Daj cynk
Reklama

Aktualności

Polski film w konkursie G&G

Polska, 05.12.2012, h. 22:27, dodał: Promant
36

Przedstawiamy polski film No man behind, biorący udział w konkursie firmy G&G - Your Greatest Glory 2012 Video Contest.



Miło nam poinformować o kolejnym polskim zgłoszeniu do konkursu firmy Guay Guay - Your Greatest Glory 2012 Video Contest.

Prezentowany poniżej film, biorący udział w konkursie, ma tytuł: No man behind.

Jego autorami są Marcin Maternik i Stanisław Gwara, z Poznania. W produkcji filmu wzięła udział ekipa Widmo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wspierajmy polskich uczestników konkursu i głosujmy na prezentowany film!

Głosowanie odbywa się poprzez zaznaczanie "like" pod filmem na stronie You Tube. 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 11)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mr_amok 05.12.2012, h. 22:45 mr_amok
Dobra robota chłopaki !!!
Fear Factor 05.12.2012, h. 22:48 Fear Factor
Sama nuta wgniata w fotel. Świetna robota. Miło widzieć znajome lokalizacje :)
kamera 05.12.2012, h. 23:02 kamera
A mnie się nie podoba.
Nie czaje motywu skrzyżowania foresta gumpa z Delta force.
Sorry Panowie, ale przez większą część czasu biegniecie po to by potem kompozytem zwalczać tych złych dla mnie trochę pójście na skróty i nawet dobra muzyka nie zrobi z tego dobrego filmu.
Mam nadzieję, że nikogo nie zdemotywowałem.
No fakt, w sumie mogliby siać ostrą, na siedząco. Tyle, że to by nie przeszło w konkursie firmy airsoftowej.
Promant 05.12.2012, h. 23:04 Promant
Jak już to można by się zastanawiać nad wymieszaniem konwencji "ostrej" akcji z AS (tak by się czegoś czepić). "Czajenie motywów" i "pójście na skróty" w przypadku krótkiej offowej produkcji to chyba niewłaściwa skala, mmm?
crogool 05.12.2012, h. 23:15 crogool
hm - myślę, że nawet w REALU na każdej akcji jakoś na miejsce się dociera, biegnąc, idąc, lecąc płynąc itp i to zajmuje najwięcej czasu, a potem w zależności od specyfiki jednostki akcja zwykle ma być przeprowadzona jak najszybciej się da, aby przeciwnicy nie wiedzieli co się właściwie stało.

czyli mniej więcej jak filmie, - biegną biegną docierają do celu łubudu i go Home.

no ale Ty zapchałeś sobie łepetynę Forestem Gumpem i teraz ...
http://www.youtube.com/watch?v=25JfnJ5rPUU
lemonvip 06.12.2012, h. 01:27 lemonvip
SzakalWLD 05.12.2012, h. 23:03 SzakalWLD
Hmmm chłopaki z Poznania a lokalizacje mi nie znane:( czyżbym nadal nie znał całego miasta chociaz mieszkam tu od urodzenia:):) Film świetny tylko ta szybko ładowarka mi tam nie pasowała :D:D
Bo to grupa z Wągrowca , a niektóre scenki kręcone były w pobliżu :)
Patrol23pk 07.12.2012, h. 12:57 Patrol23pk
kamera 05.12.2012, h. 23:07 kamera
Promant nie ma to jak celna riposta ;)
Szkoda, że nie dotyczy sedna sprawy, a pobocznego wątku
Za sedno oczywiście uznaje Run Forest Run!
Oj, kiepsko z kojarzeniem... ;) Moje "na siedząco" odnosi się do Twojego "run Forest".
Promant 05.12.2012, h. 23:26 Promant
babski 05.12.2012, h. 23:58 babski
Czegoś brakuje temu filmikowi... Ale sam bym nie zrobił wcale lepszego (brak chęci) ^^
Powodzenia w konkursie !! :)
huxley 06.12.2012, h. 08:18 huxley
Film bardzo się podoba, bardziej bym popracował nad zakończeniem, bo urywa się w środku akcji. Pozdrawiam!
sliwa240 06.12.2012, h. 08:51 sliwa240
Filmik świetny, bardzo dobre umiejętności kamerzysty i montażysty
jedyne co bym usunął to scena z ładowaczką ;x
Tagan 06.12.2012, h. 09:24 Tagan
Widzę że minusowanie nieprzychylnych opinii to sport na WMasg, szacunek za to że się chciało chłopakom niestety prawda jest taka że film jest przeciętny. Uprzedzając ewentualne riposty nie ma znaczenia czy sam zrobił bym lepszy czy gorszy.
Jest różnica pomiędzy nieprzychylnym komentarzem a krytyką, Jeśli ktoś pisze nie podoba mi się bo nie, to niech lepiej takie komentarze zostawi dla siebie.

Scena z ładowaniem kulek jak dla mnie niepotrzebna.
l_isek 06.12.2012, h. 10:03 l_isek
Krytykowanie wszystkiego (łącznie z krytycznymi komentarzami) to lokalny sport ;)

Filmik fajny i ładnie nakręcony - nie zanudził po pierwszej minucie jak większość filmów airsoftowych.

Powodzenia w konkursie.
Cappuccio 06.12.2012, h. 10:11 Cappuccio
Nitro 06.12.2012, h. 10:49 Nitro
Mi się bardzo podobał.Fajna nuta,fajne tereny,i dobrze nakręcone.
slepy 06.12.2012, h. 12:14 slepy
Podoba mi się, dałem "lajka" na YT. W sumie to na myśl trochę przywodzi mi Special Ops Missions (taki se dziwny serial).
Nath 06.12.2012, h. 12:14 Nath
Sprawnie zrealizowane, fajne miejscówki, niezły montaż. Trzymam kciuki za "naszych"!
lukesob 06.12.2012, h. 12:18 lukesob
Zabrakło panienek i cygara zwycięstwa na końcu :). Poza tym bardzo ładny. Dobra robota
Oleander 06.12.2012, h. 14:03 Oleander
Film ekstra! Robota wykonana przez kamerzystę to jak na amatorskie warunki majstersztyk. + za efkę :p
Grey 06.12.2012, h. 14:56 Grey
Bardzo miły videoclip.
jaxiu 06.12.2012, h. 15:25 jaxiu
Po ponad roku od nakręcenia wreszcie go daliście na konkurs. Miło zobaczyć znajome twarze i miejescówki. Oczywiście lajk poszedł.
mlody96 06.12.2012, h. 16:06 mlody96
Bardzo dobra robota wykonana przez kamerzystę i niezły montaż, ale dodałbym jakieś zakończenie. Mi to trochę modern warfare 2 przypomina :)
mickie 06.12.2012, h. 16:34 mickie
Montaż rzeczywiście świetny, a i do gry aktorskiej nie ma się co przyczepić ;] Pozostaje nadzieja, że to nie ostatnia produkcja ;]
Nie mówiąc za wiele, zdradzę że nie ostatnia. :) A będzie się działo..
Lambert 06.12.2012, h. 21:38 Lambert
bacu55 06.12.2012, h. 16:38 bacu55
a mi oczywiście w zasranym nazilandzie nie działa bo prawa autorskie...
Ronin12 06.12.2012, h. 22:12 Ronin12
Bardzo fajne wykonanie, dobrze dobrana muza i widać, że operator kamery nie raz już filmował takie rzeczy. Fajnie, bardzo fajnie
LogaN 07.12.2012, h. 01:00 LogaN
Scena ze snajperem - ta zaczynająca się po dwóch minutach filmu - szalenie klimatyczna :). Gratulacje, miło spędziłem te 3 minuty :).
P&P 07.12.2012, h. 07:16 P&P
Dobra robota,
Rzuf_ 07.12.2012, h. 08:01 Rzuf_
Wygrana w kieszeni :) Brawo!
Michal_CHZW 07.12.2012, h. 08:58 Michal_CHZW
Pany prosze o link do filmu na smartfonie mi sie okno nie wczytuje a musze to zobaczyc! :(
zmień smartfona :D , proszę
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EWH2k1ak0f0
Landsil 07.12.2012, h. 13:57 Landsil
senioor 07.12.2012, h. 18:58 senioor
po prostu fajne
killhouser 08.12.2012, h. 21:50 killhouser
A mi sie najbardziej podobał uśmiechnięty kolimator w 1.36 :)
Film godny uwagi! Kolimator zadowalający :DD Też mi się widzi :))
Shanti992 09.12.2012, h. 17:51 Shanti992