Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki broni krótkiej produkcji ASG AS

Polska, 15.05.2009, h. 14:32, dodał: Promant
27

Na naszym rynku pojawiły się już najnowsze repliki ASG broni krótkiej, firmy Action Sport Games, zasilane CO2.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na polskim rynku pojawiły się już najnowsze repliki ASG broni krótkiej, produkcji firmy Action Sport Games AS, o których pisaliśmy wcześniej w sprawozdaniach z targów IWA2009. Repliki, zasilane CO2, włączyl do swojej oferty sklep SpecShop. Mowa tu o licencjonowanych replikach: rewolwerów 8" i 4" Dan Wesson Firearms oraz pistoletu Steyr Mannlicher M9-A1.

 

 

 

 

Rewolwery, typu full metal, mają zbliżoną konstrukcję, główna różnica to długość i kształt lufy oraz kolorystyka. Ładowane są łuskami, z których każda mieści 1BB 6mm. Kapsuły CO2 są całkowicie ukryte w chwytach. W zestawie z każdym rewolwerem znajduje się ładownik do bębenka, 6 łusek i pojemnik 0.2g 6mmBB. Rewolwer Dan Wesson 4", w wersji srebrnej, ma dugość 242mm, waży 878g. Prędkość początkowa: 440fps. Cena: 399PLN.

 

 

Rewolwer Dan Wesson 8", w wersji czarnej, ma dugość 338mm, waży 1040g. Prędkość początkowa: 540fps. Cena: 365PLN.

 

 

Pistolet Steyr Mannlicher M9-A1 wykonany jest z tworzywa, w kolorze czarnym. Jest to kompaktowa replika typu non blow back, czyli z nieruchomym zamkiem. Długość: 230mm. Waga: 520g. Prędkość początkowa: 465fps. Cena: 285PLN.

 

 

Mamy przyjemność poinformować, że, dzięki uprzejmości firmy Action Sport Games AS, otrzymaliśmy do testów egzemplarze opisanych wyżej replik. Wkrótce na portalu WMasg zostaną opublikowane recenzje, które są obecnie przygotowywane. Przedstawimy w nich szczegółową analizę wyglądu, funkcjonalności oraz osiągów replik rewolwerów Dan Wesson i pistoletu Steyr M9-A1.

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 15.05.2009, h. 14:38 Ziomek08
Słabe te pistolety xD, jak by nie ta moc, to wziął bym sobie tą czwóreczkę
Doremu 15.05.2009, h. 14:51 Doremu
"Rewolwer Dan Wesson 8", w wersji czarnej, ma dugość 338mm, waży 1040g. Prędkość początkowa: 540fps" Nie za silny?! WOW
zlyzuw 15.05.2009, h. 15:05 zlyzuw
jesli ma 540fps to przy tak krótkiej lufie będzie mala celność. Więc strzelanie na większe odległości wykluczone. Budynki też (540fps w budynku to o 190fps za duzo ). Więc broń jest strasznie nieporęczna...
Bardos 15.05.2009, h. 15:16 Bardos
Bo to jest boczna dla snajpera.
przemek10 15.05.2009, h. 15:20 przemek10
Jak dla mnie ideał na termosa , nie przyznaje się z 40-50 m to podchodzisz na 20 m i jedna BB , przy 0.36 nie da się nie trafić
fidziux 15.05.2009, h. 15:25 fidziux
Pistolet spoko, ale Ciekawe jak z dostępnością zapasowych łusek do niego Jak myślicie ile będziemy czekali na łuski:P Chyba że podejdą np. te od bell'a
pafcio 15.05.2009, h. 15:28 pafcio
Gaziaki o takiej mocy od dawna oferuje Wingun.
Promant 15.05.2009, h. 15:30 Promant
Łuski oferowane są przez producenta razem z dodatkowymi podajnikami w osobnej sprzedaży. Były gotowe do dystrybucji razem z replikami. Powinny zatem pojawić się w sklepach bez specjalnych opóźnień.

I co z tego, że Wingun oferuje coś o podobnej mocy? Wykonanie Wingun nawet sie nie umywa.
Gandzialf 15.05.2009, h. 15:36 Gandzialf
Ooo taak... Czarny Dan Wesson... Podoba mi sie.
Piotrus 15.05.2009, h. 15:39 Piotrus
Kurczę,replika 540 fps za 365 zł.Za taką cenę nawet dziecko to kupi i będzie,niezbyt fajnie.
wija99 15.05.2009, h. 16:21 wija99
Rewolwer z Tainwanguna jest ładniejszy moim zdaniem, aczkolwiek te też są piękne. Wyobraźcie sobie rewolwer z kolbą Front gripem kolimatorem i lufą 50cm + 100 do lansu
Errhile 15.05.2009, h. 17:10 Errhile
Fajne repliki, tylko ta moc... cholera. Nie mogli by zrobić tego samego w wersji z jakąś sensowną predkością wylotową? I mniejsza o użyty gaz...
loyle 15.05.2009, h. 17:23 loyle
no to mamy pikne rewolwery do strzelania tarczowego : ) acz nie zdziwiłbym się jakby kto wymyślił "snajpę" z tego... taką wiadomo - łądowaną jednym "nabojem" xD.. rusznica tak troszku : P
Devito 15.05.2009, h. 17:39 Devito
Oto przykład broni na terminatorów
EternalSniper 15.05.2009, h. 17:44 EternalSniper
i z tym podchodzisz na dystans 2 metrów i terminator Twój

Btw. co się czepiacie do mocy pistoletów ? Im wiecej tym lepiej nawet jeśli ma to być kij od szczotki.
lemonzawodowiec 15.05.2009, h. 18:39 lemonzawodowiec
No i dupa. Wszystkie wyprzedane. : (
Tofikos 15.05.2009, h. 20:44 Tofikos
kuuuurcze, że zauważyłem ten temat jak już były wyprzedane... szkoda, bo bym chyba sobie sprawił
Ten ładownik to całkiem ciekawa sprawa, jeszcze, żeby łuski były dostępne to już w ogóle super sprawa
Promant 16.05.2009, h. 00:12 Promant
No dobra... napisze jeszcze raz:
łuski są sprzedawane w komplecie z dodatkowym ładownikiem, nie same. Takie komplety były już na IWA - producent przygotował je do dystrybucji więc wkrótce powinny być w sklepach.
Spirit 16.05.2009, h. 00:31 Spirit
Czwóreczka śliczna, żeby nie te fpsy to już dawno bym ją miał ... Jakieś pomysły jak zmniejszyć moc?
Walter E. Kurtz 16.05.2009, h. 11:25 Walter E. Kurtz
Domagam się wymyślenia czegoś żeby moc miało to mniejszą! A tak poważnie to co za idiota takie cacuszka z takim kopem zrobił.
Boryspl 16.05.2009, h. 15:00 Boryspl
Dla was to repliki zaraz na strzelanki musza byc... a jak ktos chce sobie tak poprostu postrzelac w plenerze do martwych celow? Mysle ze malo komu sie chce bawic z luskami w akcji
Promant 16.05.2009, h. 15:25 Promant
Repliki airsoftowe są nie tylko do gier. Niektórzy po prostu tego nie rozumieją.
GSP_Dibbler 16.05.2009, h. 16:35 GSP_Dibbler
Wiadomo czy toto ma HU? O rewolwery mi chodzi. Nie jest o tym napisane nic ani tutaj ani w ofercie specshopu. Przy takiej mocy niby powinny mieć, ale regulowany czy nie?
EternalSniper 16.05.2009, h. 18:30 EternalSniper
do czego replika by nie była - do gier, do strzelania w martwe cele. Musi się nadawać do wszystkiego, albo najlepiej osiągi mieć proporcjonalne do ostrego odpowiednika.
Spirit 16.05.2009, h. 19:21 Spirit
I tak to kupię, ale fajnie by było też używać tego do strzelania do ludzi . Przecież taka replika aż się prosi żeby brać ją na LARPy na przykład
Promant 16.05.2009, h. 19:40 Promant
Repliki nie mają HU, a przy tej mocy nie ma to nawet sensu - zasięg i tor lotu kulki jest świetny. Trochę to wynika z konstrukcji końcówki lufy wewnętrznej w miejscu styku z bębenkiem. Wszystko będzie niedługo w recenzji.

W replikach do strzelań tarczowych i treningowych np w ogóle likwiduje się HU; i są to customy za ciężkie pieniądze - jak choćby pistolety do IPSC. Na dystansach treningowych HU nie jest do niczego potrzebne, a wręcz może przeszkadzać.
Westie 17.05.2009, h. 01:20 Westie
Co za... Znowu nie sprowadzają wersji 6"! Dobrze chociaż, że będzie można zapasowe łuski i speedloadery kupić, ale perspektywa przepłacenia jakichś 100 zł tylko dlatego, że muszę giwerę ściągnąć z Włoch, nieszczególnie mi się podoba...