Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 15.05.2009, h. 15:26, dodał: Promant
17

AATV video review: CL Slugshot Shotgun. Pro Win: magazine high pressure test czyli test magazynka CO2 do M4 GBB. WE: M4A1 CO2 full auto demo.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft Austria TV zaprezentowała video review customowej repliki Clarence'a Lai: Slugshot Shotgun. Replika może strzelać do 8BB jednorazowo.

 


 
 

Firma Pro Win opublikowała magazine high pressure test czyli test magazynka CO2 przygotowywanego do M4 GBB.

 

 
 
 

Firma Wei Tech zaprezentowała demo AWSS M4A1 CO2, tym razem w opcji full auto.

 

 
 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoft-news.eu

www.aatv.at

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
traceur 15.05.2009, h. 15:29 traceur
całkiem ciekawy ten shotgun
wija99 15.05.2009, h. 16:32 wija99
Shotguna chyba trzeba Tolerować w kategorii ciekawostki raczej.
Akcent i próba mówienia zrozumiałym angielskim bezcenna LD
MwMichal 15.05.2009, h. 16:44 MwMichal
Ma ktoś link do sklepu z tym shotgunem? Obiecałem sobie, że jak wyjdzie shotgun mogący strzelać więcej niż 6 kulkensami na raz, to go sobie sprawię. Ew. jeśli nie ma go jeszcze w żadnym sklepie to może ktoś wie ile będzie kosztował?
Keltuzar 15.05.2009, h. 16:47 Keltuzar
Czym różnią się te dwa tryby ognia tego shotguna ?
MiesoPL 15.05.2009, h. 17:01 MiesoPL
całkim ciekawa ta M4... ciekawe ile ma fps...
Bardos 15.05.2009, h. 17:13 Bardos
Tym że może strzelać 8 kulkami naraz, jak śrutem, lub pojedynczą kulką.
Oshii9 15.05.2009, h. 17:14 Oshii9
Jak słucham chłopaków to przypomina mi się Umbilical Bros. -"get me to da choppa"
Errhile 15.05.2009, h. 17:17 Errhile
@ Keltuzar - jeden to śrut, drugi to slug / breneka. Teraz jaśniej?
Hemidal 15.05.2009, h. 17:17 Hemidal
1 strzela kilkoma małymi kulkami naraz
2 strzela jedną dużą ciężką i celną kulką

hehe no jeszcze wymyślą brenekę i amunicję strzałkową

Victim Views rządzi
Foka 15.05.2009, h. 17:46 Foka
MwMichal a obejrzyj ten materiał jeszcze raz... Widzisz? Nie? To jeszcze raz... i jeszcze... Tam na początku jest takie duże logo sklepu...

Keltuzar nie tryby ognia, a rodzaj amunicji, jak w prawdziwej strzelbie
filo16 15.05.2009, h. 18:44 filo16
Pragnę tego shootguna.....

To jest ten sam do którego mozna zapakować shellsy od madbull'a ?
Promant 15.05.2009, h. 20:47 Promant
To jest ten sam co był wspominany w newsie z IWA. Tam była cała gama różnej amunicji do niego.
Hunter1716 16.05.2009, h. 10:00 Hunter1716
Ten shotgun lepszy niż nie jedna Emka )
gadzinka 16.05.2009, h. 18:20 gadzinka
Hemidal, a czym się różni Breneka od tejże amunicji kulowej?
EternalSniper 16.05.2009, h. 21:59 EternalSniper
shotgun <3<3 Wideo też niezłe... Ej no prosze, to są realia! Gdyby wszystkie asg teraz takie robili ...
Hemidal 16.05.2009, h. 23:15 Hemidal
breneka z tego co pamiętam jest walcowata i nie ma płaszcza (znaczy kawałek czystego ołowiu) tak jak amunicja kulowa która w większości ma częściowy lub pełny płaszcz z innego materiału niż ołów. Tak chyba jest ale głowy nie dam bo pamięć mylna jest.
Cthulhu 17.05.2009, h. 16:21 Cthulhu
Heimdal - pamięć bywa mylna, ale akurat nie w tym przypadku. Jest tak jak napisałeś.