Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa replika firmy Well

Świat, 17.05.2009, h. 22:46, dodał: Promant
58

Firma Well wprowadza na rynek kolejną gazową replikę ASG. Tym razem jest to klon karabinu RG-AW338 produkcji firmy STAR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy produkt, który trafi na rynek pod marką Well, to replika gazowa będąca klonem karabinu RG-AW338 produkcji firmy STAR.

 

 

 

 

 

Podano, że jakość wykonania znacznie przewyższa znany użytkownikom model MB01/WARRIOR.

 

 

 

 

 

Prędkość początkowa: 450fps. Gazowy magazynek ma pojemność 23BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kosmi 17.05.2009, h. 22:47 kosmi
Ładnie się prezentuje, no tyle że to broń sezonowa..
siridar 17.05.2009, h. 22:49 siridar
Rozumiem, że niedługo będzie u Krakmanów? Ciekawe za ile?
Kangur_AU 17.05.2009, h. 22:49 Kangur_AU
Jakie koszta tej zabawki?
Guest (ID:6452) 17.05.2009, h. 22:51 Guest (ID:6452)
Ciekawe jak z tunningiem bo 450fps...
PYZIO 17.05.2009, h. 22:53 PYZIO
Gdybym juz miał brać chińska gazówke, to bardziej bym polegał na KJW (m700).
A to będzie ta sama półka cenowa.
Psycho_Mantis 17.05.2009, h. 22:54 Psycho_Mantis
I ciekawe na jakim gazie ma 450 fps. Prezentuje się ładnie.
HellCat 17.05.2009, h. 22:59 HellCat
Jak ja nie cierpię tej IMITACJI snajperki!!!
Drakeus 17.05.2009, h. 23:00 Drakeus
Pyzio, a KJW to nie Tajwańska firma? ;]
ronnie223 17.05.2009, h. 23:01 ronnie223
Są jakieś części tuningowe od STARa? bo Stock ma 400 fps.....
rafcio21 17.05.2009, h. 23:07 rafcio21
"Prędkość początkowa: 450fps" - nie 400 fps Czytaj ze zrozumieniem.
sjzmisiek 17.05.2009, h. 23:09 sjzmisiek
mi sie to akurat podoba i te 450fps mi by stykło

@ronnie223
$3 jeśli o tuningu mowa to chyba tylko to
cassius 18.05.2009, h. 00:09 cassius
Ciekawe, moze sie skusze jesli tylko body będzie inne niż czarne
zordrak 18.05.2009, h. 03:02 zordrak
450fps... SŁABO!! "pozdrawiam rozsądnych";) , 550-600 to rozumiem a nie że z AEGem CYMY przegrywam na zasięg , no i do tego im chłodniej tym fpsów magicznych mniej:[ już wolę pewne 500 na springu..... Ale przynajmniej można na CQB z nią polatać ^^ a co do ceny to jak znam życie to będzie równie droga co nieefektywna.. ale mogę się mylić ,..fajnie by było
Paul 18.05.2009, h. 08:17 Paul
No widzę, że znafca się znalazł który doskonale wie już jak wszystkie repliki strzelają.
Nie tylko fpsy się liczą do zasięgu.

Ygghghghgh.... szkoda, że dużo komentarzy jest tak mało wartościowych merytorycznie jak ten poniżej....
PYZIO 18.05.2009, h. 08:38 PYZIO
Komentujący z góry zakładają, że o szczelności nie ma w tym przypadku mowy ;D
PYZIO 18.05.2009, h. 08:39 PYZIO
Jest tylko bez.szczelność ;D
kardasan 18.05.2009, h. 10:24 kardasan
@zordak:
Ja mam cichą nadzieję, że o tym CQB to był żart

Karabin, jak karabin, ale snajperkę to ja bym wolał sprężynową, taka bardziej klimatyczna
Bat_Sirius 18.05.2009, h. 10:42 Bat_Sirius
Na arnies napisali, że w sprzedaży za około dwa miesiące.
Hawk14 18.05.2009, h. 11:15 Hawk14
IMO te 450fps jest na gazie 134 hfc (obniżone ciśnienie). Na gg powinno być więcej. Nie mówiąc już, że pozostaje CO2
Bat_Sirius 18.05.2009, h. 11:29 Bat_Sirius
Tylko mogliby oliwkową zrobić, lepiej byłoby widać szczegóły.
KicpA 18.05.2009, h. 12:15 KicpA
Oby sprzedawali magi do tego bo Ares sobie krzyczy prawie 100$ a będę miał na zapas ja mam na GG teraz jakieś 560 może więcej w Starze. Ale kombinuje z CO2. Dla żądnych informacji:
-pasują gumki HU od AEGów,
-pasują lufy od AEGów i mieści się 650mm.
Przynajmniej do STARa/ARESa a to ma być kopia.
WolfHeart 18.05.2009, h. 12:49 WolfHeart
Hmmm dobra, tylko pytanie takie: czy uszczelki nie wywalą, jak się CO2 wciśnie...?
KicpA 18.05.2009, h. 13:16 KicpA
U mnie w Starze działają całkiem normalnie na CO2 ale o odpowiednim ciśnieniu.
lopez 18.05.2009, h. 15:29 lopez
Fuj kolba xD
Chińczycy szaleją
zordrak 18.05.2009, h. 16:28 zordrak
Paul ... po pierwsze jak już to znawca przez "w" , po drugie twój post jest niekonstruktywną krytyką która nie posiada wartości merytorycznych i tylko zaśmieca forum. FPSy to nie wszyto to się zgodzę, ale sądzisz, że chinole wsadziły tam jakąś magiczną precke czy coś innego, nawet jeśli jakością dorówna SYSTEMIE...,, to i tak kosmosu na tych 450fps nie osiągniemy i tak snajper" będzie dostawał po tyłku od średniego AEGa z wymienioną precką i gumką ... wiec nie wal głupich tekstów w stylu " ..który doskonale wie już jak wszystkie repliki strzelają" ... znam ludzi co na tokarce części do WARRIORa robili, z Maruzenami się bawili ale 450 to 450 , jest jeszcze aspekt taki czy replika jest "cicha" ale to już inna historia... wiec nie bądź Trollem .... swoją drogą sorry, może masz snajpe co ma 450 a ja tobie wszedłem na psyche.... nie powiem , dla samego klimatu bolt action też bym sobie kupił
mastah 18.05.2009, h. 17:10 mastah
zordak- możesz się wkońcu dzieciaku zamknąć?
Rozumiesz to, że większość (tych rozgarniętych) urodziła się przed 89-tym i ma dość mądralińskich dzieciaków neo z rocznika 95? Chcesz to sobie kupuj wella, cymę aresa czy inną systeme, ale wkońcu przymknij pysk, trochę szacunku dla starszych.
KicpA 18.05.2009, h. 17:31 KicpA
matash ja tam jestem z 89 ;( znaczy to że jestem gorszy? ;P
zordrak - mało który karabin wyborowy w stoku nim jest i mało który jest mocny. Replika karabinu wyborowego jest tylko dla kogoś podstawą do zrobienia z tego naprawdę karabinu wyborowego.
zordrak 18.05.2009, h. 17:39 zordrak
....nie ma sensu się tak unosić, jestem 88 i nie mam z Neostrady mnie tylko wypowiedz pana Paula zdenerwowała.. Co do twojej wypowiedzi to wydaje mi się że jesteś sprzedawcą który oferuje ten towar i ciebie zabolało... wmasg obecnie to bardziej oferta handlowa niż forum i wydaje mi się również, że wypowiadają się na nim ludzie którzy chcą ładnie zaprezentować swój towar.. w mojej wypowiedzi nie ma jakiegokolwiek wydźwięku który przemawiał by za brakiem szacunku dla starszych, poza tym nie wnikam w to kto ile ma lat...., nie będę ciebie od dzieciaków nazywał tak jak ty to robisz bo zdarzają się mądre dzieciaki a starych i głupich też nie brakuje ....poza tym dla mnie liczą się fakty a nie słowne utarczki.
zordrak 18.05.2009, h. 17:55 zordrak
... zgadzam się, choć przyznam że czekam na jakąś replikę k. wyborowego która już po wyciągnięciu z pudełka będzie w istocie k. wyborowym.. ale nie to było kwestą sporu.. Mój pierwszy post był raczej umiarkowany i żadnych herezji tam nie zamieściłem a mimo to trolle zaatakowały, widocznie taka ich natura
nic..już więcej się nie udzielam bo wyjdę na jednego z nich..
Marcinek83 18.05.2009, h. 18:51 Marcinek83
Tak jak Kicpa powiedział to jest podstawa do zdobienia ciekawego karabinku wyborowego. Mnie osobiście sie podoba ta replika.
radzio2k 18.05.2009, h. 19:57 radzio2k
mastah- a co z tymi między 89-95?
sjzmisiek 18.05.2009, h. 20:53 sjzmisiek
przestańcie sie kłócić kto chce to kupi tą L-ke z tymi stockowymi 450fpsami i będzie się nią dobrze bawił w asg (a jak nie starczy mocy to wymieni się precke i da zaworki o więkaszej przepustowości + mocniejszy gaz i będzie więcej fps), a i wiekiem nie powinno się oceniać ludzi bo są tacy co mają 16-17 lat i mają bardziej poukładane w głowie niż ja ... lepiej niech ktoś poda tu lub na forum w odpowiednim temacie więcej info o tym wynalazku bo narazie są tylko jakieś poszlaki
Devito 18.05.2009, h. 21:12 Devito
Przez te napisy niewiele widzę :/ adres zlewa się z kolorem repliki.
Kellerhs 18.05.2009, h. 21:22 Kellerhs
Mmmm Słdko
cassius 18.05.2009, h. 22:22 cassius
zordak, 450fps do CQB mowisz... Mam nadzieje w takim razie że ktoś Ci przy-sikjubi te 450fps w ząbki i czy nadal bedziesz taki "za"
zordrak 18.05.2009, h. 22:47 zordrak
ehh.. niektórzy to są strasznie drętwi, z tym QCB to był oczywiście żart.. myślałem że po emotionkach wyinterpretujecie no ale... Ja sam latałem tylko z oksami Uvexa Gravity 0 i dają radę, lubię realizm... ale obecnie myślę nad zakupem ochraniaczy na zęby właśnie albo zrobieniem sobie maski... doszedłem do tego z miesiąc temu jak dostałem od nooba z 2-3m 420fps na czoło.. i mi strumyczek poleciał^^.. teraz się cieszę że to było czoło a nie ząbki Wiec wiem jak smakuje ból..i nie musisz mieć nadziei... bo za złorzeczenie idzie się do piekła^^ ... no i w ogóle stary mówimy o długaśne lancy na smoki!!....na CQB hehe , spokojnie;)
gosci 18.05.2009, h. 23:34 gosci
Ach te FPS-y albo ich zbyt wiele albo zbyt mało co poradzić nie dogodzi się wszytkim. Choć skoro wszyscy kładą nacisk na realizm umundurowanie wyposażenie, to może nie tiuningować karabinu typu AK 47 lub M16 do 500+ fps lub 450 w stoku acz kolwiek to drógie nie od nas zależy. Tylko pozaostać przy np. 420 dla zwykłego karabnu do walki wpolu, 360 dla CQB bocznej 300 z chakiem, wsparcia 430/440, parasnajperki 450/500 i 500+ resztę snajperek, ile realizm pola walki by wzrósł byśmy mieli moce replik zróżnicowane w zależności od typu i modelu odwzorywanej broni ostrej. Choć magia FPS-ów działa i tego typu poglądy nie mają szans realizacji.
choisen 19.05.2009, h. 00:24 choisen
A ja powiem tylko, że rekonstruktorzy Bundeswehr-y a mianowicie klasy Snajper mają kolejną replikę do kupienia
zordrak 19.05.2009, h. 01:11 zordrak
ja "trochę pojechałem ten sprzęt od strony technicznej... ale jeśli chodzi o wygląd to ta giwera jest fenomenalna... swojego czasu kochałem się w L96A1, rozważałem kupno WARRIORa/Tanaki i to nie raz... no ale rzeczywistość jest brutalna hmm... może kiedyś jeszcze ziszczę moje plany
KicpA 19.05.2009, h. 12:28 KicpA
Zordak tak to jest pojechałeś od strony technicznej a nie masz o tej stronie technicznej bladego pojęcia. Choisen nie tylko BW
Big Bopper 19.05.2009, h. 15:03 Big Bopper
a chinolskiego dragunova robia w sprezynie i to w dodatku z plastikowa kolba... i gdzie tu jest logika.
zlyzuw 19.05.2009, h. 16:52 zlyzuw
Jak na snajperke 450fps to bardzo mało. Ale w rękach dobrego strzelca taka broń potrafi wiele zdziałać
zordrak 19.05.2009, h. 23:03 zordrak
źle się wysłowiłem KicpA, pojechałem ją od strony hehe.. praktycznej/moc ... 450 to jak na karabin w. śmieszna liczba... no ale tak zawsze można jeszcze od razu po wypakowaniu z pudełka grzebać i "podkręcać" ..hehe... przecież o to chodzi co nie?? żeby dodatkową kasę wywalić, masz racje KicpA, nie znam się, dobrze, że ty się znasz pozdrawiam
KicpA 19.05.2009, h. 23:09 KicpA
Zordak tak się składa że pod względem technicznym znam prawie każdy szczegół tej repliki a przynajmniej jej pierwowzoru.
zordrak 20.05.2009, h. 00:42 zordrak
prawidłowo, sprzedawca powinien wiedzieć co sprzedaje ....w razie wątpliwości odsyłam do wcześniejszego posta -> 18-05-2009, 17:39
PS: Cenię sobie sklep TaiwanGun ..ale coś się boję, że po tych wypowiedziach nie będę mógł tam bezpiecznie kupować , no ale może wypuszczą to na rynek z opóźnieniem ale 570+ (bo mogą to zrobić łatwiej i po mniejszych kosztach niż klient i pójdą wszystkim na rękę )... To by było coś, sam bym kupił , jak to przeczytają i zjadą pomysł to chcę na to giwerę zniżkę
PS2: i jeszcze, żeby uciąć język wszystkim potencjalnym trollom, które panoszą się po sieci.. odniosę się do wyżej wypowiedzianych słów" "570+".." i pójdą wszystkim na rękę" - zarówno każdy lek jak i każda replika niewłaściwie stosowana prowadzi do negatywnych następstw...
KicpA 20.05.2009, h. 09:23 KicpA
Nie zordak nie jestem sprzedawcą tej repliki. Po prostu wcześniej kupiłem Stara i już nie raz go rozbierałem. A swoje teorie że ludzie tu w większości chwalą produkty w ich sklepach wsadź sobie w buty bo wg tej teorii w każdym sklepie AS w Polsce powinno pracować jakieś 200-300 osób. Zastanów się nad tym co wygadujesz.
PYZIO 20.05.2009, h. 12:28 PYZIO
czytajac komentarze wyszloby raczej ze 2-3 osoby a nie 200-300
zordrak 20.05.2009, h. 15:42 zordrak
dokładnie..... do zrobienia szumu nie potrzeba 200-300 Wystarczy kilku ambitnych/zainteresowanych - wystarczy jeden
Dodatkowo mówimy o modelu jednej repliki z jednego sklepu.. 200 sprzedawców w Taiwanie na pewno nie pracuje drogi kolego to się z tobą zgodzę...
Po prostu nie uwierzę w to że taki sprzedawca udostępniając zdjęcia/dane tech. repliki. na takim forum jak to nie interesuje się z jakim wydźwiękiem spotka się dany towar.. Biorąc pod uwagę specyfikę środowiska jakim jest ASG i to , że na forum jest dużo dzieciaków co kupują w ciemno bo Pan K. ładnie zachwalił giwerę ...... Jest dalece prawdopodobne, że wielokrotnie na tym forum dochodzi do Marketingowych zabiegów tak wyrafinowanych i delikatnych (a jednocześnie silnych) , że potencjalna ofiara może tego nie wykryć... cd.wiadomy;)
Wiec już tak kolego, się nie udzielaj bo widzę, że replik to masz w nadmiarze ale ogólnego rozeznania i mądrości brakuje.... no ale dopóki mama na giwery łoży to spoko... takie umiejętności nie są wymagane;) .... No "pojechałem" jak wcześniej mnie inny kolega.....masz ci los :/
KicpA 20.05.2009, h. 17:57 KicpA
Zordak takie tanie prowokacje i pomówienia sobie daruj bo świadczy to tylko o twoim poziomie. Po pierwsze nie zachwalałem tej repliki. Po drugie na żadną replikę nie dostałem kasy od rodziców. Ale wiesz zordak każdy mierzy wg własnej miary. Jeżeli myślisz że pracuję dla krakmanów i zachwalam za ich poleceniem ich produkty to się grubo mylisz bo ten sklep jak i ich serwis jest dla mnie na poziomie który jest mocno poniżej standardów. Ale sorki nie powinienem się tu wypowiadać i sprzeczać z kimś z takim długim stażem i doświadczeniem jak ty. Zabawny jesteś, czytanie twoich podpartych faktami i doświadczeniem postów przynosi mojej osobie i pewnie innym osobą czytających je bardzo dużą dawkę śmiechu.
Dla twojej wiadomości to zwisa mi to czy ktoś to w ogóle kupi.
zordrak 20.05.2009, h. 18:26 zordrak
uderz w stół a nożyce...hehe, pewnie... najlepiej z miejsca od prowokacji i pomówień.. nie ma to jak ułatwiać sobie życie No to coś nas łączy ja też na ASG potrafię znaleźć własne fundusze... ale z tym , że ludzie czytając moje posty śmieją się i mają ubaw... no rozumiem innych argumentów nie miałeś.. albo po prostu nie zrozumiałeś przesłania.. ale jeszcze na studiach możesz nadgonić, spoko [kurde i znów pojechałem od wieku.hehe .. ale to taki żart , bez urazy
Dla twojej wiadomości to mi Też zwisa czy ktoś to kupi czy nie... i faktycznie trochę schodzimy już z tematu i faktycznie można by to już zamknąć.. ale...
Kończąc temat, widzę że masz tendencje do przejaskrawiania faktów.. 200-300, wszyscy mają ubaw.... jak na razie PYZIO tylko z puentował krótko... ale rozumiem jak użyjesz zamiast 1,2... 200-300 jest cool. No i jeśli dzięki mnie forumowicze mają ubaw to również dzięki Tobie, sam bym tego nie ułożył.. dziękuję
KicpA 20.05.2009, h. 18:59 KicpA
Sorki ale dalej jesteś śmieszny hm a może raczej żałosny. Nie mam potrzeby twojej osobie wyjaśniać błędu twych wyimaginowanych teorii. Ale proszę podaj mi którąś z moich wypowiedzi która świadczy o tym że reklamuję bądź zachwalam tą replikę? A odnośnie tego że nie mam argumentów to może przeczytaj swoje wypowiedzi odnośnie tego że mi rodzice dają kasę na repliki. I to ja nie mam argumentów?
ruffin-89 20.05.2009, h. 19:22 ruffin-89
Zordak skończ bo tylko się ośmieszasz mówiąc że Kicpa się na niczym nie zna a na repliki mu daje mama. Tak się składa że Kicpę znam już trochę i mogę cię zapewnić że twoja wiedza w materii ASG to ledwie kilka procent jego wiedzy.

Wyobraź sobie że niektórzy ludzie potrafią każdą wolną chwile poświęcić na pracę, aby zarobić na chociażby głupi zest. cylindra żeby właśnie z takiej repliki zrobić coś wartościowego.
zordrak 20.05.2009, h. 20:07 zordrak
śmieszny/żałosny...tak piszą osoby które wyczerpały już swoje zaplecze intelektualne. Co do twojej pracy w TG przecież nie będę się na silę upierał, że jesteś sprzedawcą.. To była tylko taka aluzja... myślę, że miała rację bytu, za bardzo się tego przyczepiłeś podobnie jak funduszy na twoje Hobby; już się ładnie wytłumaczyłeś i nie rozumiem o co chodzi... "I to ja nie mam argumentów" - no jesteś samowystarczalny, przynajmniej w tej materii (ASG), ja i pewnie twoja mama też, ...jesteśmy z Ciebie dumni
podziwiam twoje zdolności myślowe... znasz tylko jedną stronę ale nie przeszkadza ci to w napisaniu/opiniowaniu: "mogę cię zapewnić że twoja wiedza w materii ASG to ledwie kilka procent jego wiedzy" - widocznie jesteś w stanie wycenić moją wiedzę ASG po kilku postach... w których swoją drogą coraz mniej o ASG.. no ale to już nie do końca moja wina . ja nie będę się moją wiedzą z dziedziny ASG afiszował i możliwe, że kolega KicpA po rozebraniu setek replik, które kupił za własne, ciężko zarobione pieniądze... (żeby nie był) w istocie ma większą wiedzę.....ale co do waszych wypowiedzi to są one tak niespójne i logicznie ograniczone, że........ że jedyne co teraz możecie napisać to to, że jestem śmieszny i żałosny... pozdrawiam

Teraz to już tylko strach się bać... Jak twoi kolejni dobrzy znajomi zaczną masowo wbijać na forum i pisać jaki to jesteś fajny a ja śmieszny i żałosny .... ale będzie polewka
KicpA 20.05.2009, h. 20:33 KicpA
Po pierwsze jesteśmy teraz na portalu a forum jest pod innym adresem. Po drugie zasugerowałeś że pracuję w sklepie krakmanów, ja tylko starałem ci się wyjaśnić że tak nie jest ale jakoś nie może ten fakt do ciebie dotrzeć. Co to tego że napisałem że jesteś żałosny i śmieszny, może powinieneś się nad tym zastanowić? Mimo to że będziesz starał się mnie obrazić bądź sprowokować to ci to nie wyjdzie bo jeszcze wiele nauki przed tobą aby nauczyć się obrażać i prowokować ludzi. Może studia cię nauczą jak nie zrobił tego nikt wcześniej. Odnosisz się do mojego wieku a jesteś bardzo niewiele starszy. Jednym słowem FAIL.
zordrak 20.05.2009, h. 21:10 zordrak
"nie będę ciebie od dzieciaków nazywał tak jak ty to robisz bo zdarzają się mądre dzieciaki a starych i głupich też nie brakuje" - tak napisałem we wcześniejszym poście. Dodatkowo kiedy odnosiłem się do twojego wieku sam podkreśliłem że to żart;
"[kurde i znów pojechałem od wieku.hehe .. ale to taki żart , bez urazy "
= Nie zwracam uwagi na różnice wieku, a zwłaszcza tak subtelne 21-19
Dlatego faktycznie możemy powiedzieć o FAILu myślowym, ale to po twojej stronie. I mój drogi - to obraza naprawdę nie jest. Jak bym Ciebie obraził po "twojemu" to zaraz by się pojawił zwielokrotniony "śmieszny i żałosny" a jak bym to zrobił po swojemu to byś nawet nie wiedział o co common.. dlatego obrażenie Ciebie nie leży w moich intencjach.. naprawdę.
W ogóle to tam pod spodem pierdoły napisałeś wiec sam już nie wiem co odpisać
PS: Też już sobie dodałeś tą stronkę du ulubionych - wszystko trzeba ludziom tłumaczyć :/ Nic.. będę spadał, poza siedzeniem na kompie i odpisywaniem ziomkom z WMasg mam jeszcze trochę innych zajęci i dziewczynę
3maj się mistrzu
KicpA 20.05.2009, h. 21:27 KicpA
Fail nie odnosi się do wieku tylko do jakże przenikliwej i błyskotliwej twojej działalności komentującej w tym newsie. Właśnie sam nie zrozumiałeś żartu. Bo ja to wszystko piszę przez łzy spowodowane śmianiem się. Chyba się już nakarmiłeś.
Trudno nie mieć takiego tamatu do pośmiania się w ulubionych chłopie.
zordrak 21.05.2009, h. 02:05 zordrak
"Odnosisz się do mojego wieku a jesteś bardzo niewiele starszy. Jednym słowem FAIL."
...pisz co chcesz chłopie i tak SŁABY jesteś... i nie zasługujesz nawet na sekundę mojej uwagi... Z twarzą tej dyskusji nie zakończysz... już nie
KicpA 21.05.2009, h. 07:27 KicpA
Ostatnie zdanie to zadnie podsumowujące całą wypowiedź. Ale jak nie potrafisz tak rozlegle rozumować. Nie muszę wychodzić z twarzą bo już dawno to zrobiłem.

Jednak się jeszcze nie nakarmił.

"...pisz co chcesz chłopie i tak SŁABY jesteś..."- Sam zaczynasz siebie obrażać. Nie wiem w takim zrazie na jaki ty jesteś.
"i nie zasługujesz nawet na sekundę mojej uwagi..."- I sam sobie przeczysz.

Nie ma to jak dobry kabaret o poranku.