Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 12.05.2009, h. 21:31, dodał: Promant
28

TSI Armories: 3 wersje repliki TAR21. RMW: replika RPG-7B. WE: AWSS M4 CO2 demo. MadBull Airsoft: proces produkcji BB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma TSI Armories rozpoczęła przedsprzedaż repliki AEG karabinu Tavor. Na stronie firmowej podano, że dostępne będą 3 wersje repliki TAR21. TAR AEG w cenie 550USD. C-TAR AEG czyli wariant compact, w cenie 540USD. A także S-TAR AEG czyli wariant snajperski, w cenie 650USD.

 

 

 

Prezentowane zdjęcia przedstawiają model przedprodukcyjny jednej z wersji repliki. Firma TSI obiecuje, że wkrótce na jej stronie pojawią się fotografie wszystkich oferowanych replik, w wersji produkcyjnej. Gdy tylko się pojawią przedstawimy je w newsach.

 

 

Russian Mania Workshop zamieścił na swoim blogu fotografie przedstawiające postępy prac nad repliką granatnika RPG-7B. Części metalowe wykonywane są w technologii CNC.

 

 

 

 

 

 

Firma WE zaprezentowała film przedstawiający AWSS M4 w wersji CO2.  

 


 
 

Firma MadBull Airsoft przedstawiła video prezentujące proces produkcji MadBull BB.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
khaki71 12.05.2009, h. 21:34 khaki71
Ja chce to RPG
wija99 12.05.2009, h. 21:43 wija99
Ciekawe kiedy będzie wersja RPG z Risami
Ja od RPG bym wolał maszynę do robienia kulek
Na discovery leci taka seria "How it's made".
Marcinek83 12.05.2009, h. 21:45 Marcinek83
Podziemna fabryka kulek MB Ale mają fajne robot armsy w ogóle wyyypas jak dorosnę będę polerował kulki u MB
kazik_ 12.05.2009, h. 22:09 kazik_
Ciekawy filmik, dla takich laików jak ja jeśli chodzi o procesy produkcji

Madbull zawsze miał niezłe pomysły jeśli chodzi o promowanie własnej marki.
MyN3 12.05.2009, h. 22:13 MyN3
kto idzie na dziabare tych 25kg worków z kulkami :D:D:D???
Zabierzemy z tonę nikt się nie skapnie :D:D
Ziomek08 12.05.2009, h. 22:17 Ziomek08
A Mnie zaś zaciekawił ten mag do WE , a co się stało na koniec filmiku ? tak jak by gaz wyleciał xD
Noxagon 12.05.2009, h. 22:48 Noxagon
A mnie się cholernie podoba ten Tavor, moje marzenie mieć takiego , tylko cena ciut zbyt wysoka.
Dzwonek 12.05.2009, h. 23:12 Dzwonek
Wija99 - mówisz o tym: $3 ? xD
Kurcze, Tavor piekny, Galil piękny, nie ma jak się zdecydować. Nawet cena nie jest przesadzona.
Uber_Soldat 12.05.2009, h. 23:32 Uber_Soldat
RPG śliczne, drewno chyba jest naprawdę drewniane ;] Robi wrażenie.
Tony Halik 12.05.2009, h. 23:51 Tony Halik
Ładny ten Tavor, nawet toto zgrabniejsze od L85... Ale jednak cena nie taka, i body z tworzywa, gdy chciałoby się stal
Kamil 13.05.2009, h. 00:07 Kamil
Jak RMW zrobi RPG to musi być dobre
Rzuf_ 13.05.2009, h. 07:32 Rzuf_
Kurczos żeby chinczyki szybko zrobiły Tavora za 100$
VonBombke 13.05.2009, h. 09:14 VonBombke
Ale ładnie brzmi ta gazowa emka... Miód


...a film o kulkach... Balet normalnie Skojarzył mi sie momentami z "Tańcząc w ciemnościach" Von Triera. Klimat bardziej lajtowy jednak.
WolfHeart 13.05.2009, h. 09:37 WolfHeart
Tony Halik - no oczywiście, zwłaszcza że ostry Tavor jest w większości z kompozytów.
Augustus 13.05.2009, h. 09:55 Augustus
Ciekawe z czego będzie to body tavora w wersji produkcyjnej, przy takiej cenie mogliby się pokusić o nylon.
Chaves 13.05.2009, h. 11:17 Chaves
Może się czepiam ale nie ma czegoś takiego jak RPG-7B. Poprawna nazwa to РПГ-7В (jak zresztą widać na jednej z fotek), czyli tłumacząc literki na nasze - RPG-7W.
Patrick Bateman 13.05.2009, h. 11:54 Patrick Bateman
Ten Tar jest niesamowity. Trzeba poczekac na pierwsze recenzje i odkladac kase....
DELTA_FH12 13.05.2009, h. 15:08 DELTA_FH12
Troche "tragiczne" zakończenie tego WE CO2

Poza tym widać że na jednej kapsułce CO2 za dużo sie nie postrzela tak więc trzeba dokupić ze 4 magi i bedzie OK
David051 13.05.2009, h. 15:59 David051
Poproszę paletę kulek... xD
gattling 13.05.2009, h. 17:13 gattling
w how it's made to powinni puścić.
mant3z 13.05.2009, h. 19:25 mant3z
Fajny promo movie madbulla, szkoda, że w pierwszej paczce jaką dostałem od razu rzuciła mi się na oczy rozpołowiona sztuka! Teraz przesypuje przed strzelanką do małych słoiczków by sprawdzić czy nie wpadnie mi jakiś defekt do magazynka.
Majster' 13.05.2009, h. 20:58 Majster'
ciekawe jakim cudem skoro są wytłaczane w formach, nie sklejane z połówek. Ciekawa sprawa
Bradley12 13.05.2009, h. 21:10 Bradley12
Oho szto RPG musi byc moje... chciałbym to testować jako pierwszy:D Jade tam:P
Promil47 13.05.2009, h. 22:09 Promil47
No no ładnie wygląda produkcja Madbulli lecz szkoda, że mniej uwagi poświęcają selekcji kulek gdyż zdarzają mi się kulki z takim sporym wcięciem :/ . Ale te sztuki, które nie mają tej skazy są wręcz idealne
Zdarzyło się to jeszcze komuś?
Promant 13.05.2009, h. 22:24 Promant
Wiem, że nazwa nie jest zapisana właściwie.
Taką jednak nazwę nadał temu RPG RMW, a info cytowanego się nie zmienia. Myślę, że przepisali 7B nie zwracając uwagi, że B to w rosyjskim W.
crogool 14.05.2009, h. 10:34 crogool
W kwestii "AWSS M4 w wersji CO2" - czy to-to tak już ma a urodą systemu jest dość uciążliwy system ładowania, stosunkowo krótkie strzelanie i koniec charakterystyczny dla wiatrówek na CO2 czy też akurat tak się sfilmowało ?
Bo oprócz jakiejś porcji miodności zabawki, nie widzę jej "przydatności" w cyklicznej rąbance...

EternalSniper 14.05.2009, h. 18:20 EternalSniper
Coś Ty, jak dla mnie te m4 jak bajka.
Ceną pewnie mnie przerazi.
Chociaż ten "sygnaluzator" braku kulek w magazynku jest dosyć odstraszający ^^
dcm_Marecheq 17.05.2009, h. 00:48 dcm_Marecheq
Do filmu o produkcji kulek powinni dać muzykę z czołówki filmu "Lord of War".