Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 12.05.2009, h. 20:55, dodał: Promant
16

Capri ASG: nowe akcesoria w ofercie. Taiwangun: ASG AEG CM042 SD6, chińska optyka i drewniane łoże do M14. SpecShop: HK USP AEP TM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG dodał do oferty na swojej stronie szereg nowych akcesoriów. Jest wśród nich replika AN/PEQ-2 wyposażona w celownik laserowy o mocy 5mW (czerwona plamka) oraz latarkę z diodą Cree dającą światło 130 lumenów. Producent: G&P. Cena: 540PLN.

 

 

 

Magwell G&P do replik M4/M16. Dostępny kolor: piaskowy i zielony. Cena: 50PLN.

 

 

 

 

Zestaw fluorescencyjnych przyrządów celowniczych do replik Sig Sauer P226 firmy Tokyo Marui. Cena: 65PLN.

 

 

W ofercie Taiwangun można nabyć replikę ASG AEG CM042 SD6. Cena: 586.82PLN. Waga: 3000g. Wzmocniony mechanizm GB ver.2, a stalowe zębatki osadzone są na wzmocnionych łożyskach 7mm. Sprężyna 120m/s. Lufa wewnętrzna 6.04mm. Prędkość początkowa: 380-390 FPS.  

 

 

Wśród nowości na stronie sklepu jest także chińska optyka. Replika lunety ACOG 4x32, z kolimatorem w komplecie. Materiał: metal. Waga: 450g. Cena: 559.07PLN.

 

 

Replika lunety ELCAN. Powiększenie czterokrotne. Materiał: metal i ABS. Waga: 770g. Cena: 499.59PLN.

 

 

Pod marką PJ dostępne jest drewniane łoże do M14. W zestawie posiada uchwyt mocowania pasa wraz ze śrubkami oraz śrubki do przykręcenia metalowej klapy z tyłu kolby. Pasuje do CM.032. Cena: 416.33PLN.

 

 

W ofercie SpecShop pojawiła się replika pistoletu HK USP, w wersji AEP, produkcji Tokyo MaruiPistolet posiada możliwość wybrania trybu ognia: pojedynczego lub jak w oryginale, ciągłego. Służy do tego przełącznik na lewej stronie zamka obsługiwany kciukiem.

 

 

Podane przez producenta osiągi: energia kinetyczna wystrzelonego pocisku o masie 0,2g - 1J, prędkość początkowa: 240fps. Regulacja systemu Hop-Up znajduje się pod zamkiem. Magazynek mieści 30BB. Cena: 499PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.taiwangun.com

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 12.05.2009, h. 20:58 Gogin
SD6 ? SD5 jest naście razy ładniejsze :>.
GunneR2oo6 12.05.2009, h. 20:59 GunneR2oo6
Fajne nowości. Najbardziej ciekawi mnie preclufa w chińskim MP5SD6
Ziomek08 12.05.2009, h. 21:00 Ziomek08
No nie, kolba do M14 od CA kosztuje 380zł na capri a PJ sprzedaje po 415 zł a tak poza tym to ładny ten AN/PEQ-2
NikonCZWA 12.05.2009, h. 21:01 NikonCZWA
@Gogin
E tam praktyczniejsza kolba zsuwana jak w SD6.
Jangi 12.05.2009, h. 21:03 Jangi
Czy ten magwell jest na tyle praktyczny i przydatny, że opłaca się oszpecać nim replikę?
Gogin 12.05.2009, h. 21:04 Gogin
Czy ja wiem ? W ersofcie ? Do stałej przynajmniej aku large wejdzie i te ZnAl'owe szyny nie wyglądają tak solidnie jak stała kolba.
Devito 12.05.2009, h. 21:05 Devito
Jak na chińskie standardy to drogi ten ACOG. Mam nadzieje, że wart swej ceny.
lopez 12.05.2009, h. 21:07 lopez
Jangi, nie
Jak na chińska replikę ACOGa to jest on drogi
cardamon 12.05.2009, h. 21:35 cardamon
zobaczycie ile bedzie kosztował acog z koli od king armsa to przestaniecie narzekac na tego chinola
Guest (ID:6452) 12.05.2009, h. 22:50 Guest (ID:6452)
"lub jak w oryginale, ciągłego." ?! WTF
Marcin_BM 13.05.2009, h. 01:09 Marcin_BM
Ten ACOG drogi to jest w Polsce, normalnie chodzi po ok 120$ max, za MP5 tez sporo bo 100$ kosztuje
Tuksiak 13.05.2009, h. 07:43 Tuksiak
240 fps na .2g to 1J? Chyba mi się kalkulator popsuł. Cena tych lunet też sponiewierała... Ech i zaraz będzie ktoś tłumaczył jaki to wysoki kurs walut jest teraz .
RzezniQ 13.05.2009, h. 09:27 RzezniQ
Ceny jak zwykle z kosmosu.
gross 13.05.2009, h. 10:49 gross
USP na SpecShopie było już wcześniej, tak czy owak - miałem - nie polecam!
Leo_111 13.05.2009, h. 13:23 Leo_111
Nareszcie magwell! A generalnie to oryginalny peq raczej nie jest z plastiku....Jeżeli w cenie 500zł dają mi plastikową puszkę...To już bardziej się opłacam samemu takie coś stworzyć .