Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kriss Vector preorder

Świat, 09.12.2012, h. 19:22, dodał: Promant
14

Sklep AirsoftArea rozpoczął przedsprzedaż repliki GBB Kriss Vector



Informacja, która pozwala mieć nadzieję, że replika pistoletu maszynowego Kriss produkcji firmy KWA, jednak zawita do Europy jeszcze w bieżącym roku.

Szwajcarski sklep AirsoftArea rozpoczął bowiem przedsprzedaż PM GBB Kriss Vector. Cena: 499.90 CHF (czyli 1700 PLN). 

 

 

 

GBB-KRISS-BK.jpg" src="/var/images/text/378314/1/100_KWA-GBB-KRISS-BK.jpg" alt="100_KWA-GBB-KRISS-BK.jpg" width="500" height="500" /> 

 

 

Replika ma być dostępna w sklepie od 28 grudnia 2012.

 

 

 

GBB-KRISS-BK_1.jpg" src="/var/images/text/378314/2/100_KWA-GBB-KRISS-BK_1.jpg" alt="100_KWA-GBB-KRISS-BK_1.jpg" width="500" height="500" /> 

 

Materiał: tworzywo i aluminium. Pojemność magazynka: 24 BB. Długość: 400/630 mm. Waga: 2830 g. Generowana prędkość początkowa pocisku: 350-380 fps. 

 

 

 

GBB-KRISS-BK_2.jpg" src="/var/images/text/378314/3/100_KWA-GBB-KRISS-BK_2.jpg" alt="100_KWA-GBB-KRISS-BK_2.jpg" width="500" height="500" /> 

 

Z innych znanych sklepów, poza Europą, także WGC prowadzi preorder tej repliki - w cenie 297 USD.

 

 

 

 

Źródło:

www.store.airsoftarea.ch

www.airsoftnews.eu

GBB-KRISS-BK">www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
YumMmyy 09.12.2012, h. 20:31 YumMmyy
Kriss! Nie moja kieszeń.. :(
Kudlatov 09.12.2012, h. 20:37 Kudlatov
Sporo kasy za tak nieuniwersalną replikę. Ale dobrze że jest, im więcej tym lepiej.
Wojtasasg 09.12.2012, h. 21:51 Wojtasasg
Ciekawe jak z wymiennością magazynków
Lemonekck 09.12.2012, h. 23:06 Lemonekck
Fajny sprzęcik :) Cena odstrasza :D Ale jakiś rok i chinole zrobią tańszą kopie :D
Vilreen 10.12.2012, h. 00:01 Vilreen
Zapomnieliście o cenie magów! 90 franków, czyli jakieś 307zł. Za jeden.
Filavandrel 10.12.2012, h. 00:02 Filavandrel
aua cena mnie zaskoczyła :(
zobaczymy po paru miesiącach jak ktoś to kupi jak się sprawuje :)
Sniper0410PL 10.12.2012, h. 00:11 Sniper0410PL
Dziwne.. na wgc po przeliczeniu dolców na złotówki wychodzi nie cały kafel a u szwajcarów 1700?? spora różnica jak by nie patrzeć.
+ wysyłka
+ cło
+ VAT
= to samo

Chyba, że w UC pod który podlegasz, pracuje ktoś z Twojej rodziny ;).
koho 10.12.2012, h. 16:53 koho
MoreLike 10.12.2012, h. 08:02 MoreLike
Ceny to zawsze pojęcie względne :p
Arekcore 10.12.2012, h. 09:23 Arekcore
Cena masakra, nie wspominając o dodatkowych magach, ale sprzęcina bardzo zacna...:)
HaryWalker 10.12.2012, h. 15:43 HaryWalker
No nie powiem, kusi i to mocno.
DobryDobrodziej 10.12.2012, h. 16:34 DobryDobrodziej
Cena zaskakuje tak samo jak zima drogowców...
Replik bardzo oryginalna to i cena wysoka.
Co do ceny magów też bym nie psioczył, bo magi typu M4 do HK Umarexa kosztują w granicach 300 zł, a sama replika nie jest nawet w połowie tak oryginalna i niespotykana.

Ciekawe jest natomiast przeliczenie cen. Szwajcaria-1700 zł, Chiny-1000 zł? Damn, różnica jak w mordę strzelił... i to z Barretta. Czy może to po prostu jakaś literówka redaktorów?
W Szwajcarii nic nie jest tanie. :) Poza tym zawsze można ściągnąć z Azji.

Cena szwajcarska:
http://store.airsoftarea.ch/kwa-kriss-vector-gas-blow-back-smg

Cena WGC:
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?item=KWA-GBB-KRISS-BK


CHF, po dzisiejszym kursie:
3,433 PLN x 499,9 = 1716,15 PLN

USD, po dzisiejszym kursie:
3,19 PLN x 297 = 947,43 PLN

Jeśli jest jakaś "literówka redaktorów" to proszę o podanie. Poprawimy.
Promant 10.12.2012, h. 21:15 Promant
Źle odczytałeś kontekst Promant, nie oskarżam was o literówkę, tylko się zastanawiałem ze względu na wielką różnicę w cenie po przeliczeniu (rzekłbym, nieprawdopodobnie dużą). Ale i bez przeliczenia różnica jest znaczna. Niezły numer...