Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty ASG w polskich sklepach

Polska, 15.05.2009, h. 15:05, dodał: Promant
16

Sklepy ASG Shop, Taiwangun oraz SpecShop włączyły do swojej oferty nowe produkty.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród produktów dodanych na stronie ASG Shop na uwagę zasługuje kilka pozycji. Dedykowany do replik Systema M4/M16 PTW zestaw frontu i górnego korpusu, na który składają się elementy produkcji firm: Systema, King Arms, Dytac oraz G&P. Cena: 1499PLN.

 

 

 

Do replik gazowych przeznaczone są także, nowe w ofercie, magazynki typu M4 produkcji GHK. Pojemność: 40BB. Pasują do replik M4 WA. Cena: 242PLN.

 

 

W cenie 153PLN sklep oferuje chwyt przedni Magpul PTS MOE. Dostępne wersje kolorystyczne: czarna, dark earth i zgaszona zieleń.

 

 

 

 

Taiwangun, jako kolejny już sklep na naszym rynku, wprowadził do oferty replikę StG44 firmy AGM. Cena: 839PLN.

 

 

SpecShop włączył do swojej oferty kolejną wersję AEG P90, tym razem produkcji Echo1.

 

 

Model P90 TR wykonany jest z kompozytu i posiada w komplecie tłumik dźwięku. Pojemność magazynka: 60BB. Długość: 505mm [+ 100mm tłumik]. Waga: 2850g. Lufa wewnętrzna: 240mm. Prędkość początkowa: 380fps. Cena: 510PLN.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl

www.taiwangun.com

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pierdek 15.05.2009, h. 15:15 Pierdek
P90 całkiem ciekawe.
Filipoo23 15.05.2009, h. 15:17 Filipoo23
Zgadzam się. Ciekawe, czy zagrozi P90 GFC.
pidzejfat 15.05.2009, h. 15:29 pidzejfat
Ale co za różnica?
Przecież to jest to samo, klepane w tej samej fabryce w chinach z dołączonym tłumkiem. Więc co tu takiego ciekawego?
Za różnicę w cenie można kupić ładniejszy tłumik...
Prezes_____ 15.05.2009, h. 15:30 Prezes_____
to jest inne p90 niż a.c.m czy gfc?
Ricardo 15.05.2009, h. 15:35 Ricardo
To Stg ciekawe Poza tym na Taiwangunie są nowe repliki gazowe WELL z BlowBackiem-MP5K i Ingram.
Cement 15.05.2009, h. 15:41 Cement
a to nie jest robione w tej samej fabryce tylko pakowane w różne pudła ??

EDIT
Jestem jeszcze w pracy(czasem trzeba udawać że coś się robi anie tylko WMASG ) i jak zaczynałem pisać komentarz były tylko dwie pierwsze opinie
wija99 15.05.2009, h. 16:24 wija99
Nie za mała Bateria w tym P90? Ciekawe kiedy STG będzie na tym ładnym banerze który reprezentuje promocje tygodnia.
Edit: zdjęcie jest ucięte.
EternalSniper 15.05.2009, h. 17:41 EternalSniper
Pószet !
Chińskie badziewia no... Niby STG zachęca, ale nie zdziwcie sie jak znajdziecie zardzewiały korpus poprostu pomalowany na nowo tak jak to miałem w kilku częściach w MP40 AGMu
Niech jakiś porządny kraj weźmie się za te projekty. Chętnie pomoge w projektach... I prosze nie róbcie badziewii. Jak już coś ma kosztować ponad 300zł to niech będzie warte swej ceny!

pozdr
Bohun74 15.05.2009, h. 17:53 Bohun74
Może trafiłeś na oryginalne elementy niedawno wykopane na pobojowisku - żartuję. Krakmana uważam za bardzo profesjonalnego sprzedawcę, więc sądzę, że nawet gdyby tak się stało nie będą robić problemu z wymianą, mam dobre doświadczenia przy magazynku do gazowego Colta 1911 z Bell'a. A tak ogólnie Stg robi wrażenie. Pozdrawiam
TomajSwarzedz 15.05.2009, h. 18:44 TomajSwarzedz
Taki mały offtop. co do gazowej mp5k wella

Wystrzelenie całego magazynka na trybie auto za jednym zamachem wywołuje uśmiech od ucha do ucha! - Jak mam to rozumieć :D ?
Ahmed 15.05.2009, h. 19:16 Ahmed
Stg GFC czy AGM jeden kit , zawsze znajdzie się jakaś maruda której coś się nie będzie podobało i będzie miała jakieś ale bo coś jest nie tak itd itp, najwidoczniej niektóre osoby nie mogą żyć bez emek czy ak i tu znów pojawia się Stg "znowu"
Sam jestem od jakiegoś czasu posiadaczem w/w repliki i owszem ma mankamenty ale nikt nie jest doskonały.
Odnośnie MP40 posiadam od jakichś dwóch lat i dzięki pomocy mojego serdecznego przyjaciela z ekipy mr. Braddocka nabrała ona niesamowitych kształtów jak i pozbyła się przy okazji selektora ognia
Zanim coś się napisze o replice należy ją bliżej poznać - nie koniecznie musimy z nią iść do łóżka by nam się oddała
pozdrawiam Ahmed
Tuksiak 15.05.2009, h. 22:41 Tuksiak
@Prezes_____: Nie jest, Echo1 - chińska marka na USA, bo tam wszystko musi być pro itp, co ciekawe w usa sprzedają z 2 magami.

@wija99: Nie, nie za mała, wystarcza spokojnie na kilka spotkań.

Jak ktoś poniżej napisał (pidzejfat - wypada na to, że to Ty ), dołożyli w sumie mało ciekawy tłumik i cenę z kosmosu .

To samo z STG.

Plus, że zaczęły się pojawiać w kilku sklepach i to jedyny jaki widzę .
EternalSniper 16.05.2009, h. 18:20 EternalSniper
Ahmed,
no sorry... Wejdź sobie u mnie w ekwipunek i pisze również, ze jest w trakcie urealniania.
Fakt, pozbyłem się rownież selektora ognia, zeszlifowałem pozostalości i nałożylem szpachlę, a selektor wewnątrz zablokowałem na wszelki wypadek.
No ale nie wiesz ile kłopotu mi narobilo usunięcie zardzewiałej części jeżeli ktoś nie ma narzędzi ? Do dzisiaj mam lekko wygiętą blachę, przez co suwak nie chodzi gładko i sprawnie jak powinien. I przeztań mi tu gadać i zgrywac cwaniaka. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię o czymkolwiek. WOLNY KRAJ!
Ahmed 17.05.2009, h. 16:14 Ahmed
Lol co za elokwencja, piszemy tu o giwerach i o tym że nawet ślepej kurze trafi się ziarno a ty obywatelu przelewasz czarę dobrego smaku więc z łaski swojej proszę cię delikatnie byś cwaniaków poszukał w swoim środowisku a nie zaśmiecał to zacne forum bezpodstawnymi obelgami które do niczego nie prowadzą.
pozdrawiam Ahmed
slepy 17.05.2009, h. 21:48 slepy
P90 takie samo jak od GunFire czy Taiwangun, tyle że dołożyli tłumik dźwięku i wydali pod inną marką... Ehh.
rucznoi 19.05.2009, h. 13:16 rucznoi
Do tego Stg ris u góry a na nim Eotech 553 a pod lufe m203. To byłoby cudo ;p