Daj cynk
Reklama

Aktualności

Tokyo Marui na Shizuoka 2009

Świat, 15.05.2009, h. 17:51, dodał: Promant
24

Sklep Hobby z Japonii udostępnił zdjęcia ekspozycji firmy Tokyo Marui prezentowanej na targach Shizuoka 2009.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portal Airsoft News EU zamieścił, udostępnione przez japoński sklep Hobby, fotografie ekspozycji targowej firmy Tokyo Marui, prezentowanej na Shizuoka 2009.

 

 

Firma Tokyo Marui pokazała podczas targów dość różnorodną ofertę. Należy do niej nowa linia produktów dla dzieci.

 

 

 

 

Zaprezentowano także nową replikę karabinu snajperskiego L96.

 

 

 

 

 

Kolejną repliką typu GBB, w ofercie TM, będzie pistolet FN Five Seven.

 

 

Ktoś zgadnie jaki będzie następny model broni krótkiej TM?

 

 

Linia replik Variation to znane modele, ale w zróżnicowanych zestawieniach kolorystycznych.

 

 

 

 

Pokazano oczywiście także M4 EBB.

 

 

 

Rewolwer Colt Python w trzech wersjach, o różnej długości lufy.

 

 

Można także było podziwiać nową Hi Capę 5.1...

 

 

...i wersję Desert Warrior 4.3.

 

 

Ofertę dopełniały nowe repliki blow back AK...

 

 

 

...oraz customowy Glock 17.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Panocek 15.05.2009, h. 17:55 Panocek
Mam nadzieję, że nowe cacka TM dalej będą kontynuować tradycję długowiecznej zabawki
misiek666 15.05.2009, h. 18:08 misiek666
Czarno-piaskowa emka jest śliczna
Guest (ID:6452) 15.05.2009, h. 18:14 Guest (ID:6452)
L96 TM... gazowe czy co? Bo magazynek jest widzę tu gdzie powinien

Piękny i długo przeze mnie oczekiwany five seven...
fuko 15.05.2009, h. 18:18 fuko
Fajnie że TM wzięło się za rzadziej spotykane repliki. 5-7 niby już był (Marushin) ale raczej nie zbierał dobrych opinii a ten new item - czyli Beretta Px-4 to chyba nawet jako sprężynka jeszcze nie wyszedł
dakard 15.05.2009, h. 18:42 dakard
ciekawe jaką moc mają te pistolety dla dzieci
Pasti 15.05.2009, h. 19:41 Pasti
Ja też obstawiam że to beretta PX4 .
fuko 15.05.2009, h. 19:45 fuko
Tam jest nawet napisane Px-4. Ale dopiero jak sobie przypomniałem co to jest to zauważyłem
wija99 15.05.2009, h. 20:04 wija99
A mi się najbardziej z całego newsa podobają produkty dla Dzieci. takie kolorowe
KicpA 15.05.2009, h. 20:18 KicpA
Z tego co widzę w L96 mag jest tylko aby wyglądał bo lufa wew. jest za krótka, ale to tylko moje dywagacje że to będzie spring.
OC14Groza 15.05.2009, h. 20:49 OC14Groza
Niech ktoś im wytłumaczy, że powinni robić repliki ze stalowym body i mocnymi bebechami.
zombie_snake 15.05.2009, h. 21:01 zombie_snake
Ten AK- 102 jest słooodki! Tylko ten tłumik i szyny go psują. Pewnie będzie można wymienić je na wersje z 74rki, tylko ten tłumik... :/ I ta żebrowana pokrywa komory zamkowej... 0_o Woła o pomstę do nieba.
Guest (ID:6452) 15.05.2009, h. 21:05 Guest (ID:6452)
Ale ze mnie kmiot, widac tam cylinder więc to jest spring... tylko jak w takim razie magazynek jest tam gdzie ma być? Powinien być na wysokości komory HU, jak w kazdej spr. snajperce...

Natomiast co widzę na "rozkładówce"? Otóż mechanizm spustowy jak w VSR (tragedia). Magazynek wygląda jak atrapa... (nie widzę wyprowadzenia kulek). Czyli można ze smutkiem przewidywac że bebechy z VSR (oby komora była jednak inna), magazynek bedzie jak w warriorze a to tylko atrapa.
Tofikos 15.05.2009, h. 21:13 Tofikos
Z pomiędzy tych wszystkich japońskich "krzaczków" widać napis Px4 Chociaż ja i tak bym wolał to, co wisi na prawo od beretty
Świetnie wygląda ta l96
Kajor 15.05.2009, h. 21:27 Kajor
AK-102 - wreszcie magazynki o zakrzywieniu pasującym do przeróbki na Beryla.
Drakiva 15.05.2009, h. 21:33 Drakiva
Lepsza luneta,masywniejszy dwójnóg i eLa jak marzenie . Ten colt z śregnią lufą fajny ;D
radzio2k 16.05.2009, h. 00:13 radzio2k
My chcemy wiecej info o l96!
ireabe 16.05.2009, h. 08:17 ireabe
Odnośnie nowego modelu Marui- planują zrobić replikę GBB Beretki PX4, czy m9000?
volf13 16.05.2009, h. 12:24 volf13
Jak dla mnie japończycy są na tyle durnym narodem, że próbują wyciągnąć kase nawet od rodziców małych dzieci. Uważam, że trzeba być chorym umysłowo żeby dawać dzieciom repliki które są pomalowane w niewinne kolory. To tak jak pomalować kałacha na różowo i powiedzieć terrorystom, że sobie nie zrobią nimi krzywdy. Jest to najgorszy pomysł na zabawkę jaki można zrobić. Przecież istnieją świecące i wydające różne odgłosy pistolety kosmiczne itp. więc po co takie coś?
Filq 16.05.2009, h. 12:31 Filq
volf13 mylisz sie:D Takie repliki kupuja tam dorosli. To ich styl zycia i bycia - kawaii.
Mack the Knife 16.05.2009, h. 14:14 Mack the Knife
Proszę, proszę. Dwa bardzo ciekawe pistolety - Five Seven i Px4. Px4 zawsze lubiłem za amunicję, a Px4 to po prostu jeden z najładniejszych pistoletów, jakie w życiu widziałem.

A co do kolorowych pistoletów - gdybym nie bawił się w stylizację, a po prostu traktował asg jako emocjonujący sport - bardzo chętnie nabyłbym takiego niebieskiego waltherka (o ile to jest metal pomalowany, a nie plastik). W życiu potrzebna jest odrobina luzu i dystansu do siebie.
EternalSniper 16.05.2009, h. 18:27 EternalSniper
kolorowe w pudełku przyciąga wzrok ; p
MyN3 17.05.2009, h. 00:24 MyN3
Mack the Knife - czerwony lepszy :D:D:D
sjzmisiek 17.05.2009, h. 16:02 sjzmisiek
ciekawią mnie l96, fn 5-7 , m4 i ak ebb miodzio tm sie rozwija cały czas i podnosi poprzeczke
Tanaj 17.05.2009, h. 18:31 Tanaj
Beretta Px4. Co wygrałem?