Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.12.2012, h. 20:35, dodał: Promant
11

Filmy autorstwa: Airsotologist, RedWolf AirsoftSCDTVAirsoft Evike.com oraz Public Enemy



Airsotologist: prezentacja gazowej repliki produkcji G&G - Kar98 (G980).

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: kontynuacja serii doświadczeń badających zachowanie replik ASG pod wodą. 

 

 

 

 

 

 

SCDTV: prezentacja repliki BOLT B4A1 Sopmod.  

 

 

 

 

 

 

Airsoft Evike.com: kilka słów o umundurowaniu marki Propper.

 

 

 

 

 

 

Public Enemy: replika KWA Kriss.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KubaBog 09.12.2012, h. 21:16 KubaBog
Piękny Mauser
Masterofpupets 09.12.2012, h. 22:25 Masterofpupets
Tazz <3 :)
Nie przejmuj się minusami, w końcu określenie "asGEJE" nie wzięło się z powietrza :D
Yahalom 10.12.2012, h. 10:13 Yahalom
Minusy sa pewnie z powodu tego, ze ludzie podniecaja sie kobieta, ktorej nie mozna zrozumiec, tak niewyraznie mowi ;). Po czasie na prawde mnie denerwuje kazda recenzja z jej udzialem.
(sorry, za brak polskich liter)
RED (Lone Wolf) 10.12.2012, h. 11:35 RED (Lone Wolf)
Widocznie kolego RED źle znasz angielski... To jest akcent szkocki i nie ma nic wspólnego ze złą wymową tej Pani.
morello 10.12.2012, h. 12:05 morello
Moim zdaniem można ją bardzo łatwo zrozumieć... Nawet lepiej niż typowego londyńczyka.
Masterofpupets 10.12.2012, h. 12:29 Masterofpupets
Pogadajcie sobie z Irolem jak chce wam na siłę zrobić pod górkę...
Taz w porównaniu z nim to najczystszy, "oksfordowy" angielski.
mg schutze 11.12.2012, h. 13:49 mg schutze
RED (Lone Wolf) 10.12.2012, h. 12:33 RED (Lone Wolf)
No i po co ta zlosliwosc?Wiem.Nie zmienia to faktu, ze ja mam problem ja zrozumiec, przepraszam(angielski jakos znam, skoro wszystkie inne cuda na necie ogladam bez napisow itp.)Zaraz sie na mnie wszyscy obraza, ze bron boze wyrazilem jakas negatywna opinie o kobiecie ;).
Ja natomiast nie rozumiem francuzów (pewnie dla tego że nie znam francuskiego) natomiast po angielsku najlepiej rozmawia mi się z niemcami, anglików i amerykanów jakoś ciężko zrozumieć.
l_isek 10.12.2012, h. 15:33 l_isek
mg schutze 11.12.2012, h. 13:50 mg schutze
SCDTV nareszcie zagościło na WMASG :) nic tylko chwalić.
Mam nadzieję, że reszta (kolejne) ich publikacje również znajdą się na głównej :)
Morgoth 11.12.2012, h. 17:35 Morgoth
Mauser cudeńko