2009, h. 13:45 Dale
jesteś pewien Mieso?

Czy to taka moda żeby pisać za ile lat się pojedzie, mimo że się nie pojedzie, nawet jeśli chęci są?
Jangi 19.05.2009, h. 13:54 Jangi
E tam, pewnie straszna terminatorka będzie.
muffasaSF 19.05.2009, h. 14:14 muffasaSF
Dale! Ja tam byłem pierwszy raz w 2006 i miałem w tedy 17 lat nikt o zgodę nie pytał, a było wymagane.
Foka 19.05.2009, h. 14:30 Foka
I dlatego teraz jest od 18, żeby nie przyjeżdżały dzieciaki, które myślą, że wszystko im wolno.
muffasaSF 19.05.2009, h. 14:47 muffasaSF
I dla tego, już Mnie to nie obchodzi.
Dale 19.05.2009, h. 15:06 Dale
Masz się czym chwalić...
Hornet 19.05.2009, h. 15:41 Hornet
muffasaSF, szkoda że organizator Cię nie wykluczył w tym roku, może by do ciebie coś dotarło!
skywalker 19.05.2009, h. 19:07 skywalker
Cement lada dzień staniemy w szranki ^^
muffasaSF 19.05.2009, h. 23:15 muffasaSF
Dale... a powiedz Mi czym jest ASG, jak się człowiek nie pochwali nawet taką pierdołą?
Hornet... Widze, że jesteś niedojrzały emocjonalnie.
GRD 20.05.2009, h. 13:16 GRD
Skoro tak zachwalacie ową imprezę to postaram się wybrać - ale za rok
Po Afgaraq nawet nie miał bym sił na jeszcze jedną imprezę.
Wolf 21.05.2009, h. 00:45 Wolf
Pierwsze ekipy już dotary na miejscu zlotu. Wszystko gotowe, czekamy na kolejnych uczestników i życzymy wszystkim udanej zabawy
suomek 21.05.2009, h. 21:48 suomek
Powodzenia w boju!
crogool 23.05.2009, h. 18:19 crogool
Ech... patrzę na relację "Live" z kolejki Ekstraklasy i tak zamarzyła się podobna korespondencja z Tomaszowa